DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ФЕВРУАРИ 2010] Алън Уайлдър на една сцена с DM след 16 години!  (Прочетена 15230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #30: 19 Февруари 2010

Ще е най-великото събитие в музиката,откакто съм в съзнателния си живот,ако Депеш запишат следващия си албум с Алън.Ако не му се ходи на турне,да остави на Питър да свири,но определено ще се докоснем още веднъж до съвърженството,ако Г-н Уайлдър се завърне там,където му е мястото.Мамка му,първо ми стана страшно хубаво като ги видях заедно с Мартин,после леко ме обзе яд,че ... ето виждаш ли,възможно е да са на една сцена,защо просто не си преглътнат егото и личните интереси и не сбъднат мечтата на милиони фенове,не е ли точно това целта на всеки един музикант ? От доста време ми се върти в главата идеята да започнем нещо като петиция,да събираме подписки (по-скоро име,държава и e-mail) и да ги пратим на DM и Алън,току виж са осъзнали колко хора ги искат в стария състав.Какво мислите ? Правило ли се е някога нещо подобно ? Айде да го почнем от тук,пък после ще го разпратим и по другите сайтове.Може да е наивно и глупаво,но принципно нищо не пречи да пробваме.И една песен да запишат с Алън пак ще е твърде велико,не мислите ли ? Усмивка

We want Alan Wilder back in Depeche Mode :

1.Blagoi Kuvendjiev - Bulgaria - bjkuvendjiev@yahoo.com

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #31: 19 Февруари 2010

We want Alan Wilder back in Depeche Mode :

1.Blagoi Kuvendjiev - Bulgaria - bjkuvendjiev@yahoo.com

2. Boris Marinov - Bulgaria - violator_b@abv.bg

..., а сърцето на лятото още кърви!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #32: 19 Февруари 2010

Може да се направи петиция в някой от световните портали за петиции. Иначе няма как да се получи внушителен резултат - представете си как се копира и препраща публикация съдържаща дори само 1000 подписани. Хубаво е да не се ползва българския сайт за петиции, защото няма да е разбираем за останалите фенове от други страни.
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #33: 19 Февруари 2010

Може да се направи петиция в някой от световните портали за петиции. Иначе няма как да се получи внушителен резултат - представете си как се копира и препраща публикация съдържаща дори само 1000 подписани. Хубаво е да не се ползва българския сайт за петиции, защото няма да е разбираем за останалите фенове от други страни.

А-а-а, едва ли някой очаква действителен резултат от подобни инициативи. Просто се надъхваме Бияч и демонстрираме съпричастност към проблемата. Полицай

..., а сърцето на лятото още кърви!
deiv4o
Гост
Отговори #34: 19 Февруари 2010

Вече има review  и готини снимки

http://www.depechemode.com/tour/tourblog.html
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #35: 19 Февруари 2010

Цитат
А-а-а, едва ли някой очаква действителен резултат от подобни инициативи. Просто се надъхваме  и демонстрираме съпричастност към проблемата.

Хаха, определено действителен резултат от евентуална подписка няма да има, но поне едно преброяване да се направи на феновете. Не ми се мисли обаче какъв емоционален взрив ще разтърси световното фенско общество, ако на следващата пресконференция ДМ обявят работата си по нов албум с Алън Уайлдър на борда. Апокалипсиса през 2012 ряпа да яде!
Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #36: 19 Февруари 2010

всеки, който харесва дм би искал алан никога да не е напускал групата и да се върне. още откак напусна групата тази тема присъстваше в една голяма част от темите, дотолкова, че ставаше досадно: какво щеше да бъде ако... без него не е... кога ще .... дали някога ще... кой кого обича и не обича... и колкото искаш писания от този род. мисля, че тези неща изцяло трябва да останат между членовете на групата, това са музиканти, които сами трябва да решават какво им се прави, а ina`e животът на алан винаги ще бъде белязан от времето му в депеш мод и от музиката, която е правил с
депеш мод.
всеки един член на групата е наясно, че всеки един фен на групата копнее алан да се върне в групата, няма смисъл от никакви подписки, плакати или подсещания, това е ясно за всички. но тук не става дума за преглъщания за различия и компромиси за благото на фенвете. феновете както занете се променят - нови се появяват с много енергия и страст към музиката, стари просто поемат по други пътеки, завърта ги живота и музиката, която някога е била на първо място, отива на последно. всеки човек има свой живот и е свободен да прави с него това, което иска.

