DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ползвате ли Facebook?
Да, всеки ден! - 22 (81.5%)
Да, но рядко. - 2 (7.4%)
Имам профил, но не го ползвам. - 1 (3.7%)
Знам за Facebook, но не съм регистриран. - 2 (7.4%)
Не съм чувал за Facebook!? - 0 (0%)
Общ брой гласове: 27

Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: ЗА или ПРОТИВ Facebook?  (Прочетена 3116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
19 Септември 2010

Безспорен е феноменът Facebook, любопитно ми е обаче дали е част от ежедневието на феновете на Депеш Мод. С голяма част от редовните потребители на нашия сайт се срещаме и на страниците на Facebook, което до известна степен отговаря на въпроса и все пак - интересно ми е как всеки възприема социалната мрежа, какво му харесва и какво не.
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #1: 20 Септември 2010

Ползвам го рядко!Хубавото му е , че намерих много стари приятели . бивши съученици и колеги!От друга страна при много хора води до пристрастяване и те въобще не излизат от профила си по цял ден ,  не излизат с приятели , не си вършат служебните задължения!Факта , че много хора го ползват за клюкарник също не ми допада много.Наличието на толкова много лична информация достъпна до толкова голям кръг от хора , дори  и тя да е достъпна само за приятелите , не ми харесва поради причината , че хората поставят коментари за почти всяка промяна в статуса не зависимо каква е тя!За мен явлението Facebook си има , както положителни  така и отрицателни последствия от ползването му!
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #2: 24 Декември 2010

аз наистина харесвам Facebook и прекарвам доста време там,но определено смятам,че не трябва да се прекалява с тая гадост...съвсем наскоро,когато спряха скайпа за цял ден осъзнах колко зависими са хората от тези боклуци :Х беше доста тъжно  Побъркан

Sea of sin I'm swimming in...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.