DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ФЕВРУАРИ 2010] Алън Уайлдър на една сцена с DM след 16 години!  (Прочетена 14732 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #45: 19 Февруари 2010

Цитат
Не знам защо коментирате нещо, което е практически невъзможно да се случи. Изчакайте - времето ще покаже дали ще се случи.

Защото надеждата винаги умира последна. Усмивка И защото всеки от нас вярва, че ще е за добро.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
deiv4o
Гост
Отговори #46: 19 Февруари 2010

Ето и които го иска на сд:)

http://www.depechemodelive.com/Store/DisplayItems-1-recording+the+universe.html
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #47: 19 Февруари 2010

Въпреки отънелия си депешарски джоб не устоях на изкушението и още снощи го поръчах. Нищо, че не съм присъствала, за мен това е CD, което задължително трябва да присъства в оригинал във фонотеката ми.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #48: 19 Февруари 2010

Едн яко review

http://lifeonplanetme.blogspot.com/2010/02/depeche-mode-london-royal-albert-hall.html
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #49: 19 Февруари 2010

имам два въпроса (един лесен и един по-сложен):

1. good evening London! ли каза дейв в сряда. валери, ти тук ще помогнеш.
2. кой е последният концерт на депеш мод с алан?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #50: 19 Февруари 2010

1. good evening London! ли каза дейв в сряда. валери, ти тук ще помогнеш.

Да

2. кой е последният концерт на депеш мод с алан?

не съм сигурен Усмивка sorry Объркан
evgeni32g
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #51: 19 Февруари 2010

Много се радвам,че са заедно и са в добри отношения с Алан!Това е сбъдната мечта за много фенове,аз ги гледах за последно заедно във Будапеща на 27.07.1993г на стадион МТК!Мисля си че е малка вероятноста да работят заедно,но ще съм много щастлива ако стане,отново заедно ще са отново още по-недостижими и обожествени!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #52: 20 Февруари 2010

На тази снимка виждам двама съфорумци късметлии, присъствали на концерта!  Намигване

* Valery Aneta DM rah.jpg (37.94 KB, 604x453 - видяно 229 пъти.)

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
rado
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #53: 20 Февруари 2010

Изключително много се радвам за това което стана на Royal Albert Hall.След толкова години Алан и Мартин да се пригарнат на сцената. Това беше една много голяма и красива изненада за всички ни. Относно за съвмесна работа за напред.... немисля.

* 20100217londonbacksmall.jpg (58.85 KB, 623x480 - видяно 232 пъти.)
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #54: 20 Февруари 2010

Не знам дали някой друг е имал това усещане, но си знаех, че нещо подобно ще се случи на точно този концерт и то с участието на Алън. Годишнината, мястото, градът, каузата, новооткритата готовност на Уайлдър малко или много да излезе извън рамките на студиото...

Това, което вече трудно си представях беше по какъв начин неочакваният гост би могъл да бъде представен. И точно това включване на Алън в точно тази песен беше идеалното решение - дискретно, но ясно и въздействащо.

Колкото до трайно събиране: за себе си нямам отговор и не мисля да го търся. Това са много вътрешни и лични решения, които засягат само членовете на групата и само те си знаят кое е най-правилното за тях. Бих се зарадвал, ако Алън се върне, но няма да се разочаровам, ако това не стане, тъй като и в двата случая ще бъда сигурен, че са си дали трезва сметка какво могат и какво не. Това, че отношенията им с Алън сега са по-стабилни, не означава, че са готови да работят заедно една година в студиото и да обикалят света заедно още толкова време. Колкото и ентусиазирана да е сега публиката, не мисля, че DM и Алън трябва да взимат това под внимание и да влияе на бъдещето им, за такива неща не трябва да има външни намеси. Уайлд с право е казал, че "когато творецът обръща внимание на това, което искат хората, той се превръща в търговец".

Но е факт, че далеч по-неочаквани събирания са се случвали, а и в DM никога не е имало реален конфликт. Ако имаше, може би Флеч щеше да хвърли банановата кора на другата страна  Плезене

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #55: 20 Февруари 2010

"Like London buses: nothing for years, then two in a week! "  Объркан Дали пък това не означава, че Алън ще присъства и довечера в О2 ОбърканОбъркан

"I'm my own worst enemy"
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #56: 20 Февруари 2010

sister,
това предполагам алан го е казал, ама я дай разяснения, че нищо не съм чел.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #57: 20 Февруари 2010

sister,
това предполагам алан го е казал, ама я дай разяснения, че нищо не съм чел.
МАО, това седяло в туитър профила на Алън днес, повече разяснения и аз не мога да дам, след има няма два часа ще стане ясно дали е имал предвид днешния концерт, или нещо друго.

"I'm my own worst enemy"
Angua
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #58: 21 Февруари 2010

леле, честито на щастливците, който са успяли да изживеят момента на живо. Ние поне можем да благодарим за всички снимки и клипове и да си мечтаем да сме там. А playlist-ът е невероятен.  Пощурял
Макар и шансовете да са малки, мисля, че всички се надяваме Алан да се върне, защото we..just can't get enough...  Ангелче
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #59: 21 Февруари 2010

Усмивка На Алън взе да му харесва, тази вечер е бил с Гари Нюман в публиката, явно това е искал да ни каже с "Like London buses: nothing for years, then two in a week! "

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.