DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [10 АВГУСТ 2010] Depeche-Mode.Org на 5 години  (Прочетена 15625 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #15: 27 Септември 2010

Програмата на вечерта е: Усмивка

21.00 - начало на warm-up set DJ Shunt - специално подготвен за вечерта и изпратен от далечните Щати  Одобрение
22.00 - начало концерт De/Vision
24.00 - начало на Depeche-Mode.org Celebration с DJ julianep и DJ The Fein
Последна редакция: 27 Септември 2010 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #16: 01 Октомври 2010

Официалния плакат на събитието е вече факт, ако искате да популяризирате събитието в интернет, моля ползвайте него.

Благодарности на TUBORG, за оказаното съдействие и на медийните партньори на Depeche-Mode.org:
"Сега", "Дневник", "Partystars", "Metal - Katehizis", "Pro-Rock", "Stand.bg", "FM Plus"

специално благодаря и на Светослав Ковачев, от чиято фотография взех идеята за реклама на събитието. Ще се радвам да направи още хубави снимки на този концерт и партито след това.
Последна редакция: 01 Октомври 2010 от kirilart
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 06 Октомври 2010

Откъс от второто прес съобщение за медиите, в което Щефен изпрати поздравление специално към феновете на групата у нас:

Цитат
10 дни преди гостуването си в София, фронтмена на De/Vision Щефен Кет сподели специално за феновете от България:

“След първото ни шоу през 2008 г. в София, с нетърпение очакваме отново да се видим с нашите фенове и приятели в България. При това си гостуване ще представим както най-известните си песни като "Your Hands On My Skin" и "Try To Forget", така и нашият нов албум "Popgefahr". Идваме, за да празнуваме заедно рождения ден на сайта. Двамата с Томас сме развълнувани от бъдещата ни среща с публиката.!”

Томас Адам, автор на текстовете на песните, отговаря на въпросa: Какво ви зарежда с идеи за вашите песни?

”Животът е вдъхновение за това, което правим. В моите текстове става въпрос за това как виждам света, как се чувствам и в какво вярвам. Понякога пиша и за лични преживявания, въпреки, че се случва да смесвам реалност и фантазия. Песента 'Aimee' е добър пример за това. Никога не съм познавал момиче с такова име, но момичето като личност съществува.”

Нетрадиционен метод за запознаване на феновете с новия албум са избрали от Depeche-Mode.org – със съгласието на групата в сайта на организаторите, профилите в Myspace и Facebook ще бъдат предоставени за свободен даунлоуд mp3 рингтонове с най-култовите моменти от песните включени в новия албум.

Ето ги и обещаните рингтонове - шест песни от новия албум са подготвени от нас и можете да ги свалите свободно за вашия телефон:

Be A Light To Yourself

Mandroids

Time To Be Alive

Twisted Story

Until The End Of Time

What's Love All About

Приятно слушане/звънене!  Одобрение
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 08 Октомври 2010

<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=0d4939f9" target="_blank">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=0d4939f9</a>
Последна редакция: 08 Октомври 2010 от kirilart
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #19: 08 Октомври 2010

Страхотна работа!!! Браво, адаш!!!  Одобрение

Good Evening, Sofiaaa!
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #20: 08 Октомври 2010

Кире, прекрасно, наистина!  А както си слушам Shuffle 2.0 в момента Усмивка и знам, че една черна котка се е засилила да ми мине пътя към Мадрид, това парти е единствената ми утеха. 

still my broken wings you choose to mend
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #21: 09 Октомври 2010

Мерси, радвам се че ви харесва...клипчето е само малка част от това, което предстои в събота. Ще се получи чудесен купон, знам си аз.
Дид, колкото и да ми се иска да се видим, ти пожелавам всичко да се подреди и да гледаш A-ha в Мадрид.
 Одобрение
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #22: 09 Октомври 2010

Подарък от организатора на концерта на Камуфлаж!
За 5-тия рожден ден на Depeche-Mode.org всеки регистриран потребител, който желае да закупи билет за концерта на Камуфлаж, може да го направи до 16.10.2010 (датата на рождения ден) на специалната цена от 25 лв. - 10% или с други думи казано 22.50 лв. Моля изпращайте лично съобщение до мен с трите си имена и вечерта на концерта на De/Vision в София Лайв Клуб, ще можете да получите билетите си от организатора.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #23: 10 Октомври 2010

много е гот, че след 5 години всички модератори и доста от хората, които пишеха в началото са още тук  Одобрение

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
ivoezamir
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #24: 10 Октомври 2010

Браво за мероприятието и честито! Там сме   Готин
Последна редакция: 10 Октомври 2010 от ivoezamir
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 11 Октомври 2010

Хубаво е наистина, че голяма част от хората все още имат желание да се случват събитията на Depeche-Mode.org. Искрено се надявам да се видя с повече виртуални и реални приятели на събитието в събота - вложихме много труд и старание отново да надскочим себе си, мисля че вложихме дори малко повече от възможния максимум, за да се получат едни уникални като атмосфера, концерт и парти.
Каквото зависеше от нас, направихме го! Сега остава да дочакаме събота и да се забавляваме, както всеки път досега Усмивка

Благодаря на всички, които вече са решили да подкрепят усилията ни с присъствие на партито, а тези които още се колебаят да не му мислят много - да заповядат, за да не съжаляват после, че са пропуснали.
 Зъл
Последна редакция: 11 Октомври 2010 от kirilart
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #26: 15 Октомври 2010

Искам да отбележа, че вече нямам търпение да чуя любимото си парче от Popgefahr, с което утре De/Vision ще започнат  Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 16 Октомври 2010

Като гледам какво говореха вчера и самите Девижън нямат търпение да излязат на сцената.
 Одобрение
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #28: 17 Октомври 2010

Може би ще се повторя за пореден път след всяко събитие организирано от ДМ.орг, но да си кажа това, което ми е на сърце.  Плезене Изкарах една чудесна вечер снощи в компанията на много приятели и познати, с които споделяме тази наша обща страст към хубавата музика вече 5 години! Искам специално да благодаря на всички, които допринесоха това събитие да се случи с организация или присъствие!  Одобрение Тези, които не дойдоха само могат да съжаляват. Цяла нощ танцувах и се заредих с положителна енергия за доста време напред. Концертът на DE/VISION беше супер, прожекциите на екрана зад сцената бяха изключителни благодарение на Kirilart, диджеите отново ни поднесоха много добър подбор от любими песни и всичко беше на ниво. Имаше и гости от гръцкия фен клуб Хистерика и преди малко видях техен статус във фейсбук, който гласи: "Българските депешари са много яки и знаят как да се забавляват, много добър концерт супер парти и респект за перфектната организация, ще дойдем отново".  Усмивка

Надявам се още много години да отбелязване рождения ден на сайта!  Пощурял See you next time!
Последна редакция: 17 Октомври 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #29: 17 Октомври 2010

Ох, още ме болят краката от танците преди няколко часа Усмивка Всичко беше страхотно, браво на групата за концерта, мисля, че и те се забавляваха много и останаха доволни. Партито беше супер, от доста време не бях оставала до 5ч. на парти, страхотна музика, благодаря на диджеите Усмивка)

ДМ.орг - честит рожден ден, много ви обичам и другия път да доведете и Депеш  Зъл
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.