DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  
Автор Тема: С какво да изненадаме групата на 12 май 2013?  (Прочетена 29207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #30: 09 Ноември 2012

15 стотинки идва една глоустик гривна. Ако сте на първите редове може дори да я сгънете на топка и метнете по един по висок образ. Че на миналият концерт само Дейв го тупна една шапка Усмивка

Все едно открито им демонстрираме, че сме зациклили в началото на 90-те и всичко, което правят след това е ... между другото (което за всеки ДМ фен НЕ е така).

Добре казано, сега остава и ДМ да ни демонстрират, че не са зациклили в 90-те и всичко, което правят след това е ... между другото... като разкарат песните от Violator, SoFaD и заложат на песни без Алън Усмивка Особено на Exciter и SOTU (от които подозирам, че я има една песен на турнето, я - не Усмивка)

Изобщо нямах това предвид ..... Млъкнал
Последна редакция: 09 Ноември 2012 от Moved_by_DM

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
deiv4o
Гост
Отговори #31: 09 Ноември 2012

Предният път те не доидоха сега ако никои  от нас не се появи на стадиона от това по голяма изненада нема:)
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #32: 15 Ноември 2012

Предният път те не доидоха сега ако никои  от нас не се появи на стадиона от това по голяма изненада нема:)

Това е напълно възможно, особено ако е затворен стадиона. Ще има да свирят за строителите на Герена Усмивка
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #33: 24 Ноември 2012

Моля потребителите с повече инфо по въпроса да се включат  Усмивка

Какво ще кажете да си направим знаменца с нещо много отличително и емблематично за тях (само за пример обложката на Violator-a)? Усмивка
Не знам дали някъде другаде на концерт на DM е правено това, предполагам, че да, но ... затова се надявам да споделите мнение.
Освен това както си го представих като се сетих за това, не е нужно това да е единственото, което правим, но е удобно за носене, евтино и може да се раздаде на много хора ....
 Очиврът Очиврът Очиврът

Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #34: 26 Ноември 2012

Два дни вече никой не знае какво да каже за идеята ми - или е феноменална и нямате думи или е толкова зле, че не си заслужава да се коментира дори   Ухилен

kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #35: 27 Ноември 2012

^Просто музикалните форуми напоследък са истинско мъртвило, с изключение на един. Вероятно вече хората предпочитат да комуникарат по други начини.
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #36: 21 Януари 2013

Имам нов проблясък Ухилен Може и да е правено другаде, признавам си не знам, но пък не пречи да го споделя Усмивка По-специално касае FoS феновете. Та мислих си ако се хареса идеята да се пусне една анкета и да изберем една песен, която искаме да чуем по време на концерта и да направим заглавието й на гигантски плакат с цел да я видят и да се надяваме да я изпеят/изсвирят  Очиврът Това естествено е идея паралелна на основната за изненадата, но не видях по-подходящо място от тази тема, в която да пиша за нея  Плезене
Последна редакция: 21 Януари 2013 от Moved_by_DM

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #37: 23 Януари 2013

^Просто музикалните форуми напоследък са истинско мъртвило, с изключение на един. Вероятно вече хората предпочитат да комуникарат по други начини.

Съвсем разбираемо е. Подобно на музикалните телевизии, които вече или не съществуват или не излъчват музика. Хората нямат нужда някой да им съсипва ежедневието с неприятни коментари Усмивка

-----

Какво е FoS фен?

-----

Depeche Mode не са група, която работи с желания от публиката. Респективно какво ще пише на знаменце или табела - няма да промени сетлиста. За справка вижте "We Rush For You".

Аз съм отново за гълъбите. Погледнете тези 3 концептуални клипа: линк 1, линк 2, линк 3. Поне ще е забавно и ще изглежда внушително на видео.
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #38: 23 Януари 2013

FoS = Front of stage зона /категория билети за концерта/. Depeche Mode според мен пък не са група, която не се интересува от желанията на феновете си, още повече, че трябва да ни се реваншират за несъстоялия се концерт. Представете си какво изживяване ще бъде ако пък вземат, че изпълнят музикалната ни молба  Пощурял
Колкото до гълъбите, моята единствена асоциация е със сватба и не виждам какво общо има това със самата група. Лично на мен тази идея изобщо не ми харесва, но всеки си има вкус и виждания Усмивка .По-добре ми се струва да ги зарадваме с нещо в техен стил ... свързано с музиката им, с визията им.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #39: 23 Януари 2013

