DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: DEPECHE MODE DVD RELEASE VIRTUAL CELEBRATION  (Прочетена 3977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
06 Ноември 2010

Каним всички приятели на Depeche-Mode.org да отпразнуваме заедно макар и виртуално издаването на DVD-то на Депеш Мод от изминалото турне! Заповядайте в чат стаята на нашата страница - носете си алкохол защото ще се пие, носете музика защото всеки сам ще бъде диджей на своята част от купона, заредете се с добро настроение и бъдете на уреченото място точно в 21:00 часа на 08.11. /понеделник/. Все още нямаме официално потвърждение, но е възможно да се появят важни гости в пика на купона.

Място: Depeche-Mode.org виртуална чат стая
Дата: 08.11.2010 в 21:00 часа
Вход: Свободен

* virtual Dm web.jpg (152.52 KB, 405x405 - видяно 474 пъти.)
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 06 Ноември 2010

Супер, ще бъда на линия за виртуалния купон, като в доброто старо време.  Намигване Освен алкохол и мезенце ще си приготвя.  Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #2: 07 Ноември 2010

дрескод нещо, има ли?  Очиврът щото аз по тва време съм по пижама вече...на възраст сме, няма кво да се лъжем  Готин
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 08 Ноември 2010

аз ще мога да се присъединя в 11, ако партито продължи дотогава.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 08 Ноември 2010

Цитат
дрескод нещо, има ли?   щото аз по тва време съм по пижама вече...на възраст сме, няма кво да се лъжем
Дрескод няма, но алкохола е задължителен  Ухилен

Мао, аз поне ще се постарая да те изчакам до 11 да полафим Усмивка
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #5: 08 Ноември 2010

аз съм много разочарован за концерта но ще се напия от мъка ще трябва да го чакам 1 седмица Тъжен

Wrong
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #6: 09 Ноември 2010

Няма нищо по-добро от това, че концерта почва с българското знаме... Усмивка Одобрение Пощурял

http://www.tape.tv/channel/depechemode?utm_source=Facebook&utm_medium=CPC&utm_content=SP_DepecheMode-t&utm_campaign=SP_201011

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #7: 09 Ноември 2010

Много благодаря на всички, които влязоха/успяха да влязат в чата снощи! Беше много забавно! ... всъщност, в чата на depeche-mode.org винаги е било забавно и някак уютно! По-често трябва да се събираме!

Поздрав за всички герои от вчера:

http://www.youtube.com/watch?v=75nKyI2FFFI
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #8: 09 Ноември 2010

Няма нищо по-добро от това, че концерта почва с българското знаме... Усмивка Одобрение Пощурял

Е, сега съвсем не ми остана търпение да чакам ...

Усмивка Някой тук познава ли се в този образ, който първо добре разходи знамето ни по цялата опашка, после по целия терен и накрая го изтипоса гордо на трибуната  Усмивка Или поне аз останах с впечатление, че беше един и същи човек ...

still my broken wings you choose to mend
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 09 Ноември 2010

Чата снощи беше много своенравен и голяма част от желаещите дори не можаха да влязат в стаята, но пък тези които успяхме се забавлявахме добре. Само дето днес имам леко главоболие от пиенето.
 Ангелче
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #10: 09 Ноември 2010

и аз не успях. не съм гледал двд-то, но си спомням че отдясно на сцената имаше българско знаме и се засякохме след концерта с момчето, което го носеше, което си живее в испания и мисля, че е регистриран във форума ни, но е писал много рядко.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.