DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Нов албум и сферата на фантастиката  (Прочетена 9340 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 07 Октомври 2011

....
3. Песен с Тейк Дат или Лейди Гага / второто е по-вероятно/
....

За да е по-яко за мен, предлагам да ремастерират с Лейди Гага "People are people"... тя и без това обеща да вдъхне живот на песента и да засили популярността на тази толкова недооценена банда  Ухилен Ухилен Ухилен Супер ще е... така се развълнувах  Пощурял

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #16: 09 Октомври 2011

Тази тема много ме забавлява.  Ухилен Ето и моите предположения:

1. Турнето ще започне от Атина, точно там беше първият анулиран концерт на миналото турне и то по доста разбиващ психиката на феновете начин. А и жената на Дейв ще се намеси, нали от там е родата хаха. После следваме ние и останалите Балкани.

2. В албума ще има 12 песни, 4 от които ще са на Дейв.

3. Обложката ще е кич, т.е. доста шаренка.

4. Ще има кет уолк и този път, на който пак двамата Мартин и Дейв ще пеят една или две песни в дует.

5. В сетлиста ще присъстват поне 2-3 стари би сайда (еххх мечти)  Очиврът и без A Question Of Time и Personal Jesus, които на мен лично са ми омръзнали да слушам на живо. Enjoy The Silence, въпреки че е много изтъркана, искам да остане в сет листа, защото на живо е уникална и я обожавам.

6. На някои от концертите Боно ще е гост и заедно с Дейв ще изпълняват So Cruel на кет уолка.  Плезене

7. Анди ще продължи да пляска с ръце, танцува и яде банани, но може и да внесе малко разнообразие в менюто.

8. Алан Уайлдър ще е продуцент на албума.

9. Мартин ще е облечен с черен кожен панталон на сцената и естествено пак ще има нещо блестящо по него (ако може да си изруси пак косата и да я пусне малко по-дълга, а не както е в момента), а Дейв ще бъде в познатия си елегантен стил.

10. ДВД-то ще бъде снимано в Южна Америка.

Последна редакция: 09 Октомври 2011 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #17: 10 Октомври 2011

Моята фантазия май е малко крайна:

1.   Първо и най-важно – Няма никакъв нов албум! – може би не само аз съм на мнение че очевидно е крайно безмислено - турне само на стари парчета.

2.   Дейв е с избръснати мишници, обаче леко брадясал, облечен в каквото прецени, но да е на няколко ката, че да може да ги разхвърля постепенно. Пък Мартин каквото и да сложи все ми е сладък.

3.   Анди е в дъното на сцената с приглушено осветление и на строга диета, в която след 18.00 ч. не трябва да се консумира абсолютно нищо – всъщност може и да не излиза изобщо, понеже с наличието на Алан вече терена ще е много пренаселен.

4.   Сцената е върховно творение на Корбин – вълнуващо, вцепеняващо осветление и екстравагантен дизайн – не много голяма
/тц тц тц няма място за Анди!/

5.   Брой песни от последните два албума – 0 бр.

6.   Personal Jesus липсва в сетлиста.  Шок

7.   The Love Thieves включен в сетлиста /тук вече прекалих/

8.   Още малко Ultra – две песни примерно – нямам претенции, каквото и да си изберат няма да мрънкам.

9.   Задължителен дует Мартин/Дейв – Condemnation

10.   Класически грозен, претупан мърчандайзинг за да не се разсейваме с глупости – криза е, по-добре да си влагаме парите в самолетни билети.

+1 А бе Анди направо си отсъства, че е много зает с разучаването на сложна счетоводна програма – много ме дразни напоследък с пошлото си поведение и ми загрозява пейзажа.

Благодаря за темата, много се посмях!  Целувка
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #18: 10 Октомври 2011

Страхотна тема! Браво, Мао!

Да видим сега ..., Предвид разположението на Уран спрямо Слънцето и най-вече навлизането на Скорпион в девети дом считам, че ...

