DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Концерти в Дюселдорф 26 и 27 февруари 2010  (Прочетена 7672 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
13 Февруари 2010

Току що получих съобщение за инициатива от феновете за последния концерт от турнето в Дюселдорф на 27/02. Идеята е табелите формат A3 да се вдигнат на последната песен т.е. Personal Jesus. Прилагам файла, за тези които ще присъстват и искат да се включат.

Аз лично мисля да взема със себе си и нашата We Rush For You!  Усмивка

* come back.jpg (38.42 KB, 893x632 - видяно 361 пъти.)

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #1: 14 Февруари 2010

А някой случайно да има един излишен билет за последния концерт в сьбота 27-ми
Ако е така моля да ми пише на stanimir00@yahoo.com

higher love
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 27 Февруари 2010

Получих СМСи от Валери, че Дейв се е разплакал на пътеката по време на Never Let Me Down, в момента пеят Somebody, най-вероятно без Алън, предполагам иначе щеше да спомене. Ако има още нещо, ще добавя.

Edit: След Somebody са изпълнили и Photographic.
Последна редакция: 28 Февруари 2010 от kirilart
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #3: 28 Февруари 2010

Получих СМСи от Валери, че Дейв се е разплакал на пътеката по време на Never Let Me Down

Това е нещо, което не ми беше хрумвало - че може Дейв да е постоянно ядосан и без настроение не защото турнето продължава толкова дълго, а защото вече приключва. Той си е емоционална душа, такива неща трябва да му се отразяват, независимо колко години е навъртял на сцена  Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #4: 28 Февруари 2010

в момента пеят Somebody, най-вероятно без Алън, предполагам иначе щеше да спомене.

http://qik.com/video/5183127

"I'm my own worst enemy"
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #5: 28 Февруари 2010

Получих СМСи от Валери, че Дейв се е разплакал на пътеката по време на Never Let Me Down,

http://www.youtube.com/watch?v=9CVC4Yp8V5M

"The tin man says I'm doing fine"
deiv4o
Гост
Отговори #6: 28 Февруари 2010

Тъкмо се прибрах, искам да се освестя малко 4е  о6те незнам каде се намирам, успя това момче  да ме разреве еи, направо не занм как ди ви опиша какво преживях , успях да хавана част от момента на видео  tezi dni 6те диокарзкажа  за двата дена

И двата дена бях там кадето требваше

26.02.2010- между мартин и деив
27.02.2010-1ви ред посредата на патеката

Приказвах с мартин и се здрависахме, аве видяхме се на неколко пъти, преследват ме само еи, номош се отарвеш от тея сталкери

Dave's crying on NLMDA
http://www.youtube.com/watch?v=xXU14Y7Hyvk

И видеото каде Деив каза   30 fuckin years:)

Thank you Mr. Dave Gahan

http://www.youtube.com/watch?v=IIYsU_ZkCYk
Последна редакция: 01 Март 2010 от deiv4o
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #7: 01 Март 2010

Аз също съм спийчлес... големи концерти бяха това... интернационални! Нито мога да си събера акъла, нито искам  Усмивка

Закриването на турне явно е гигантска емоция за всички... лично аз, стабилно поревах, а това не ми се беше случвало отдавна... сет листът на 27 беше покъртителен, просто нямам думи!!!
Последна редакция: 01 Март 2010 от Kevy

See what I see!
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #8: 01 Март 2010

Еми видях това видео. Какво да кажа? Ще кажа само, че ме е яд, че не съм била там и вероятно никога няма изобщо да ги видя на живо Плачещ Бесен. Поради независещи от мен причини... А сега трябва да се успокоя. Млъкнал
Иначе мерсаж за видеата и разказите ви тук. Пълните ми сърцето.