Съжалявам, че ще ти попаря ентусиазма, но съм убеден, че ДМ няма да изпълнят каквото и да било като бонус, освен ако не е било предварително и внимателно планирано. Това, че бандата е изпълнила нещо си на бис, заради публиката е журналистическа измислица и се тиражира с някакъв безумен патос от всяка държава - ето виждате ли, в нашата страна най-много се раздадоха. Реално ако групата не е доволна от публиката може да ореже сетлиста, но никога не изпълнява бонус допълнително. Тук не включвам случаите, в които някой от бандата има рожден ден и е планирано да му се изпее Happy Birthday или специални шоута като това в Royal Albert Hall, където се знае предварително, че сетлиста ще е по-специален.
Така че и на челна стойка да застанат всички от публиката, по отношение на групата е все тая. Каквато и изненада да измислим, тя ще е само за да погалим собственото си фенско его - затова и предлагам да е нещо, което ще е лесно изпълнимо и ефектно като визия. Безумно големите плакати, трансперанти и т.н. са обречени на провал, защото пречат на публиката да вижда, а има много фенове, които не са съгласни дори и минута да нямат видимост към сцената по време на концерт. Дори с табелките We Rush For You имаше проблеми някъде, че им пречели да гледат и ги късаха на парчета по-агресивните фенове. Та така, ако мога да обобщя:
- минимум усилия
- ефектна визия
- малки размери

Мислех си, че макар да е изтъркано, това което впечатлява групите е ако феновете пеят преди биса, та ако може да се организира всички да пеят един припев от една песен, не е зле. Лесно е да се отпечата текста в многохиляден тираж, за да няма пеене с "на-на-на".
Последна редакция: 23 Януари 2013 от kirilart
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #40: 23 Януари 2013

Добре, след като не е възможно, не е... Но няма лошо човек да си помечтае  Ангелче
Аз лично съм напълно съгласна с обобщението и че е добре да не се пречи на видимостта на хората. Но след като всички тези идеи не стават, то тогава какво да направим?  Очиврът

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #41: 23 Януари 2013

Продължаваме с мисленето Усмивка
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #42: 24 Януари 2013

FoS = Front of stage зона /категория билети за концерта/

Като категория билети, мисля че това е предимно в страните, в които английският не е официален език. Всички места са технически "front of the stage", тъй като сцената гледа към публиката.

Добре, след като не е възможно, не е... Но няма лошо човек да си помечтае  Ангелче

Да, затова споменах белите гълъби. Символизират чистота, която съм сигурен, че Дейв и Мартин ще оценят подобаващо след като те самите са пречистени, след спирането на наркотиците. Иначе защо непрекъснато ни споменават за това в медиите от 96та насам.
Ако случайно гълъбите издъхнат докато публиката ги стиска, тези от ФоС-а ще може поне до сцената да ги закарат. Ето поне едно практично приложение.

Така че и на челна стойка да застанат всички от публиката, по отношение на групата е все тая.

Това също е добра идея и лесно изпълнима. След като се разучи сет листа, може целият стадион да ги изненада с една челна стойка. Много добре ще се получи с някоя от новите песни, така Дейв ще може да взаимства идеята и ще подканя публиката на следващите концерти да застава на челна стойка по време на същата песен. Нещо като Never Let Me Down, но с челни стойки.

Мислех си, че макар да е изтъркано, това което впечатлява групите е ако феновете пеят преди биса, та ако може да се организира всички да пеят един припев от една песен, не е зле.

Още една много добра идея, предлагам Tainted Love, че ми е от най-любимите.
Moved_by_DM
Кукла
*

Профил
Отговори #43: 24 Януари 2013

Recoil, това че си от екипа, не ти дава право да правиш подобни заядливи  забележки и коментари. Не стига, че броени души все още си правят труда да следят подобни форуми, но и такива като теб допълнително спират желанието на феновете, защото все ще се срещне някой като теб, който да се държи по такъв отблъскващ начин. Защото коментарите ти не са само спрямо мен, те са такива спрямо всеки. Грозно е.
Само за твоя справка в БЪЛГАРИЯ схемата на БЪЛГАРСКИЯ стадион, където ще се проведе БЪЛГАРСКИЯ концерт, категорията САМО пред сцената е обозначена като Front of stage (FoS) ----->  http://www.ticketpro.bg/jnp/music/1011765-depeche-mode-2.html
Това, че ти си назад с материала, прави опитите ти да си много остроумен още по-несполучливи.
Другите ти "гениални" разсъждения, няма да ги коментирам. Те говорят достатъчно добре се себе си.
Все по-голямо става разочарованието ми от отношението, което фенове на една и съща музика демонстрират едни към други - никакво уважение и нормален диалог с няколко изключения... Много жалко...  Тъжен

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #44: 24 Януари 2013

Moved_by_DM, той не се заяжда, а се шегува..по своя си начин.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.