1. Турнето ще започне от Атина. Според мен, в това няма спор. На концерта обаче, ще има повече българи от колкото гърци!

2. Новият албум ще се появи на бял свят през март. Ще съдържа 10 песни - 5 на Мартин, 4 на Дейв и 1 с участието на Алън.

3. "Condemnation", "Halo", "Judas", "But Not Tonight" и "Higher Love" ще бъдат включени в сетлиста.

4. След края на турнето, Анди ще обяви своето оттегляне от групата.

5. Ще включат бек вокалистки към турнето!!!

6. Този път, Дейв ще каже на НАС "We love you guys"!!!

7. Camouflage ще са подгряващи в България!  Плезене

8. Дизайнът на албума ще е изчистен, в червено и черно. Представям си тъмно-червена обложка и малък, черен надпис по средата.

9. Сцената също ще е изчистена. Може би без кетуок, но задължително с грамадански завеси с цвят на отлежало червно вино  Ухилен 

10. За следващия рожден ден на dm.org, Депеш мод ще се включат в чат тук и три часа ще са на разположение за всякакви въпроси!

dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #19: 14 Октомври 2011

идеята ти за  Жулиет Бинош е страхотна  Одобрение
Мире, и аз съм на мнение, че Щатите ще дадат старт на турнето, но Евро кръга ще започне с Балканите.

Относно сцената, според мен може да е на 2 нива. Ще се радвам ако липсва кетуока, защото е ужасно предсказуем, изяжда много място пред сцената и според мен нито Дейв, нито Мартин не го тачат много.

Песните няма да са по-малко от 10, но и няма да са повече от 12 Усмивка.

За мърчандайзинга - дано използват по-качествени материали, че последните тениски са доста лошо качество, а пък и на дизайн не го докарват, а няма как да не се изръсиш поне за една.

Аз бих се зарадвал на клип с участието на артист / ка. Моят личен избор би бил Жулиет Бинош.

дм, без да съм специалист по техническата част, но в последните албуми Крисчън си ги свири партиите на барабаните.

Имам и още едно предположение - Питър няма да е част от лайн-ъп-а за турнето този път.

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #20: 14 Октомври 2011

аз съм голям почитател на Жулиет Бинош, освен като артистка, малко хора знаят, че има изява и в песен при това на една от моите най-любими групи. Вокалът в началото на песента е неин:
http://www.youtube.com/watch?v=yzzJ5p7a0lw

Обратно по темата, очаквам албума да излезе в началото на 2013. Очаквам 2013 всичките ми любими групи да са на турне и ще бъде уникална година и няма как някъде да не се застъпят 2 безкрайно интересни концерта един след друг.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #21: 14 Октомври 2011

ше се нареди идеално 2013 Усмивка Депеше почват турнето в Cофия в новата зала по време на the winter leg и подгряващи са Тhe Cure
Двете банди правят един концерт от 6 часа като и депеше и  cure  изпълняват трите си наи добри албума Усмивка
Толкова фантастика ми стига на мен дори и да няма нов албум Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #22: 06 Октомври 2012

Следвайки логиката: би трябвало турнето да започне от Европа след като пресконференцията е в Париж.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #23: 01 Март 2013

Я от първите 6 имам общо 4 верни предположения, дали да не стана една врачка? 
Ухилен
Отивам да ровя за да открия албума до началото на следващата седмица и да позная още едно от списъка Усмивка

Аз ще запазя схемата ти от 10 + 1 и за своя списък. Преди време след като излезе настоящия албум се връщах в темите и четох точно тези ни хипотези, като с изненада открих че голяма част от тях са се сбъднали.

