DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [5 ЯНУАРИ 2010] Алън Уайлър с предстоящ сборен албум и първо соло турне  (Прочетена 2779 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
05 Януари 2010

Изненадите, които Алън ни обеща посредством depechemode.de вече са известни! Тази година ще бъде издадена компилацията "Selected", в която Уайлдър е събрал както любимите си песни на Recoil, така и би-сайдове, нови и отлежали ремикси, алтернативни версии и неиздавани досега записи. Очаква се антологията да бъде на пазара тази пролет, като освен обикновения вариант, очаква се да има специално издание от два диска.

Заедно с появата на "Selected", Алън Уайлдър ще стартира и първото си самостоятелно турне, което ще включва концерти специални презентации на антологията в Европа и САЩ между март и май! Музиката на Recoil никога досега не е била представяна на живо от създателя й.

Update: Предполагаем artwork и обложка на албума - тук (снимките са вече свалени)

* alanwilder.jpg (6.31 KB, 150x150 - видяно 823 пъти.)
Последна редакция: 13 Януари 2010 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 05 Януари 2010

Очаквах нов албум, а не сборка и съм малко разочарован от факта, че и Алън се е хванал да прави The Best of...
Новината за турне обаче е примамлива, във визуално отношение продуктите на Алън винаги са ми допадали, така че ми е много интересно да видя как би представил музиката си на сцена.
deiv4o
Гост
Отговори #2: 05 Януари 2010

Наи накрая Ухилен Ухилен Ухилен ще се посети и това събитие о то доста сериозно от мен
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #3: 05 Януари 2010

Никой не е казал нищо за самостоятелно турне в контекста на "концерти", затова и не мисля, че е нужно да се споменава "първо". При положение, че Liquid и Subhuman бяха придружени от подобни турнета със спирки Париж, Барселона, Ню Йорк, като при Subhuman, освен среща със журналисти имаше и партита в Берлин, Прага, Москва и т.н.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #4: 06 Януари 2010

Като чета прес съобщението си ми прилича баш на турне, любопитно ще е. Все пак се чудя къде е отишъл материала за новия албум, за който се говореше от известно време?
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 06 Януари 2010

Като чета прес съобщението си ми прилича баш на турне, любопитно ще е. Все пак се чудя къде е отишъл материала за новия албум, за който се говореше от известно време?

В анонса е представено като "Recoil events tour", което е трудно да се приеме еднозначно, но мисля, че би трябвало да става въпрос за нещо повече от срещи с фенове, дори и да не е типичен live performance. Иначе и аз имах готовност за нов албум, но мисля, че ходът с компилацията не е лишен от смисъл. Най-малкото ще разсее тишината до него и ще държи проекта по-често в новините до следващото попълнение в дискографията му.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #6: 09 Януари 2010

Нова публикация в Myspace блога на Recoil

Цитат
Събития 'Selected' 2010 - Един Странен час с Алън Уайлдър и Пол Кендал
Потвърдени са първите две дати!

Nitzer Ebb ще се присъединят към Recoil за две испански дати, които са вече потвърдени като част от турнето Събития 'Selected'. Двете дати и локации са:

12.03.2010: Barcelona, Sala Apolo
Tickets: Ticketmaster / Code Tickets

13.03.2010: Madrid, Sala Macumba
Tickets: Ticketmaster

Алън Уайлдър: "За да се избегне всякаква заблуда е важно да отбележим, че плановете ни са да направим представяне на проекта Recoil, а не концерт. Тези две испански дати ще ни послужат да тестваме това ново начинание преди турнето, понеже това е първият случай, в който Recoil напуска студиото, в каквато и да била форма."

Скоро ще бъдат обявени още дати, като ще се постараем всяко събитие да е вълнуващо и различно - със специални гости и DJ-и във всеки град.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #7: 17 Януари 2010

Ето и списъкът парчета в новия албум, подбрани и преработени от Алън.

01. Strange Hours
02. Faith Healer
03. Jezebel
04. Allelujah
05. Want
06. Red River Cargo
07. Supreme
08. Prey
09. Drifting
10. Luscious Apparatus
11. The Killing Ground (excerpt)
12. Shunt
13. Edge To Life
14. Last Breath

Вече се знае и как ще изглежда обложката.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.