DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Camouflage - Live in Sofia - 17.03.2011  (Прочетена 12644 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
07 Октомври 2010

http://www.myspace.com/camouflagemusic
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 07 Октомври 2010

Вие ли сте организаторът на събитието? Малко повече информация освен този линк със страницата на групата в Майспейс няма ли да има?  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #2: 07 Октомври 2010

Вече са в продажба билетите за концерта на Камуфлаж на 17 март 2011г., който ще се състои в столичния София Лайв Клуб.
Първите 50 билета ще са на цена от 25лв., следващите 50 на цена от 30 лв., след тези 100 цената ще е 35лв., а в деня на концерта по 45лв.
Организаторът ще даде яснота малко по-късно. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #3: 07 Октомври 2010

Как е тази новина, а?  Пощурял

Много се радвам, че ще видим Камуфлаж в България. Още тези дни ще се снабдя с билетче.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #4: 07 Октомври 2010

Поръчах вече! О,как се вълнуваме само! Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял

Let me show you the world in my eyes...
mirosimo
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #5: 08 Октомври 2010

Здравейте,

Аз съм организаторът на концерта. Преговорите се водят от Декември 2009 и най-сетне това се случва. Моля побързайте с билетите защото вече има само 35 билета x 25 лв. След това за всички регистрирани членове на сайта ще има 10% discount. Това е моя специален подарък към www.depeche-mode.org
electropop
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #6: 08 Октомври 2010

За мое най-голямо съжаление, най-доброто от тази група , по чисто мои представи приключи още през 1994 година. Последните им два албума не вдъхват никакъв респект! А само като  си припомня "" Voices & Images"" или "" Bodega Bochemia"", съответно ""The Great Comandment "" или "" Suspecious Love"". Сегашната им музика направо не струва!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 08 Октомври 2010

Аз пък намирам последните им албуми за стабилно попълнение в дискографията, вярно е че много хора ще запомнят бандата с хитове като The Great Commandment и Love is a Shield, но на мен ми харесва това, че имат желание да се движат в нова посока. Така или иначе песни като Me and You и I Can't Feel You от Sensor или We are Lovers и The Perfect Key от последния Relocated, ще можем да оценим от позицията на времето след поне десетина години.
Гледал съм ги на живо и са изключително приятни, а нямам съмнение за добрата комбинация:

Camouflage + БГ публика

Успех на събитието!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #8: 08 Октомври 2010

Страхотна новина, вече си поръчах билетите и ги очаквам с нетърпение. Що се отнася до музиката на групата - Me and You,  I Can't Feel You  и The Perfect Key са от най-любимите ми песни.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #9: 08 Октомври 2010

Ще се присъединя към мненията на Kirilart и Mr.Noone, че групата има много стойностни песни от последните албуми, които на мен лично са ми ужасно любими. Те вече са изброили някои от тях, аз няма да се повтарям. 

Гледала съм Camouflage два пъти на живо и двата пъти бяха страхотни и нямам търпение да ги видя отново, този път на родна земя, което е най-хубавото.   Пощурял

Днес след работа ще мина да си взема билет и благодаря на Mirosimo, че организира това събитие! Желая успех!  Одобрение

@Electropop: Въпреки скептицизма ти би било хубаво да отидеш на концерта, няма да съжаляваш, а може и да си промениш мнението за последните неща, които са издали!   Намигване
Последна редакция: 08 Октомври 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #10: 08 Октомври 2010

Моля побързайте с билетите защото вече има само 35 билета x 25 лв.

Е, вече са поне с два по-малко.  Дано да е sold out  Усмивка

still my broken wings you choose to mend
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #11: 09 Октомври 2010

Подарък от организатора на концерта на Камуфлаж!
За 5-тия рожден ден на Depeche-Mode.org всеки регистриран потребител, който желае да закупи билет за концерта на Камуфлаж, може да го направи до 16.10.2010 (датата на рождения ден) на специалната цена от 25 лв. - 10% или с други думи казано 22.50 лв. Моля изпращайте лично съобщение до мен с трите си имена и вечерта на концерта на De/Vision в София Лайв Клуб, ще можете да получите билетите си от организатора.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
ivoezamir
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #12: 10 Октомври 2010

Чак когато чух на едно парти That smiling face се заинтересувах от групата. Много добро парче! Extasy:)
Последна редакция: 10 Октомври 2010 от ivoezamir
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #13: 11 Октомври 2010

Аз не мога да опиша, колко съм развълнувана от тази новина!  Пощурял Камуфлаж, са една от най-любимите ми банди, след ДМ! На живо са великолепни! Сърдечно благодаря на Mirosimo за организацията, както и за жеста който прави към потребителите на depeche-mode.org!
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #14: 18 Октомври 2010

Аз нямам търпение за Camouflage, много ме зарадва новината, поздравления за организатора, надявам се че планира и And One или Apoptygma Berzerk Усмивка

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.