1. Грозна обложка на албума с преобладаващ червен цвят
2. Албум с поне 12 песни в съдържанието си /без да броим бонуси и би сайдове/
3. Най-мащабното турне досега
4. Дата в началото на тура в България
5. Алън с участие в създаването на продукта
6. Песен дует на Мартин с Дейв
7. Богат декор на сцената /под декор се разбира нещо различно от екрани/
8. В сетлиста на турнето ще присъства само 1 песен от предния албум
9. Ще чуем песните от албума 17 дни преди официалната му премиера
10. Думи в заглавието: Time Believers Travel

+ Анди да изсвири соло /под соло не се разбират дългите тонове, когато го представя Дейв/ на кийборда, без Питър Гордино да го покрива
Намигване
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #24: 01 Март 2013

особено за червеното в обложката те признах.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #25: 01 Септември 2013

Ето и обобщение на това, което сме познали. Има и други частични попадения, но са само частични.

Kirilart:

1.   Грозна обложка на албума с преобладаващ червен цвят
Дали е „грозна“, предполагам че доста хора ще спорят по въпроса, лично аз като изтече помислих, че е някакъв фейк фен арт. Киро и Grain са познали за червеното, което си е доста смело предположение.
2.   Албум с поне 12 песни в съдържанието си /без да броим бонуси и би сайдове/
Изненада е че и в първият ръкав на тура влязоха цели 7 песни, към момента т.е. 2-ри/американски/ ръкав са 5.
3.   Най-мащабното турне досега
Не знам как го измерваме мащаба, аз приемам, че мащабно означава най-посетено. Нищо чудно и по брой дати да бие всички рекорди.
4.   Дата в началото на тура в България
Тук нямаше много място за смели предположения. Схемата от миналото турне я запазиха – със концерта загрявка /този път в Ница и после Балкани, това турне само датите бяха по-кофти наредени за тези, които правят планове за повече концерти.
5.    +1 Анди да изсвири соло /под соло не се разбират дългите тонове, когато го представя Дейв/ на кийборда, без Питър Гордино да го покрива
Истинско соло си е, има няма 20 секунди импровизация.

Deni:

6.    Преди издаването на албума, ще пуснат една песен за свободно смъкване.
Това че пуснаха Angel на пресконференцията си беше голяма изненада.

Kevi:

7.    Сцената ще е семпла, кетуолка ще си е там.
Ами за мащаба на турнето – семпла си е отвсякъде и кетуока си е на мястото.

8.    Judas в сетлиста (отново мечта)
Тук-таме намери място сред тези песни, които Мартин върти.

Blagovesta:

9.    Нито една песен от последния албум! /не искам да рискувам с една, защото за мой ужас може да е Peace/
Това е и въпросът, който бих задал на групата ако имам възможност. Че миналият беше слаб албум и не звучеше добре на живо, слаб беше – но все пак Wrong влиза в най-доброто правено от групата.

Grain:

10.   Дейв е с избръснати мишници, обаче леко брадясал, облечен в каквото прецени, но да е на няколко ката, че да може да ги разхвърля постепенно.
Затова не съм 100% сигурен, но ми се стори, че е вярно. Имаше и друг коментар относно парфюмирането – е това предпполагам и Валери на който Дейв пее на ухо най-много не може да го провери. Доколкото знам никой никога в интервю не е питал Дейв или Мартин какъв парфюм използват. Ако се разбере със сигурност ще има бум на продажбите на въпросният парфюм.

11.  Класически грозен, претупан мърчандайзинг за да не се разсейваме с глупости – криза е, по-добре да си влагаме парите в самолетни билети.
Аз за първи път откак ходя на турнета не си купих тениска. Не мога да кажа еднозначно, че е тотална излъгация, но за мен лично няма нищо вдъхновяващо в мърча и това не е от вчера.

12.    Дизайнът на албума ще е изчистен, в червено и черно. Представям си тъмно-червена обложка и малък, черен надпис по средата.
Май не е изчистен, ама и червеното и черното са на лице. Надписът не е малък, но е по средата.

La tête dans les nuages
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #26: 26 Ноември 2013

7. ДВД от Берлин... на стадион

Берлин го познах, стадиона - не Усмивка

See what I see!
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.