DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [10 АВГУСТ 2010] Depeche-Mode.Org на 5 години  (Прочетена 15624 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #30: 17 Октомври 2010

...и другия път да доведете и Депеш  Зъл

Стягайте се, яка работа ще трябва тогава Намигване Ще помагаме де..

Сега сериозно - ултра добрата вечер беше! Браво за перфектната организация, добър концерт (по мое мнение този през 2008 беше по-добър), и страхотно парти!

Наистина много се забавлявах, пожелавам на всички ни още много такива позитивни преживявания! Леко реанимиране днес на всички!  Усмивка

П.С. Може ли да помоля някой да публикува сет листа от снощи. Предполагам, че някой от екипа е за запознат с него и няма да има проблем да го направи известен и на останалите. Благодаря предварително.
Последна редакция: 17 Октомври 2010 от strange_affection
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #31: 17 Октомври 2010

много се забавлявах вчера и партито си го биваше както винаги!
безкрайни благодарности на екипа, за целия труд и старание през всичките тези 5 години и вчера. това, което ни давате е много хубаво и много рядко се случва - имаше специална грижа всеки един гост да се чувства добре и да се забавлява, а пък, не се съмнявам, че германските гости също са изкарали добре и им е харесало представянето ни като публика.

Кире, моля те пусни ако можеш видеото с релсите и магистралите заедно с песента, когато имаш време.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #32: 17 Октомври 2010

Благодаря ви !!!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #33: 17 Октомври 2010

Партито беше наистина прекрасно! Определено за мен беше най-доброто в календар 2010. Sofia Live Club предразполагаше повече от идеално за това, обстановката беше много добра. Предполагам, че това няма да е последното ни събиране там.

Видях се с ужасно много приятели и познати, за много от които не предполагах, че биха дошли на подобно събитие. И мисля, че всички се забавляваха много и масата хора са се прибрали усмихнати, изморени и доволни.

Момчетата от групата се представиха страхотно и както винаги бяха много мили и се държаха приятелски с феновете си на партито. Надявам се да са си изкарали много хубаво през престоя им в София. Концертът беше уникален и завинаги ще остане прекрасен спомен за мен. А за видео стената - нямам думи!  Млъкнал

Кире, моля те пусни ако можеш видеото с релсите и магистралите заедно с песента, когато имаш време.

Точно това видео и на мен ми направи най-силно впечателение - брутално добро е!

Ще кажа едно банално, но огромно "БЛАГОДАРЯ" на екипа, защото без техните труд, изхабени нерви, огромно желание, упорство и постоянство, тези събития нямаше да ги има. Понеже колкото и иделно да изглеждат нещата за гостите и присъстващите, всички знаем колко сте се постарали, за да се случат тези неща. Продължавайте все така, бъдете силни, позитивни и никога не спирайте да вярвате в мечтите си, да ги реализирате и да радвате българските фенове! Мащабът на вашите реализирани проекти се увеличава и популяризира с всяко следващо събитие и аз вярвам, че това ще градира във времето!

Беше наистина невероятна нощ!
Ще се видим следващия път!  Целувка

'Heaven ain't far from where we are '
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #34: 17 Октомври 2010

Беше страхотна вечер, но никога не съм си помисляла че може да е обратното! Чаках събитието с нетърпение и знаех, че ще е поредния успех на екипа и поредния луд купон за нас!
Приятели, благодаря ви, че ме направихте щастлива  Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
ivoezamir
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #35: 18 Октомври 2010

Страхотно беше да слушаш една от своите любими групи и да куфееш заедно с други фенове. Това е музика която се слуша само от готини хора. Бях на две бири ама се замаях от атмосферата. Така действа музиката на депеш в съчетание с феновете им. Супер преживяване. Чакаме следващото мероприятие.  Одобрение
Последна редакция: 18 Октомври 2010 от ivoezamir
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #36: 18 Октомври 2010

Благодарности на всички присъствали, беше наистина запомнящо се. А след толкова години, взех, че и аз гледах De/Vision  Усмивка

П.С. Може ли да помоля някой да публикува сет листа от снощи. Предполагам, че някой от екипа е за запознат с него и няма да има проблем да го направи известен и на останалите. Благодаря предварително.

Всъщност няма записан сетлист, но ако имаш въпроси относно някоя песен или версия, предполагам с Юли ще можем да се разровим из спомените.

