DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ФЕВРУАРИ 2010] Алън Уайлдър на една сцена с DM след 16 години!  (Прочетена 15222 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #60: 21 Февруари 2010

Много добър концерт по мое мнение:0 групата беше доста пиинала , и бяха в много добро настроение:) Петер имаше рожден ден и пяхме с Деив Happy Birthday за Петер:)

funny  moment when Dave started to introduce the band after NLMDA and they just forgot i think as were almost off the stage when  Dave said, oi, where do you think you are going, conme back please and lets do this again, will count it as a fuck up:)

изтапанчих се пак на парви ред естествено:0 решехме да отидем на патеката и Деив доиде при нас и се здрависа седин от компанията:)

Ето  и видео  на Its a question of Lust

http://www.youtube.com/watch?v=Fj-tnP9UnII

Happy Birthday Peter
http://www.youtube.com/watch?v=K4p52k46vNk

* rrrr.jpg (162.08 KB, 570x760 - видяно 261 пъти.)
Последна редакция: 21 Февруари 2010 от deiv4o
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #61: 21 Февруари 2010

Валери, безкрайно много ти благодаря за клиповете! Благодаря и на хората около теб, за мълчанието по време на снимането, сигурно им е коствало големи усилия!

Изгледах Somebody за втори път и след като, се преборих с налудничавите на моменти мисли, че сънувам и това всъщност не се е случило наистина ... потънах в тъга. Онова време няма как да се върне. Хората се променят, а от определена възраст напред, човек много по-трудно се решава на крачки в страни от установения вече стереотип на живот.

От друга страна, ако подобни чудеса се случваха всеки ден, то как тогава щяхме да ги оценим? За мен, това изпълнение се нарежда на едно от челните места по сила, важност и емоция в личната ми класация...

Благодаря им!

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #62: 22 Февруари 2010

2. кой е последният концерт на депеш мод с алан?

Според официалния списък с дати от минали турнета, последната дата от Exotic tour e била на

Fri, July 8, 1994    Indianapolis  |  Deer Creek Music Centre

Това обаче е последното участие на Алън, а не последното появяване на групата заедно. Както знаем, след първите два "ръкава" на Екзотичното турне, Анди е бил заменен от Дарил Бомонт на сцената, така че последното появяване на четиримата оригинални членове заедно е на

Sat, March 26, 1994    Honolulu  |  Blaisdell Arena
Последна редакция: 22 Февруари 2010 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #63: 26 Февруари 2010

Кратко интервю с Алън относно участието му в Royal Albert Hall. Хм, значи Дейв не точно му се е обадил, а е пуснал SMS?! Само на мен ли тая работа ми се вижда нещо съмнителна  Объркан

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #64: 26 Февруари 2010

Много ме зарадва отговора му, че не го е направил само заради страхотната кауза, но и поради много други причини, явно му е харесало отново на сцената с Депеш. Работохолика си е работохолик, направи ми впечатление, че докато е гледал концерта в О2, си е мислил за версиите на песните, които изпълняват сега и преди и как биха звучали по различен начин с неговото виждане по въпроса...
 Ангелче
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #65: 01 Март 2010

Оказва се, че "българската следа" на концерта в Royal Albert Hall не е била само в публиката, но ... и на сцената Полицай От сигурен източник разбрах, че един от цигуларите се казва Емил и е наш сънародник! Усмивка
Iordan Mihailov
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #66: 27 Април 2010

Емил се казва един от цигуларите.Емил Чакалов.Какво ли му е било на него да свири с такава група в толкова специална зала и за толкова хуманна кауза?!
Може да се издири момчето и да каже нещо специално за нас.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #67: 27 Април 2010

Чудесна идея, благодаря ти! Вече го издирих, надявам се, че ще сподели с нас впечатленията си от другата страна на завесата.
 Усмивка
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.