DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Анди Флетчер в Букурещ  (Прочетена 3414 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
05 Януари 2011

Здравейте,

Видях тази информация в официалния форум :

Fletch will be starting off 2011 with a DJ tour. Says Fletch: "I am really excited to be coming to a lot of the places that Depeche didn't get to visit on the last tour. I'm going to be playing a lot of new remixes, as well as many of my old favourites. I am looking forward to seeing you all soon."

The tour will play the following dates. More details and specific ticket information to come. Stay tuned!

Saturday, January 29th, 2011 - Ark Club, Bucharest, Romania

Saturday, February 5th, 2011 - Crystal Hall, Kiev, Ukraine
Sunday, February 6th, 2011 - Palladium, Odessa, Ukraine
Wednesday, February 16th, 2011 - City Hotel, Sydney, Australia
Friday, February 18th, 2011 - Playground Weekender, Sydney, Australia
Sunday, February 20th, 2011 - Syrup, Hobart, Tasmania
Thursday, February 24th, 2011 - Republiq, Philippines, Manila
Friday, February 25th, 2011 - Kudeta, Singapore
Saturday, February 26th, 2011 - X2, Jakarta, Indonesia

Friday, March 4th, 2011 - Star Live / DJ Mag Tour, Beijing, China
Saturday, March 5th, 2011 - Eden, Seoul, Korea
Saturday, March 19th, 2011 - Belzik Festival, Herve, Belgium

и се чудя дали някой не знае нещо повече. Например дали има вероятност след Румъния да дойде и в БГ?
А за партито в Букурещ знае ли се дали са пуснали билети?
Аз лично мисля да отида така, че ще се радвам ако някой иска да се присъедини. Организацията за ходенето на партито на Алан в Букурещ беше много приятна и се чудех дали има желаещи пак да се организираме заедно, ако сме по малко може и с кола да отидем  Усмивка

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 05 Януари 2011

Аз за Флеч не съм навит. Да ме прощава, но не останах въобще впечатлен от показаното в Каварна преди години и не мисля да повтарям. Пожелавам му да дойде отново с DM на турне, да си стои зад синта и да гризе каквото си е приготвил за хапване.  Ухилен
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 05 Януари 2011

Като гледам датите, по всички личи, че тазманийският дявол ще се срещне с хипопотама!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #3: 10 Януари 2011

Като гледам датите, по всички личи, че тазманийският дявол ще се срещне с хипопотама!

Хм това кодирано съобщение ще трябва да го пòясниш за непросветените  Намигване

Е аз не мисляч, че е загуба човек да послуша любимата си музика на DJ гига на Mr DJ Andy Fletch Fletcheeeeeeeeeeeeeeeer  Ухилен - Аз мисля, че Флеч ще пуска Депеш и може би други Мют банди. Няма по-добро от това да съчетаеш най-сърдечния Депеш член и готино парти, което и без това рядко се случва.
В Каварна и после в София,2007 беше супер. Науччихме и малко новини  за предстоящия албум тогава>Ухилен
Но всеки си знае. Очиврът

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 10 Януари 2011

Е аз не мисляч, че е загуба човек да послуша любимата си музика на DJ гига на Mr DJ Andy Fletch Fletcheeeeeeeeeeeeeeeer  :D - Аз мисля, че Флеч ще пуска Депеш и може би други Мют банди. Няма по-добро от това да съчетаеш най-сърдечния Депеш член и готино парти, което и без това рядко се случва.

Така е, но съм забелязал, че DM феновете не се радват на клубни ремикси на DM, ако ще и Анди да ги пуска. Както и на песни, които не са на DM. Не на последно място същото се отнася и за гиговете на Мартин или Алан, макар че нещата са трудни за сравнение. Спомням си в Каварна как Speedy J микса на It's No Good, които пусна Анди, предизвика фурор от отегчение. Другите му интересни попадения бяха - Jump Around на Moonbootica. Проблема на Флетч за разлика от останалите му колеги от DM, е че не може да смеси две песни по темпо и няма чувство за ритъм. Подборът му беше по-скоро хаотичен и преминаваше през редица стилове, а честата смяна на темпото не е много добре възприета в нощните клубове. Поне така са ми казвали.

Букурещ, града в който шофьорите ходят на учение в Индия, Бангкок и др. И в който задължително трябва да удариш някой пешеходец или друг участник в движението докато стигнеш от точка А до точка Б.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 18 Февруари 2011

<a href="http://www.youtube.com/v/0t14Hc5TE4Q" target="_blank">http://www.youtube.com/v/0t14Hc5TE4Q</a>

Интересното е, че на това видео се забелязва как Флетч може да накара дори и лаптоп да "прескочи" в кулминационен момент на песен  Одобрение, което се вижда още в първите 20-30 секунди.
Последна редакция: 18 Февруари 2011 от Recoil
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #6: 18 Февруари 2011

Интересното е, че на това видео се забелязва как Флетч може да накара дори и лаптоп да "прескочи" в кулминационен момент на песен 
Ти сега ноктите ли си гризеш от яд, че не можеш?

freelove for everyone
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 19 Февруари 2011

Като гледам Флеч най-вероятно има предварително записан сет, защото на доста места в клиповете в Youtube си личи ясно, как музиката си се смесва дори когато той е с ръце на главата, пляска или маха. Талант, ей!
 Зъл
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 25 Април 2011

За феновете на Флетч, напоследък циркулира извадка от негов сет. Склонен съм да вярвам, че е автентичен запис Усмивка

<a href="http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F12562758" target="_blank">http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F12562758</a>

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.