Иначе при мен бяха основно оригинални и албумни версии, с изключение на Highland ремикса на Stripped, Sensual ремикса на Dangerous, лайв на Never Let Me Down Again (Манчестър от това турне), студийни сесии на Come Back и Miracles към края, може би има нещо, което ми убягва в момента. Мисля, че финалните бяха Nostalgia и Candy Says. Като други групи от моя страна пуснах New Order (True Faith, Crystal), The Cure (Pictures of You), U2 (I Still Haven't Found What I'm Looking For), Editors (Papillon), Unkle (Natural Selection), Hurts (Wonderful Life). Интересно е, че въпреки че сякаш покрихме много от общите фаворити, имаше и доста неща, за които не остана време, така че със сигурност го има усещането, че трябва да има продължение  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #37: 18 Октомври 2010

Ако става въпрос за сетлиста на концерта, ето:

01. Until The End of Time
02. Mandroids
03. What You Deserve
04. Flash of Life
05 A New Dawn
06 Strange Affection
07 What It Feels Like
08 Love Will Find A Way
09 Try To Forget
10 Deep Blue
11 Plastic Heart
12 What's Love All About
13 Ready To Die
14 I Regret
15 Your Hands On My Skin
16 Twisted Story

Encore:
17 Rage
18 Time To Be Alive
19 Be a Light to Yourself
20 Flavour of The Week

Искам да благодаря на всички, които ни уважиха с присъствието си, защото съм наясно, че ако не бяхте вие нямаше да ни има и нас, нямаше да струват и пукната пара усилията ни, нямаше да я има емоцията, караща ни да продължаваме напред толкова години. Поклон и благодаря на всички присъствали!
...и в стил благодарностите по време на церемонията за Оскарите, но съвсем искрено, БЛАГОДАРЯ:

- На Туборг за финансовата помощ, без която нямаше да пишем сега за изминалата чудесна вечер и да си спомняме с приятели.
- На София Лайв Клуб, за изключителния професионализъм, с който се отнесоха към всеки детайл от подготовката, както и от коректността - нещо много рядко срещано в последно време.
- На хотел Area Radina Tower, които се погрижиха престоя на групата в България да е повече от приятен не само във времето прекарано с феновете, но и в малкото часове сън и почивка.
- На Ивентим за бързата и адекватна работа с продажбите на билети.
- На медийните партьори, които помогнаха това събитие да стигне до по-голям кръг от хора.
- На всички останали, които бяха съпричастни и помагаха морално и физически във всеки един момент от подготовката на събитието.

Ще се видим следващия път!  Одобрение
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #38: 18 Октомври 2010

Обичам ви depeche-mode.org!!!!  Целувка Пощурял Побъркан

....Pleasures remain
So does the pain....
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #39: 18 Октомври 2010

Страхотна вечер! Благодаря и на тези от организаторите, които не можах да поздравя лично, и на всички останали, които поддържаха настроението на макс. Желая ви още много ентусиазъм и осъществени планове.

Keep the spirit!  Одобрение

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #40: 18 Октомври 2010

За Мао и за останалите фенове на релсите, ето клипчето с монтиран звук от албумната версия на Love Will Find a Way. Enjoy!

<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=696657b1" target="_blank">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=696657b1</a>

"Life can be
a blessing in disguise
for those who know
how to live it right

Forget about
the future and the past
only this moment
will forever last

Love will find
Love will find a way home..."
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #41: 18 Октомври 2010

За Мао и за останалите фенове на релсите, ето клипчето с монтиран звук от албумната версия на Love Will Find a Way. Enjoy!

Сърдечно благодаря! Истинска прелест е това видео!  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #42: 18 Октомври 2010

Уникално е!!!  Одобрение

Good Evening, Sofiaaa!
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #43: 20 Октомври 2010

Партито беше невероятно !!!!! Ухилен
Бях като в:
On another world by another star
At another place and time  Пощурял

Много благодаря на организаторите за това събитие!
Депеш са си религия  Одобрение

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #44: 20 Октомври 2010

Нека и аз изкажа своите Огромни благодарности, към екипа на depeche-mode.org и към всички приятели, които бяха там заедно с мен и направиха вечерта ми незабравима!

Приятели, от екипа!  Ухилен Благодаря Ви! Вашите усилия и най-вече желанието Ви да организирате събития, като това са изключително ценни за мен! Искам да се присъединя към думите на Гери, по-горе и да Ви пожелая нестихващ ентусиазъм за напред и сбъдване на още повече мечти!

От доста време не се бях чувствала толкова щастлива и жива! Въпреки 13-часовото пътуване, след което трябваше да съм страшно изморена, аз имах настроение да танцувам цяла нощ!

Няма да ми стигнат думите, за да опиша радостта си от това, че се видях с толкова много любими хора! Благодаря Ви, за споделените мигове приятели! Те са толкова много, че ще ме топлят цяла зима!

Единственото, за което страшно съжалявам е, че не успях да присъствам на концерта Тъжен След клипчетата, които изгледах видях колко прекрасно е било всичко ... Радвам се обаче, че все пак се видях с Томас и Щефен, които бяха много усмихнати и позитивни!

Дълбок поклон пред Светльо и Юли (за жалост изпуснах сета на Миро) за перфектната им работа, по създаването на едно от най-добрите ДМ-партита, на които съм била!

До нови срещи!  Целувка

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.