DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Гласувайте за моя ремикс на Остава :)  (Прочетена 1332 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
20 Март 2012

Здравейте,

Преди кратко време, група Остава обяви ремикс конкурс за своя последен сингъл Лека Нощ. Понеже съм фен на групата и харесвам да експериментирам с ремикси, реших да участвам в конкурса и създадох Остава - Лека Нощ (Ghostwheel mix).

Както винаги, крайния резултат е дълбоко повлиян от продукцията на Депеш и смятам, че се получи добра комбинация от концепцията на оригиналното парче, нова електронна продукция и малко по-модерно звучене. Усмивка

Бих искал да помоля членовете на DM.org за подкрепа – моля гласувайте за моят ремикс на следния адрес:
http://www.ostava.com/novini/2012/glasuvayte-za-vashiya-remix-na-leka-nosht

Може да слушате ремикса на следния адрес в SoundCloud:
http://soundcloud.com/dobo-radichkov/ostava-leka-nosht-ghostwheel

Ако пък искате да дръпнете mp3, ползвайте следния линк:
http://bit.ly/ghostwheel_lekanosht

Благодаря на всички за подкрепата и не се срамувайте да разпространите линкът из социалните медии! Намигване

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #1: 20 Март 2012

Ето линкчета и към други ремикси, които съм правил през годините:

Lenny Kravitz (Ghostwheel mix) - 2002
Depeche Mode - I Feel Loved (Ghostwheel mix) - 2001
Depeche Mode - I Feel Loved (Ghostwheel Transitional mix) - 2001
MO. - All The Time (Ghostwheel mix) - 2008

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 20 Март 2012

Аз отделих време вчера, макар да не се кефя на новите неща на Остава да изслушам внимателно всички ремикси. Твоя вариант по лично мое мнение най-добре пасва на оригиналната идея на песента, като без да я копира дословно внася повече дълбочина и агресия в звученето. Именно това е нещото, което сериозно липсва на Остава в последните години! Не ми харесва единствено как завършва изведнъж, като отрязана, но и оригиналната версия завършва така.
За мое съжаление до днес класацията водеше точно най-скучния и елементарен микс /Gosh Milushev/ според мен, но явно това се харесва в днешно време та може проблема да е в моята глава. Равен бийт от началото до края, с прекалени вокал ефекти на места.
Приятно впечатление оставиха и другите два с различните разработки, като на второ място бих поставил Bo Betz микса, заради смелостта му да разглоби песента на съставните и части и да сглоби нещо съвсем различно, но същевремено приятно за слушане. Съвсем очаквано обаче е на последно място, защото подобно нещо няма как да бъде оценено от широката публика.
Успех на всички участници!
 Одобрение
Последна редакция: 20 Март 2012 от kirilart
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 22 Март 2012

парчето според мен е много добро и на живо също.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Svetulka
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #4: 23 Март 2012

Done!  Усмивка
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #5: 19 Април 2012

Искрено благодаря на всички, които подкрепиха моя ремикс!! Супер щастлив съм, че резултатът е определен от вас, феновете и то по честен начин!! Усмивка

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.