ако става въпрос за преброяване, вижте колко човека са се регистрирали в нашия форум, поне 95% от тях искат алан да се върне в групата, няма смиъл от такова преброяване, както знаете феновете са една не толкова голяма група - тези, които живеят живота си с албумите на дм, останалите са тези които пълнят стадионите и които по една или друга причина харесват дм, дали защото както те сами казват са класика или защото телефонът им въни с ets, коеот е страшно парче. т.е., голяма част от хората, кото пълнят концертите са там заради маркетинга на групата и защото, на два купона в студентските им години са си прекарали страхотно с музиката на дм. за тях дали алан ще се върнв или не е нещо, ая което едва ли някога са се замисляли или ще се замислят...ако се случи естествено ще кажат ауууу супер!!! ще прочетат две с5татии примерно в паралели и на чаша бира или друго с приятели може да подметнат: ...абе чули че алан се е върнал в дм...но повече, ни по-малко.

нека да се радваме на това, което се случи и за което всички сме мечтали. аз винаги съм вяврвал, че това един ден ще се случи, просто този ден винаги съм го виждал някъде в бъдещето.

ако алан се върне в депеш мод това ще е защото той така иска и групата в сегашния състав иска и те пак искат да правят музика заедно.
Последна редакция: 19 Февруари 2010 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #37: 19 Февруари 2010

Благодаря ти много и аз, Валери! Страхотни емоции предизвика с тези клипчета и дано доживеем да ги видим отново на сцена заедно.
В твоето клипче видях, че накрая дори се прегръщат и с Анди...кой знае..аз поне никога няма да спра да се надявам.  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #38: 19 Февруари 2010

относно музиката - депеш мод и алан - те са като една мозайка и когато алан напусна, в мозайката зейна една голяма дупка, която останалите членове трябваше да запълват по някакъв начин и с по-голяма помощ отвън. въпреки трудният период останалите трима членове успяха да запълнят огромната празнина дотолкова, че започнаха да пълнят най-големите стадиони по света и спечелиха огромен брой нови фенове и да продават албуми в милионни тиражи. аз мисля, че резултатът с алан щеше да е по-добър, тъй като откак слушам депеш мод съм с впечатлението, че Алан е човекът, който помага суровият продукт да се оформи по най-добрият начин и да достигне съвършенството, т.е. дава посоката на едно парче. за жалост напускането на алан дойде след двата им най-успешни албума. от друга страна точно както и депеш мод са се озовали с голяма дупка в мозайката, при алан е било още по-трудно, защото той е трябвало да прави изцяло нова мозайка и са му липсвали всички останали парчета - тези парчета, които всеки път са се напасвали толкова добре и резултатът винаги толкова ни е радвал.

има и друго нещо - депеш мод е трябвало по всякакъв начин да запази статута си на голяма група, която слага нови граници в музиката. при алан ми се струва, че той задълго е искал да остане встрани от прожекторите и начинът по който са се случвали нещата с новият му проект са били точно това, което е искал.

да не забравяме, че и дейв имаше голяма нужда да излезе от дм за да направи соло албум и по време на турнето, което направи аз видях един истински щастлив човек, който се наслаждава по най-искрен начин на своята музика и на изпълнението и на живо.

това разбира се е изцяло моето усещане за нещата и не искам по никакъв начин да го натрапвам на никого.

всички се надяваме някой ден алан пак да се върне в депеш мод и заедно да правярт нова музика, засегасе обаче се радвам че видях тези прегръдки между мартин и алан и  алан и анди. радвам се че в очите им имаше искра и никога няма да забравя как мартин представи алан, нито пък спокойствието и рутината, която лъхаше от алан по време на изпълнението на somebody. да видя това благодарение на клипа на валери ме направи истински щастлив.

