DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ЯНУАРИ 2009] Съвместната песен на Nitzer Ebb и Мартин Гор е онлайн!  (Прочетена 2097 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Януари 2010

Nitzer Ebb са на път да издадат дългоочаквания си нов албум "Industrial Complex", който е и първи за тях от 15 години. В него влиза песента "Once You Say", в която беквокали добавя Мартин Гор. Както тя, така и целият албум могат да се изслушат в Myspace. Също така, очаква се и ремикс от Алън Уайлдър на "I Am Undone" в специалната германска версия на "Industrial Complex". Дъглас Маккарти и Бон Харис ще бъдат специални гости на организираните от Алън и Пол Кендъл Recoil събития в Мадрид и Барселона през март.

Английското дуо е и съпорт група на Depeche Mode в последния кръг от Tour of the Universe, като по същото време Mute издадоха два бокс-сета - единият с дискографията на NE в пет диска и компилация от ремикси на 3 CD-та. Също така дигиталната антология "In Order", събрала би-сайдове, ремикси и неиздавани песни, може да се намери в Itunes.

MUTEBANK
Itunes

* industrialcomplex.jpg (3.72 KB, 150x150 - видяно 861 пъти.)
Последна редакция: 18 Януари 2010 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #1: 24 Януари 2010

Трябва наивно да призная, че преди концертите на Депеш Мод, изобщо не бях наясно кои са Netzer Ebb, разбира се името ми бе познато , но никога не сьм знаел какво правят ....в последствие,когато ги видях да подгряват Депеш си казах "Е гати яката нова група"...ха ха..после чух едно две познати парчета и си дадох сметка, че май сьм леко назад с новините.....Както и да е-простете за невежеството.....но по-добре кьсно от колкото още по-кьсно....По време на концертите, след като разбира се,се бях порядьчно информирал, отделно от старите им класики и новото парче с Мартин...ми направи супер впечатление една страхотна песен от новия албум:Hit You Back..даже й научих текста по време на изпьлнението им.....
Мисля си, че това парче с подxодяща и настоятелна промоция от страна на Mute и един жесток елегантен клип, може да стане един от хитовете по радия, музикални телевизии и класации на 2010...
Дано да имам право, защото от това , което видях и чувам групата е невероятна....
Ето я и вьпросната песен:

http://www.youtube.com/watch?v=wVXcMR78g9c
Последна редакция: 24 Януари 2010 от S.P.

higher love
deiv4o
Гост
Отговори #2: 24 Януари 2010

Ако некои иска албума да пише, ще  му го пратя

Alan's ремикс е невероятен Усмивка
Последна редакция: 24 Януари 2010 от deiv4o
deiv4o
Гост
Отговори #3: 12 Март 2010

Снощи ги гледах тук в Лондон и да си призная беше доста по яко отколкото на дм концерт:0 сигурно защото имаше само техни фенове, след концерта отидох  backstage и се запознах с пичовете:0 много отдавна не бях срещал толкова готини хора, пихме по едно:)  а с бившият им член David Gooday (drums) се размазахме от смях, невероатен шегаджия Ухилен с нас бяха  Вива Горе Усмивка жената и дъщерята на Флеч,  и много хора от ДМ  tour crew , жената на Флеч спомена че и онази лакомия мъжът и требвало да доиде но не се появи:0 сигурно е останал в къщи на спокоиствие да се тъпчи Усмивка
Подразбрах некои доса интересни неща за Алан но като  доиде времето ще ги споделя:)
Препоръчвам  ги на всеки които може да ги гледа лаиф, невероятни са Одобрение Одобрение Одобрение

* dddd.jpg (92.84 KB, 600x450 - видяно 225 пъти.)
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 14 Март 2010

аз пък хич не им се изкефих на дм концертите. видяха ми се като нещо, което може и някога да е било модерно, но това е минало. един вокал, който наистина се движи много и при това добре, но с това поне за мен се свършва позитивното, както и с няколко интересни кратки момента в песните им. еднообразни и скучни. аз друг инстумент на сцената освен барабани не видях...и мисля, че такива нямаше и нито като визия, нито като музика ми харесаха. от друга страна в германия имаше доста хор, които си знаеха текстовете и искрено им се радваха, за разлика от мен, който чаках с нетърпение края на изълнението им.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.