DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: dEpEchE modE rEmixEd party - 02.07.2011  (Прочетена 1883 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djsupermax
Някой
*
Публикации: 9

Профил
30 Юни 2011

http://www.facebook.com/event.php?eid=133758236705169

Колкото и да е странно с всичкия ми опит като DJ и факта, че толкова години DM са една от най-любимите ми групи, това е първото Depeche Mode парти, което правя.

Поводът е новият албум с ремикси, който ще бъде в центъра на плейлистата, но ще има и други ремикси, кавъри, "нормални" версии от албуми и сингли, както и кратка селекция от други близки изпълнители и групи. Познавам претенциозността на много фенове, затова ще се постарая да реагирам съобразно хората, които ще дойдат.

В общи линии, ще гоним невъзможното - да се харесаме както на напреднали фенове, които искат да чуят нещо по-различно от обикновено, така и на тези, които не могат да си представят едно DM парти без някои от големите хитове в познатите версии.

Съжалявам, че не успяхме да направим практически никаква реклама на партито. Така се получи, че повече от месец аз и клубът не можахме да намерим дата, в която едновременно да не сме заети. Накрая, когато ми предложиха тази събота, просто се съгласих - по-добре късно, отколкото никога, пък и събота е принципно добър ден. Всеки, който е свободен и има интерес, е добре дошъл. След всичко това, надявам се, ще бъдете толерантни към полуаматьорските ми усилия към момента:)

И последно - клубът (внимание - това е софийският, не пловдивският!) не събира много хора и обикновено е пълен и през седмицата, така че... Освен това, когато е пълен, въпреки климатика става много горещо, имайте предвид.

More info: http://www.facebook.com/event.php?eid=133758236705169

djsupermax
(Ники Русиновски)
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 30 Юни 2011

Пожелавам успех на събитието и много се радвам на анонса тук - написан без фалш и оставящ впечатление за познаване на феновете и музиката на ДМ. Браво и успех още веднъж!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #2: 30 Юни 2011

Успех и от мен!

Ще направя всичко възможно да уважа събитието с присъствие  Намигване

See what I see!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.