DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ОКТОМВРИ 2013] Официално: Depeche Mode в София на 12.05.13  (Прочетена 11982 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 24 Октомври 2012

надявам се да ти помогна - почти 100% сигурен съм, че местата няма да се спазват.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MrNoone
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #16: 24 Октомври 2012

Ама не, то така или иначе няма места. Въпросът е между отделните блокове в един сектор дали ще има някакви ограничения, т.е. след като си си купил билет от 130 лв. напр. ако отидеш по-рано да може да си харесаш място в някои от блоковете в този сектор, а не да си ограничен само в сектора, за които пише, че ти е билета.
angel_depeche
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #17: 24 Октомври 2012

БОЖИЧКО!!!
ДАНО ДА ДОЙДАТ-В БЪЛГАРИЯ-ПАК!!!
ИСТИНСКИ ЩЕ СЕ РАДВАМ! Усмивка Пощурял Усмивка

*STRANGELOVE*
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #18: 24 Октомври 2012

Горд притежател на 2 билета за "мантинелата" Готин

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #19: 24 Октомври 2012

Горд притежател на 2 билета за "мантинелата" Готин

И аз,и аз!!! Пощурял
Journey
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #20: 26 Октомври 2012

Безценната хартийка! Днес ми я доставиха!  Доволен

* Photo0069.jpg (501.21 KB, 1600x1200 - видяно 161 пъти.)

We are the hunters, We are the hunted!
kris
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #21: 27 Октомври 2012

Здравейте и от мен Усмивка
Искам да попитам има ли тук в групата, фенове на ДМ от Разград, които ще ходят на концерт или поне да знаете за такива? Защото никой от моите познати не споделя музиката им, а си е друго когато си имаш съмишленици на едно такова прекрасно събитие, като концерт на ДМ  Усмивка
magut
Новороден
*

Профил
Отговори #22: 29 Октомври 2012

Хайде, хайде!!! Всички, организирайте се! Да не стане като ред хот и да ни преместят в залата. :/ Взимайте билети по отрано да направим на време 20 хиляди и да не ни местят. Аз вече имам 2 билета пред сцената. Не чакайте. it's just a question of time  Плезене
dinevezi
Новороден
*

Профил
Отговори #23: 31 Октомври 2012

вчера говорих с управителя на стадиона-той твърди,че месец май 2013 няма как концерта да е там-ще има ремонт.ха сега де,пак нещо нашенска става
angel_depeche
Някой
*

Профил
Отговори #24: 31 Октомври 2012

Искрено ви завиждам-благородно,разбира се!-че отивате на концерт на DEPECHE MODE,на 12 май 2013!...Поне ще се задоволя с новия им албум!Споменахте,че излиза другата година,през март месец?!Или се лъжа?!И как да се сдобия с един екземпляр?...Живея в малък град-Котел-а и Сливен-рядко ходя/по работа-аз съм лекар-специалист-физикална и рехабилитационна медицина/.Благодаря предварително,ако отклинете на молбата ми!
             DEPECHE MODE-FOREVER-THE GODS-LES DIEUX!!!

*STRANGELOVE*
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #25: 31 Октомври 2012

Моят съвет е да не пропускаш шанса да видиш Депеш мод на живо в София. Преживяването ще е умопомрачително, убеден съм в това - а с цена на билетите от 50 лв. назад правостоящи си е направо достъпен за всеки. Колкото до албума има твърде много време, докато бъде издаден и разпространен. Ако Анимато го продават както обикновено в БГ, ще е добре да зададеш въпроса си към тях, след като вече е пуснат на българския пазар. С две думи, отговора на този въпрос ще трябва да почака още 5-6 месеца.
 Усмивка
angel_depeche
Някой
*

Профил
Отговори #26: 31 Октомври 2012

Много благодаря за съвета!Наистина е рано-да се говори затова.
               Що се отнася до концерта...ще си помисля. Усмивка

*STRANGELOVE*
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #27: 31 Октомври 2012

След като ми мина еуфорията покрай новината, реших да разсъждавам малко по-трезво, а то е че Герена пролетта ще има ремонт и със сигурност концерта няма да е там. Та тук е мястото да попитам как беше организиран фронтстейджа на Ред Хот в залата, т.е. колко хора на какво разстояние и т.н. ?
П.с. Бон Джоуви щели да идват на 14ти Май, мдам организация и координация нулева Млъкнал

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #28: 31 Октомври 2012

Не съм много убедена, че е необходимо да се пише и коментира толкова предварително къде ще е концерта. Казано е - ще е на Герена, значи е на Герена. На сайта на Левски няма информация за ремонт. Освен това първенството завършва някъде края на май. И също така билетите за пред сцена почти за изкупени (от едно момче работещо в Тикетпро разбрах, че вече за купени над 15 000 билета, около 3 800 за пред сцена, още 5 000 за терен и около 6 200 за трибуни. Продажбите продължават да са добри(спод него и неговата информация)). Не смятам, че е необходимо да се всява предварителен смут за нещо, което все още никой не може да предположи. Да не говорим, че след края на сезона на футболното първенство Левски ще започнат да строят нов стадион, не да ремонтират. Докато не излезе официално инфо за мен не е необходимо, да се коментира този въпрос.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #29: 01 Ноември 2012

Съгласен съм с мнението на desito_dm_1985, струва ми се че твърде голямо внимание се обръща на проблема. Убеден съм, че ако има достатъчно продажби и се наложи от обстоятелствата СМЕ ще намерят адекватна алтернатива на Герена. Отсега да го мислим и предъвкваме - ефект нулев.
 Усмивка
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.