DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ОКТОМВРИ 2013] Официално: Depeche Mode в София на 12.05.13  (Прочетена 12182 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #60: 27 Декември 2012

Мммм, интересен случай, някой друг гледа ли новините тази вечер?

Говориха как през януари ще се разруши част от стадиона, предвиден за Концерта през май и как по никакъв начин на тоя стадион през май, 2013, няма да има концерт.... Някой друг разтревожен ли е?

http://www.dnes.bg/sport/2012/12/15/vzriviavat-gerena-v-nachaloto-na-2013-g.175514

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #61: 27 Декември 2012

Това, което аз последно чух, беше свързано с прогнозираното завръщане на Левски на стадиона "Георги Аспарухов" след мача с ЦСКА през пролетния дял на първенството около май 2013 година (мача беше някъде началото на май, не съм сигурна). Това означава, че стадиона ще бъде достъпен за зрители и няма да има пречка пред провеждането на концерта. Поне след тази информация все още няма становище относно промяна на местоположението на концерта.Намерих и тази статия, която е също доста актуална:

http://bgfootball.com/new.php?id=21912&blog_id&s_id

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #62: 27 Декември 2012

Нищо изненадващо! Бях убеден, че концертът няма да се проведе на тоя стадион, тъй като за ремонта му се говори от много време. Сега вариантите стават малко, тъй като на ст. „Славия“ бате Венци, доколкото знам, е забранил концертите, а на ст.“Локомотив“  и  на „Армията“ няма как да стане. Остава да ни бутнат на „Академик“, което ще е супер забавно за събитие от тоя ранг. Иначе, не съм притеснен за концерта, все пак става дума за големи неустойки, които СМЕ едва ли могат да си позволят. Концерт се надявам да има – Амебата ще измисли нещо! Полицай
desito_dm_1985
Възбуден

Профил
Отговори #63: 27 Декември 2012

Още нищо не се споменава за местене на концерта, че да се правят кардинални изводи. Пак повтарям (както съм писала и по горе), Левски искат да се върнат на Герена до началото на месец май. Освен това се говори в посочената от мен статия и за доста солени глоби към Левски по отношение на промени свързани с концерта. Ето и статия от официалния сайт на Левски по повод на реконструкцията (строежа) на "Георги Аспарухов":
   http://www.levski.bg/news_id.php?news=172741
Тук отново се говори за завръщане на мачовете на Левски на Герена в началото на май. И други интересни подробности се споменават (като например менажирането на стадиона за други събития - концерти).
   Все още няма нищо официално за промяна на местоположението на концерта. Докато не излезе такава концерта е на стадион "Георги Аспарухов".
desito_dm_1985
Възбуден

Профил
Отговори #64: 28 Декември 2012

Това е от вчера от BTV.
  http://btvnews.bg/bulgaria/obshtestvo/kontsertat-na-depeche-mode-pod-vapros-zaradi-remont-na-gerena.html

Информация за местене на концерта няма все още. Ако обаче преместят концерта от Герена, то поне няма да е в зала........
   Чакаме официална информация.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #65: 28 Декември 2012

"Sofia Music Enterprises" разпространиха следното съобщение:

Новината че DEPECHE MODE – групата, която даде нов тласък на музикалното звучене, включи София в новото си турне през 2013, зарадва хилядите им български почитатели. Същевременно много от тях бяха притеснени дали техния концерт на стадион "Георги Аспарухов", насрочен за 12 май, ще се състои, предвид новините за предстоящия му основен ремонт. Въпреки бъдещата реконструкция, концерт на DEPECHE MODE ще има!

"София мюзик ентърпрайсис" е в постоянен контакт с ръководството на стадион "Георги Аспарухов" и футболен клуб "Левски" и своевременно информира мениджмънта на групата за предстоящите ремонтни действия. Засега обаче не е ясно кога ще приключат строителните работи и дали те ще попречат за нормалното провеждане на концерта на DEPECHE MODE. Ако предвиденият ремонт няма да позволи това, "София мюзик ентърпрайсис" е готова с предложенията си за ново място на концерта. Те се съгласуват с мениджмънта на групата и очакват своето одобрение.

Въпреки всички трудности по едно такова преместване, "София мюзик ентърпрайсис" потвърждава, че концертът на DEPECHE MODE ще се състои! Датата си остава 12 май, а ако има промяна в мястото, всички фенове ще бъдат информирани навреме. Закупените досега билети ще важат, без да имат нужда от презаверяване.
desito_dm_1985
Възбуден

Профил
Отговори #66: 18 Януари 2013

На страницата на Depeche във Facebook има публикуване следната информация:
  "Depeche Mode
   Due to unforeseen venue reconstruction, the venue for the Depeche Mode show in Sofia will now be Lokomotiv Stadium. Existing tickets will be honored."

Информацията е с днешна дата (до колкото виждам). Още няма потвърждение в България за тази промяна.
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #67: 18 Януари 2013

Due to unforeseen venue reconstruction, the venue for the Depeche Mode show in Sofia will now be Lokomotiv Stadium. Existing tickets will be honored.

Гоооляма изненада Усмивка
Аз лично не се чувствам разочарована от това, даже има нещо мило да се върна пак на Локомотив, където ги видях за пръв път.
Но е глупаво, имайки предвид, че за ремонта на Герена се знаеше отдавна..

Life goes on..
desito_dm_1985
Възбуден

Профил
Отговори #68: 30 Април 2013

http://bnt.bg/bg/productions/121/edition/31404/denjat_zapochva_s_kultura_29_april_2013

Интересна информация относно концерта представена от г-н Несторов. Стадиона е готов, доколкото разбирам от думите му (От фен сайта на Локомотив София разбрах, че до 06.05, най-късно 09.05 седалките във "В" сектор ще се премонтират. Трябвало да бъдат монтирани директно върху бетона без наличието на винкелов постамент, както е в момента.).
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.