DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: 29 МАЙ - Пловдив, Петното - DJ Shunt / DJ julianep / DJ N:Mode  (Прочетена 9101 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #15: 02 Юни 2010

Благодаря на всички, които се появиха в събота. Беше изключително удоволствие да видя толкова приятни физиономии на едно място. Надявам се, че ви е било интересно и че ще се видим отново.

Подсетих се за доста парадокси, които бях позабравил. Радвам се, че се намериха хора да ми ги напомнят.

Съвсем скоро ще се появи кратък аудио запис от вечерта. След още 2 години сигурно ще мога да смеся същите песни по някакъв извънземен начин, само за да ми е по-интересно да ги пусна Усмивка
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #16: 03 Юни 2010

Аз лично си изкарах много хубаво. Беше приятна вечер, прекарана в компанията на приятели, добри познати и любима музика. Благодаря на Миро, Юли и Ники за това, че се постараха толкова и че направиха това събитие възможно. Няма да ставам част от спора, разярил се по-горе. Чух много любими неща, както и не толкова. Но най-важното е, че всеки един от ди джеите се раздаде по негов си начин и го направиха не просто за идеята, но и за свой кеф и удоволствие. Останалото е въпрос на вкус и музикални предпочитания. Не виждам защо някой трябва да се засяга - всеки има право на мнение, а неуважението на чуждото такова е само проява на прекалено тесногръдство.

За мен бяха чудесни три дни в прекрасния Пловдив и се надявам да има по-често подобни събития, защото са нещо хубаво. Събрах много усмивки и положителни емоции и дано повечето хора, присъствали на партито, да са се прибрали със същото настроение и спомени от вечерта.  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #17: 04 Юни 2010

Така е, playing_angel, тесногръдо е, спор няма, но очевидно не на всеки се удава да е широкоскроен. Колкото хора, толкова и мнения, разбираемо е. Едно е обаче, да си изразиш възпитано негативното мнение, за да ти го уважат, друго е да ревеш като саранска мечка, че някой не ти угодил на личния кеф. Тук в темата, мен лично ме подразни израза "т.нар.сет". Меко казано неуважително. Ами сет си беше. Може стилът и времетраенето да не са се харесали на всеки, но си беше доста кадърно сглобен, ако човек обръща внимание и на тия детайли, не само на какво звучи. Плюс това, като знам какво пуска N:Mode последната година, направо беше направил реверанс към публиката с подбора на тракове. Относно кой по колко време пускал и след кого, това си е решение на диджеите, аз също мисля че можеше да се измисли по-добре.
На мен партито ми хареса, поздравления за смелостта да бъде разностилово, така се рискува повече да получиш неодобрителни отзиви. Чух много любими парчета и ремикси и доста добри, някои направо ексцентрични смесвания, така че се радвам че присъствах. Усмивка

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #18: 04 Юни 2010

Партито беше интересно, много разнообразно. За мен цялото време мина доста неусетно. Очакванията ми в голяма степен се припокриха, макар да очаквах да е дори по-смело и още по-непредсказуемо.

Беше хубаво (поне според мен) в една вечер да се чуят толкова различни неща.

Сетът на Ники, лично за мен, беше много много добър. Не смятам, че беше прекалено дълъг. За мен бе удоволствие да го слушам - много любими парчета в много любими и адекватни ремикси. Щеше да е още по-добре, ако имаше малко повече не чак толкова полулярни "тракове", но пък не мога да си представя тогава каква би била критиката  Намигване Той не изневери на стила си, но се постара да пуска музика, която би трябвало да е любима на повечето от потребителите в този форум, които бяха по-голямата маса от присъстващите.

Да ръкопляскаш на някого, защото се е случил някакъв технически проблем, изцяло независим (а всъщност и да е зависим също) от теб, е проява на тотална липса на възпитание и елементарно уважение. Повече на тази тема нямам какво да кажа.

Хареса ми по-експерименталният подход на Миро към партито. Честно казано, очаквах неговата част да бъде дори "по-различна". Въпреки това, няма как да не отбележа, че някои неща бяха много добри. Комбинацията Depeche Mode - Muse е доста сполучлива  Намигване

Като цяло беше един стахотен уикенд в Пловдив. Партито ми хареса и то най-вече, защото нямаше рамки, а всеки от DJите беше свободен да пуска каквото си иска.

Много се надявам да има повече такива вечери вбъдеще, макар че силно се съмнявам в това. За съжаление...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #19: 04 Юни 2010

Тук в темата, мен лично ме подразни израза "т.нар.сет".
...за което дължа извинение на N:Mode.
Беше необмислено от моя страна, но това не е твой проблем.Останалото бе чакалски вой до небесата и пубертетска арогантност. Проявявам прекалено голяма толерантност към хлапашкото ти поведение и глупостите,които пишеш, но не очаквам да разбереш защо. Нямам нищо против да изстискваш акнето си върху мен, но този крайно нехигиеничен навик би оставил трайни белези единствено по твоето лице.
Извинявам се на  N:Mode за неуважителния си коментар, както на екипа и потребителите за отклоненията от темата  Усмивка

freelove for everyone
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #20: 05 Юни 2010

канто, егати фетиша Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #21: 06 Юни 2010

Apology accepted. Усмивка
Останалото е.. котешка работа http://vbox7.com/play:d2b54e74 Намигване

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #22: 04 Юли 2010

Кратък аудио запис от вечерта:

http://www.djshunt.com/sets/47-sets-public/214-pcds023
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.