DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Фестивал Optimus Live в Лисабон 13.07.2013  (Прочетена 10619 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
23 Октомври 2012

Билетите влизат в продажба от утре в 10 часа. Няма обявени цени за билетите. Инфо на сайта: http://www.optimusalive.com/musica/lineup
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #1: 24 Октомври 2012

Билетите са в продажба! Цената на 3 дневния е 105 евро и за мен определено си струва. Вече се сдобихме с три дневни билети и с предплатени места за палатка в къмпинга на феста (16 евро на палатка). По погрешка купихме места за 2 палатки, с идеята, че 2 е броя на хората за къмпинг, а се оказа че е брой палатки и понеже 3 души я вършихме тази операция на различни места с връзка по телефона, се оказа, че сега имаме 3 броя свободни места за палатка. 
Ухилен
Желаещи за къмпинга винаги ще намерим там на място, но ако някой от орга иска да пише тук в темата и ще се уточним.
misha
Някой
Публикации: 19

Профил WWW
Отговори #2: 24 Октомври 2012

Киро, обявено ли е някакво друго участие на фестивала? Мисля, че имам известен интерес, особено след добрите отзиви от тази година. А и цената, сравнено с Rock Werchter, където е 200 евра, е много добра.

I'm designed to feel slightly dissatisfied.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 24 Октомври 2012

и само да допълня Киро... 3 броя места за палатка ще рече 6 човека разположени в 3 палатки... да не се заблуди някой, като нас  Ухилен
Много съм надъхана за Лисабон, особено, като разгледах ивента от миналата година - в комбинация с къмпинг, мисля че ще е незабравимо  Намигване

See what I see!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 24 Октомври 2012

Миша, засега не. Ако погледнеш обаче предните издания ще видиш доста познати имена Усмивка Наши приятели бяха на таз годишното издание и останаха доволни от условията на къмпинга, както и от самия фест. Ние не отидохме просто защото нямахме пари. Сега с ДМ в листа, няма как да пропуснем, а и както каза сама - голям фестивал за 105 евро тридневен билет си е примамливо предложение.
misha
Някой
Публикации: 19

Профил WWW
Отговори #5: 24 Октомври 2012

Вкъщи много се ентусиазирахме от идеята да направим португалско пътуване! Имаш ли някаква идея как стои въпросът с транспорта? Засега още не сме на 100% сигурни по служебни причини.

I'm designed to feel slightly dissatisfied.
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #6: 25 Октомври 2012

Локацията, къмпингът, Лисабон и португалците, предните издания на фестивала - всичко е на 6. Беше преди 3 месеца, а ми се струва, че е минала цяла вечност от тогава. 
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 30 Октомври 2012

Kings of Leon ще са хедлайнери на втората вечер Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #8: 30 Октомври 2012

сега и Килърс ще добавят Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #9: 31 Октомври 2012

Аз вече съм с билет за там Ухилен
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 31 Октомври 2012

Ихаааа, супер ще е! Валерка, ние сме на къмпинг, ти навит ли си на такова приключение?
Мао, ако добавят Килърс ще си прасна задника в тавана от кеф  Зъл
deiv4o
Гост
Отговори #11: 31 Октомври 2012

Ихаааа, супер ще е! Валерка, ние сме на къмпинг, ти навит ли си на такова приключение?
Мао, ако добавят Килърс ще си прасна задника в тавана от кеф  Зъл
Разбира се:)
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #12: 31 Октомври 2012

Много се замислям дали да не взема да дойда и аз, а и щом имате места за палатка за продан, направо върха.
Как смятате да се пътува? Не съм гледала има ли самолети на добри цени...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 31 Октомври 2012

Марго, ела ще се получи луд купон!  Ангелче

Ние с Мире още не сме проверявали самолетните билети, защото част от авиокомпаниите още не са обявили офертите си за Юли. Предпочитам да изчакаме още мъничко и тогава да действаме, обикновено по празниците има и намаления. Мислили сме и вариант с полет до Испания и наземно придвижване до Лисабон оттам, като резерва.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #14: 21 Ноември 2012

Към днешна дата Lufthansa i AirFrance обявяват съвсем прилични оферти за Лисабон малко над  200 евро.  Аз мисля да се доверя на първата компания, с прекачване в Мюнхен, където, ако добре си спомням, един терминал е само за пристагащи и излитащи полети на Луфтханза и прекачването е бързо.  Така че се се заформят едни такива планове за лисабонско приключение  Доволен

still my broken wings you choose to mend
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.