Humans can become anything.
deiv4o
Гост
Отговори #9: 01 Март 2010

Беше една невероятна седмица за мен Усмивка след преживявяниятя ми в Хорсенс  бях леко разочарован но просто осъзнах че хванах момчето в неподходящ момент:) Пристигнахме в Дусс на 25 и излезнахме на по бира веднага Усмивка аз с моите шести  чуства видях една уличка и реших че ако минем по нея може да срешнем некои, незнам просто така го почуствах от вътре(еи като сателитна навигациа сам Усмивка само  си написах в главата Мартин Горе и натисхан коп4ето търси наи карткият път до него Намигване така де, трагнахме по тази уличка и  след 200м забелязах че охраната Деив , мартин,вива, петер се задават срещу нас и ме гледат, с тоя поглед от сорта ааааа тоз лудия го видяхме в хорсенс вчера:) охраната ми се  усмихна и просто каза Hey Buddy, you allright? аз се усмихнах и казах hi back  Намигване мартин и петер ме погледнаха  , усмихнаха и кимнаха:) а моитие приятели преа това цялото време блееха некаде Усмивка та им викам, иксате ли да ви срешма с мартин горе? те отвориха очи като на хамелион, каде , каде,  казах им само споко  и као искате , ето ви го от вашата лява страна Усмивка те се размазаха Усмивка кво да праим сега а:) казахм да приказват с охранта първо, те го питаха за снимка но  НЕ,  после се варнаха и  аз им казах аре ве ходете пак го питаите, това може да ви е единственият 6анс  да видите Мартин, послушаха ме и  отидохме и се здравиахме с Мартин  петер и Вива, моите прятели се побуркаха от кеф:) викам си ееее идеално започна денят Усмивка те после ме базикаха да напи6а на навигацията Деив гахан Усмивка аз им казах че неможе да го намери НамигванеНа др. ден отидохме да чаакем  в 8ам и  обичаините  мутри си бяха там, като отвориха вратите  да си призная никога ен сам бягал толкова бързо, успях да размина всички но вътре изгубих 4 места от чудене на каде да ходя, много се иадосах, казах си товае,  вече не исам да ходя в германия на концерти, бахти психопатите Усмивка стоварихме се на парви ред естествено, точно между март и деив, концерта за мен беше малко над добре, сцената беще много високо  и се виждаха само март и деив, казах си не ътре 6те звана на петер да ме вкара преди всички, ни искам пак да минавам през таз психария Усмивка оотидохме  на др ден пред залата  сутринта и  и се забихма в хотела да играем, тенис на маса и   i table football, аз чаках смс от петер и затова решех да отида сутринта че и без това моите прятели бяха там та да пиинем сутринта по едно винце Намигване полъчих по едно вреем смса и отидох да пия бира в ресторанта, кам 5.15 отидох  пред др опашка и Петер ме вкара пред всички германци,  усещах  зад мен the Heat Ухилен от  погледи:) както и да е, влезнах и запаьим места на патеката за неколко души, реших да не снимам а да се наслаждавам на последният концерт, на предната вере ан партито на групата са били хора които никога не са присаствали на дм концерт и парти , хора като първата жена на деив и много др роднини, вси4ки от мют рецордс  са били там аве вси4ко което се е случило на партито е показало че това ще е последният концерт на ДМ, гледах от партито едно клипче  на Мартин и Вива да пеят Love is in the air Идиот mnooooogо яко беше. но само го гледах, петер ми го показа:) за концерта мога да кажа 4е бе6е много емоционално всичко, невероятно чуство и много силна публика , поне около нас, деив доиде пак на патеката и touched неколко човека от които мисля че беше и Валери Усмивка след всички неща които чух го имах тояа усещсне че е края Тъжен гледах много да се изкефия:) и като деив доиде и се разрева пред мен не мога да ви опиша как ме заболя, като малко дете плаче6е , о6те ми пред лицето неговото изражение, просто  си личеше че мъ е много гадно и все едно знае6е  4е е последен концерт:) мноог гадно се по4уствах, очите ми се напалниха с съзи, не  издаржах на силна та емоция, беще незабравимо:( и не само аз де Тъжен след концерта бе6е тъжничко но кво да направим, ако, недаи си боже това да е края мога да кажа че бях с тях до самият краи Плачещ
Когато Мартин слезна на патеката на Хоум просто се размазахме, тои погледан  поне 4,5 човека идивидуално задържаики си погледа на всеки поне кам 6,7 сек, бях между тези хора и видях че ме позна:) напълни ми се ди6ичката еи:)
На др ден сутринта пихем кафе и мартин доиде, загледа се в мен и само се усмиха аз смо му казах  morning Усмивка а тои Hello guys Усмивка

Моя приятел охраната които миказа че сам луд в Париж на афтерпартиото доиде при мен по време на концерта и ме прегърна и поздрави:)  видях и шефа на  LHN и му благодих за всичко което е направил досега, много се излефи пича:)

Немога  да искам повече от това турне, за мен беше невероятно, благодарение на  един човек ми се осъществи мечта, приказвах с Деив, Мартин и  флеч

Благодаря на всички с които се срещнахем по време на турнето за невероятното изкзарване и се надявам пак да се съберем и естествено

THANK YOU VERY, VEREY MUCH DEPECHE MODE

NLMDA DUSS 26_02_2010

http://www.youtube.com/watch?v=lkGz0Spk47s

Ето и 1 снимка от менюто на ресторанта каде пихем бира Усмивка

i video na come back signs Усмивка
http://www.youtube.com/watch?v=EMW9yegD2ys&feature=player_embedded

* comeback.jpg (203.7 KB, 758x503 - видяно 337 пъти.)
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #10: 01 Март 2010

Валери, аз искам да ти благодаря за репортажите след всеки концерт, имам чувството че съм бил на доста повече концерти, отколкото посетих благодарение на твоите истории и клипчета. Пожелавам си, да имам повод пак да те чета и то след по-малко от четири години.
 Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #11: 01 Март 2010

Валери, аз искам да ти благодаря за репортажите след всеки концерт, имам чувството че съм бил на доста повече концерти, отколкото посетих благодарение на твоите истории и клипчета. Пожелавам си, да имам повод пак да те чета и то след по-малко от четири години.
 Усмивка

Аз пак ти пожелавам да не ги четеш след  4 години а ти да ги пишеш Намигване
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #12: 01 Март 2010

И аз искам да ти благодаря, Валери, за цялостното отразяване на турнето и пренасянето на атмосферата във форума и лично в моите делници и празници!!!  Пощурял Винаги с голямо удоволствие съм чела постовете ти за концертите!!! Хем се радвах и се забавлявах от сърце Ухилен хем ме налягаше и някак тъга, особено сега от последния пост Тъжен 
Все пак Thank u very much, we see u next time ме изпълва поне с мъничко надежда!  Усмивка
Последна редакция: 01 Март 2010 от Sacred
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #13: 01 Март 2010

Току що кацнах и дойдох направо на работа. Не мога все още да осъзная това, което преживях на втория концерт, когато Мартин сбъдна голямата ми мечта да чуя Somebody на живо.  Пощурял  Плачещ Емоционално съм разбита...

Когато дойда малко на себе си ще напиша и моите впечатления за двата концерта в Дюселдорф. Беше нещо велико!!!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #14: 01 Март 2010

Depeche-mode_Walking in my shoes-live in Duss_27_02-10

http://www.youtube.com/watch?v=JZ6LApm1reM

Depeche Mode- the last goodbye in duss 27_02_10
http://www.youtube.com/watch?v=TiSEHLryaGw
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.