DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 ФЕВРУАРИ] 10 АПРИЛ - Memories of the Universe:DM.org Convention 2010  (Прочетена 9553 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 12 Април 2010

На свой ред огромно благодаря на всички, дошли от близо, далеч и още по-далеч, за да празнуваме заедно за пореден път. Сега докато разглеждах снимките от купона в събота, виждам че голямата част от хората присъствали на събитието са се забавлявали много. Радвам се, че и проблемите с новата управа на заведението, не се прехвърлиха като емоция върху публиката, а успяхме да парираме конфликта навреме. Естествено, подобно късогледство има само в България - принципа вземи сега и бягай, вместо да мислиш за бъдещето и да градиш добри традиции. Както и да е, ако 300 лв. е цената за добър купон, на който всички се забавляваме искрено като деца в лунапарк, вярвам, всеки ще е готов да я плати и да забрави за клетите алчни създания.

Слагам само няколко снимки от партито, останалите можете да видите в албумчето, което качих във Фейсбук. Ако си харесате снимки и искате да ви ги пратя изпратете мейл с номерата им и аз ще се погрижа да ги получите Усмивка

http://www.facebook.com/album.php?aid=172781&id=730986603

* DMorg Convention01.jpg (63.67 KB, 410x306 - видяно 614 пъти.)

* DMorg Convention02.jpg (60.77 KB, 410x306 - видяно 605 пъти.)

* DMorg Convention03.jpg (48.12 KB, 410x304 - видяно 608 пъти.)
mmoys
Гост
Отговори #16: 13 Април 2010

Получило се е страхотно като гледам снимките във Фейсбук и съм изпуснала доста,заради глупави ангажименти,но се надявам скоро отново да се организира подобно парти,защото този път не смятам да пропусна! Усмивка
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #17: 13 Април 2010

Страхотно парти! Много се забавлявах и мноооого танцувах (дори с яке и чанта, опакована да си тръгвам!) Чух всички мои най-любими песни, а Somebody с Алън беше "черешката на тортата" за вечерта!

Благодаря на екипа! Съжалявам да разбера, че сте имали проблеми по време на партито, които няма как да не са помрачили настроението Ви, но от друга страна, това че никой от нас не е разбрал за тези неприятности, говори само това какви професионалисти стоят зад цялата организация на поредния кънвеншън! Благодаря Ви!

Още от сега очаквам с нетърпение Convention 2011!
deiv4o
Гост
Отговори #18: 13 Април 2010

И аз да кажа едно БЛАГОДАРЯ   на организаторите и  the DJ'S:)много добре се получи, не помня много, след 12 часа  ми се губи но това което си спомням много ми хареса:) струваше си пътуването:)

А и едно WANKERS    нa новите собственици на   Uncool house Biblioteka
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #19: 14 Април 2010

Аз също искам да благодаря на всички, които ни уважиха с присъствие. Получи се страхотно парти, като настроение, въпреки, че клуба след смяната на собствениците и ремонта не се оказа много подходящ - нямаше много място за танцуване. Въпреки всичко, обаче, имаше много усмихнати хора, прекрасна музика и голям купон. Радвам се, че и този път се получи.

Относно проблемите с клуба - аз никога не съм работила с по-подли хора. Няма много смисъл сега да ви обяснявам, какви ни бяха договорките и как се развиха в последствие... достатъчно е да спомена, че имаше изнудване и дори заплахи... и е нужно да го спомена, за да знаете, защото вие, потребителите, сте точно толкова част от този сайт, колкото и екипа.

До следващия път, приятели... в някой друг клуб Усмивка

See what I see!
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #20: 14 Април 2010

Благодаря на милите ми приятели, с които се забавлявах и радвах адски много!!!  Пощурял

Искам да благодаря и на екипа за чудесното парти! За първи път присъствах и останах много доволна като цяло!  Одобрение

Колкото до проблемите с управителското тяло на клуба-неприятно е да се чуе това... Адмирации за организаторите, че са успели да се справят и да потушат нещата, така че да не се разбере от присъстващите случващото се отвъд купона!

Ще се радвам и на следващия конвеншън живот и здраве!  Усмивка
Последна редакция: 14 Април 2010 от Sacred
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #21: 15 Април 2010

Получи се наистина едно страхотно парти! Аз, лично се забавлявах много. Видях се с хора, които не очаквах да видя, което допълнително повдигна градуса на настроението ми.
Страхотна работа на всички, покрай организирането. Резидентите зад пулта, както винаги бяха на ниво. Благодарности за старанието на Миро, който беше направил страхотен сет.
Както често се случва в България, не мина и без дразнители, които много успешно успяха да поразвалят настроението на хората в екипа, все пак завистта и скъперничеството са "национален спорт". Въпреки всичко те не допуснаха това да се отрази на събралите се от близо и далеч фенове, за което им свалям шапка.
И без това много се позадържахме в този клуб. Време е да завоюваме нови територии.  Усмивка

Дано скоро пак се съберем, да се повеселим.  Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #22: 17 Април 2010

Валери, има много снимки, от които можеш да сглобиш пъзела за след 12.   Плезене
Много се радвам, че успях да се видя с много приятели и познати и с такива, с които се запознах там и надявам да са ми приятели в бъдеще. Благодаря на всички, които успяха да дойдат и на тези, които имаха желание, но нямаха тази възможност. Също така и на тримата диджеи, които отново ни зарадваха с добрите си сетове и ни накараха да се веселим до сутринта. Усмивка Аз лично ще запомня това парти с многото приятни изненади. И както каза Мая - See you next time!  Усмивка

П.П. При мен остана един забравен черен чадър...беше на масата, където бяха Добо и Джони. Пропусналият да си го вземе да ми пише лс.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #23: 17 Април 2010

Беше страхотно парти, забавлявахме се много с мойта дружка. Пяхме, танцувахме, беше наистина хубаво.  Пощурял
      Специални благодарности на всички, които са били ангажирани с организацията на това парти. Съжалявам, че за вас вечерта не е била толкова  чудесна, но се надявам бързо да забравите лошото и да останат само приятните емоции.Благодаря ви много за всичко, което правите за нас!  Одобрение
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.