DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ЮЛИ 2012] Следващият албум на Depeche Mode излиза през април 2013  (Прочетена 8367 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #15: 27 Октомври 2012

Не мисля, че темата на текста на новата песен и посланието, което носи са доста по-различни от някои от старите им парчета. Относно разпродаването на турнето 7-8 месеца преди неговия старт и половин година преди излизането на самия албум не е необичайна практика. Правят го и други групи, дори и без да издават нов албум и турнетата се разпродават за броени часове и дни. Все пак не е лесно планирането и подготовката на едно голямо световно турне. Мен лично неизвестното около новия материал не би ме спряло да си купя билет за техен концерт, защото бих отишла да ги гледам и без да издадат нов албум. Но може би за някои хора увлечението по тази група е било временно поради някаква причина и в такъв случай е нормално да спрат да се интересуват и да бъдат крайни в оценките си. И на мен SOTU не ми е сред любимите, но чувството да ги гледам на живо не мога да го сравня с нищо и ще го правя докато мога, защото ги обичам и са специални за мен.

Сега по темата. Според информация, която PeterToo публикува преди няколко часа в Туитър, новият албум ще съдържа 12 песни, 3 от тях ще са писани от Дейв и Кърт. Останалите около 6 песни, които са записали ще бъдат издадени като бонус тракове към делукс изданието на албума.
Записите са приключили на 19 октомври и Flood ще го миксира в Лондон идния месец. След няколко седмици момчетата ще снимат заедно с Антон Корбин материал за шоутата (това, което гледаме на екраните на сцената по време на турнето).
Последна редакция: 27 Октомври 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #16: 27 Октомври 2012

Мао, вероятно е така - не съм на "ти" с правенето на бизнес от музика (ето че и при Депеш стигнахме да говорим за това) и съм склонна да се съглася с теб.
Споделих разочарование, повлияна и от една друга тема в този форум за последните неща на групата.
Текстът за мен е слаб, не искам да използвам по-силни думи и това ме натъжава, защото имам очаквания. По същия начин се почувствах и след последния албум. Бях го споделила тук мимоходом, дори си спомянм, че имаше потребители, които се чувстваха по същия начин, но се бояха да пишат за това, нормално е - все пак са лични чувства.
И ако едно разочарование бива потвърдено, а не опровергано, обяснимо е да се реагира така.
С това твое изречение съм изцяло съгласна: 
Цитат
на мен не ми хареса миналия албум като цяло и най-вече на живо, но пък предишния много ми хареса, така че малко бързичко е да правим генерални оценки на база на една песен
.
Да, оценките ми са прибързани, дано да греша, но не желая да участвам вече в неща, които са по-близко до "бизнес", отколкото до "музика".
Последна редакция: 27 Октомври 2012 от personal_Dessy

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #17: 28 Октомври 2012

Деси, мисля че бизнеса винаги е бил част от музиката, все пак това им е работата на господата и с това си изкарват хляба. Няма как да пълниш стадиони от по 50 хиляди, ако няма достатъчно време да се изкупят билетите - турнето им все пак не е самоп в Германия, където билетите свършват за нула време.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #18: 28 Октомври 2012

Да, оценките ми са прибързани, дано да греша, но не желая да участвам вече в неща, които са по-близко до "бизнес", отколкото до "музика".

Всъщност развилите се събития се случват по един и същи начин през цялата им кариера, а и стратегиите са подобни при всички групи, дори при тези, които са в пъти по-непопулярни от DM. А и да не забравяме, че DM от ден първи са част от мейнстрийма, а не от някакъв отбран артистичен елит, който да страни от него.

Така че нека изцяло погледът да е върху музиката, за бизнеса си има хора, които да мислят и да се тревожат, дори твърде много Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #19: 03 Ноември 2012

Нещата се променят. По отношение на музика и бизнес, проблема идва от навлизането на интернета като медия за разпространение на музика. Хората определено купуват по-малко албуми като цяло и доста групи се насочиха към акцентиране в/у концертна дейност в по-голям мащаб или по-чести турнета.

В този ред на мисли, не смятам, че е някой тормози групата при записването на последните няколко албума. Даже напротив, по всичко личи, че има много добро настроение в студиото и работят по-бързо. Независимо дали новият албум ще е добър или не, много голяма част от феновете ще си го купят. Би било доста забавно, ако тези на които не им допада, се обединият в някаква форма на протест, която не накърнява групата. Например да си купят един конкретен по-стар албум в първата седмица от издаването на новият. Така на теория могат да върнат Violator  в класациите за 2013 Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 09 Декември 2012

В скорошно интервю Мартин разкрива заглавията на две песни - So Far и Heaven, описана от авторката на статията като а ла "Род Стюърд през 70-те".

Колкото до вече известната песен - Мартин потвърди, че тя не се казва нито Angel, нито Angel of Love. Заглавието на новия албум пък ще бъде анаграма на името на групата.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.