DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮЛИ 2012] Първи клип от албума на Soulsavers и Дейв Гахан  (Прочетена 2292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
12 Юли 2012

Първото официално видео от съвместния албум на Soulsavers и Дейв Гахан The Light The Dead See е онлайн. То е към песента Take Me Back Home и засега е единствено онлайн във Vimeo.

Напоследък често отсъстващият от видеоклиповете Дейв и този път не е пред камерата.

Видеото е режисирано от творческия колектив H5C (High Five Collective), работили с The Weeknd, Citizens!. Появата му съвпада с издаването на албума на винил.

* takeme.gif (16.99 KB, 150x150 - видяно 771 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 13 Юли 2012

Отегчителен лично за мен резултат на явно положени усилия да се заснеме нещо качествено. Още от самото начало скуката ме наляга - старец / младеж, повторено 4-5 пъти като паралел, за да не се подведат и най-глупавите зрители, сякаш създателите искат да са напълно убедени, че и тези с интелект на мида ще са наясно със ситуацията.
Моментите, които трябва да обогатят клипа, без да внасят принос към фабулата, също са постнички: змия на пътя, заснет без всякакво умение прелитащ орел, не особено красив залез...всъщност не знам защо в клипа след кадъра със змията, старецът погалва кутията с праха на любимата! Търсен аналог или нелепа случайност???
До края вече са ме загубили тотално като зрител, малко планина, малко море и малко житейска драма за десерт. След като изгледах видеото 2 пъти в съзнанието ми остана само песента, която харесвам в албума, визията предпочитам да си градя сам.
 Полицай
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 13 Юли 2012

Мен този път малко е яд, че Дейв не участва, тъй като щеше да се впише като героя в средната му възраст и да предаде на историята малко повече тежест. 

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 13 Юли 2012

Да, наистина би се получило добре с Дейв като участник. Дано поне в идните клипове на ДМ да вземат участие от групата.
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.