DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: 4 ЮНИ - Рим, Big Bang - Violator 'Selected'  (Прочетена 1265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
24 Май 2010

След малко повече от 2 години отсъствие от европейските DM партита, се задава едно по-интересно участие в Big Bang, Рим на 4ти юни (петък).

Ще имам удоволствието да изнеса малко повече от двучасов сет на главната сцена в клуба, малко след концерта на места група на името Halo Effect, която ще подгрее партито от 23.15 до 0.30ч.
Клубът изглежда доста приятен и има втора сцена, която ще е ориентирана в алтернативна насока с още 3ма диджеи.

Като цяло се очертава да бъде доста забавно парти и подозирам, че италианците си нямат представа какво са си навлекли на главите като ме ангажираха още през ноември :)

Ако има ентусиасти от България или читатели на форума, които се намират близо до Рим, ще се радвам да ви видя :)

Събитието ще отбележи и 20 годишнината от издаването на Violator. Моят сет ще бъде предимно DM ориентиран и ще имам възможност да проведа събитието както аз желая, което беше и едно от основните ми желания. Тоест, ще имам шанса да пусна всичките си удължени версии, които съм разработвал в последните години :)

Последна редакция: 24 Май 2010 от Recoil
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.