аз също следях как се развива концерта, но след като минаха парчетата на мартин със цигулките и come back след тях помислих, че те са голямата изненада и тъй като беше късно и бях смазан от умора си легнах. изведнъж от екрана на телефона ми се появи кратко съобщение от мой приятел, който беше на концерта. то гласеше следното:
Мартин пее, а Алан свири. Вярва ли ти се?

Последна редакция: 19 Февруари 2010 от MAO BOY

La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #39: 19 Февруари 2010

Алан е велик музикант, който има много голяма роля за звученето на Depeche Mode в периода, в който той е част от бандата. За огромната част от нас е ясно какъв работохолик е той, колко добър музикант е и, че почти сигурно е най-подходящият човек, който може да извлече максимума от песните на Мартин.

Смятам обаче, че темата за евентуално негово завръщане в групата е дискутирана десетки пъти и никой никога не е успял да наложи мнение, просто защото това не зависи от нас. И това му е хубавото - все пак музикантите са творци и не е редно феновете да им се бъркат. В този ред на мисли, според мен, не е редно да се правят каквито и да е петиции и т.н. Просто е хубаво, че и двете страни се постараха да преглътнат противоречията и мисля, че през годините и егото им започна да бъде по-малко водещо.

В събота вечерта Depeche Мode написаха нова страница в своята история. Концертът в Royal Albert Hall е съизмерим с 101, според мен. Разгледах снимки и клипчета и всичко около концерта изглежда феноменално. От настроението, нагласата и отношението между бандата, Алан, екипът и дори присъствието на хора, които са работили с DM през годините като Бен Хилиър, Гарет Джоунс, Флъд, разбира се Даниел Милър и други. Всичко това звучи наистина магнетично! Искрено се надявам това да не е начин да кажеш едно последно "Goodbye", макар че като цяло няма причина това да се случи. Наистина съжалявам, че не успях да присъствам на концерта в съботната вечер, но и искрено се радвам за хората, които са били част от тази легендарна вечер!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #40: 19 Февруари 2010

вечерта беше сряда, в събота ще е о2  Одобрение

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #41: 19 Февруари 2010

това е бил и първият път когато алан е гледал депеш мод на живо.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #42: 19 Февруари 2010

Мисля си, че Алън и Депеш Мод ще са в тотално различни позиции при евентуално хипотетично обединение:

- Алън ще трябва да понесе на плещите си успеха/неуспеха на евентуален бъдещ албум. Очакванията към него ще са огромни и не се знае дали той ще може да отговори на тях, тук предполагам би оказало значение и психическото напрежение.
- за Депеш нещата ще са далеч по-лесни. Така или иначе нивото е позападнало, ако не се получи ще могат да кажат: "Ето виждате ли, искахте Алън, а сега пак не сте доволни. "
За тях ще е много по-лесно всичко при едно евентуално обединение - Мартин ще има кой да довършва песните, а Анди ще може да си хапва повече и по-спокойно в извънработно време, за да не му са налага да яде зад синтезатора по време на концерт.
 Ухилен

Рибата е още в морето, а ние слагаме тигана...фенска му работа Усмивка
dg101
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #43: 19 Февруари 2010

И в немските форуми  са като полудели.Подготвят акция с табели за Düseldorf с името на Alan.Искат да ги вдигнат докато те4е Come back.

Stay depeched
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #44: 19 Февруари 2010

вечерта беше сряда, в събота ще е о2  Одобрение

Съвсем прав си  Намигване

Просто за мен срядата беше като събота тази седмица, затова и с това впечатление съм останал.

Не знам защо коментирате нещо, което е практически невъзможно да се случи. Изчакайте - времето ще покаже дали ще се случи. Макар че аз за себе си съм убеден, че няма да се случи. Независимо дали е за добро или лошо.  Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.