DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ЯНУАРИ] Концертът е официално преместен на стадион "Локомотив"  (Прочетена 2860 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Януари 2013

Предстоящият концерт на Depeche Mode на 12 май се мести от стадион "Георги Аспарухов" на стадион "Локомотив", обяви официалният профил във Facebook.

Като причина се цитират "непредвидените" ремонтни дейности, които започнаха на първоначално обявената локация. Така Дейв, Мартин и Флеч се завръщат на сцената, на която голяма част от феновете за първи път ги видяха на живо.

Новината е вече потвърдена от СМЕ, които уверяват, че всички закупени досега билети ще важат за съответния сектор и ценова категория, без да имат нужда от презаверяване.

Понастоящем стадион “Локомотив” няма лиценз за спортни събития и не се използва от едноименния футболен отбор поради съображения за сигурност. Последното голямо музикално събитие на него беше концертът на Елтън Джон през 2010 г.

* dg.gif (17.95 KB, 150x150 - видяно 800 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 18 Януари 2013

Вече в сайта на продавача на билетите Тикет Про е добавена и схемата с местата на стадион "Локомотив".

* stadion_lokomotiv.jpg (58.79 KB, 420x296 - видяно 236 пъти.)
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 01 Март 2013

стана ясно, че ще има разни реконструкции на стадиона и укрепване на козирките. Ако не се лъжа на стадиона, вече има някакви ъпгрейди.
Стана ясно, че на стадиона няма да се продава алкохол заради изборния ден и че политиците - фенове най-вероятно го духат, освен ако не духнат от програмата на партиите им вечерта

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #3: 01 Март 2013

Аз не разбирам защо да не се продава алкохол на стадиона след като се предполага, че като влезем там после няма да излезем, за да отидем да гласуваме след като сме пили бира, примерно. Който ще гласува ще го направи преди да отиде на стадиона, после като сме вътре няма значение кой какво пие.Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 01 Март 2013

Според мен някъде пише, че е забранено продаване на алкохол в магазини и обществени места през целия ден на изборите.
Според мен на същото място пише, че всякакви мероприятие, свързани със големи събирания на хора са забранени, защото мачовете ги махнаха - те също се провеждат на стадиони.
Явно са насрочили датата без изобщо да съобразят, че има концерт на същата дата и тъй като е нямало как да са премести са го оставили. Едва ли и организаторите ще са щастливи, че е отрязана бирата - това автоматично значи, че едни от най-сигурните спонсори автоматично абдикират от концерта по тази причина. С две думи всеки сам трябва да се оправя с алкохола, щото няма да има на официална продажба - виж скарата едва ли ще я пропуснем.

La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 02 Март 2013

Да живее скарата с лимонада! Усмивка Аз така или иначе щях да пропусна и двете неща - с бирата риска да ти се наложи да си изпуснеш мястото на първи ред, за да припкаш до тоалетната е сериозно притеснителен. Висок градус от по-рано през деня и после си перфектен за концерта
 Зъл
angel_depeche
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #6: 02 Март 2013

Истински съжалявам,че не мога да отида на концерта им!...Завиждам ви Тъжен...Прекъснах отпуската си-по средата!-заради неуредиците в болницата,където работя-като лекар.Колежката ми категорично отказа -да се включи в процеса на лечението и терапията на болните.Естествено-уволниха я...А аз се отзовах веднага...и до края на август съм "закована"-буквално!!!-да приемам новопостъпилите пациенти,а шефът още търси заместничка-поне да се наспя като хората...
       А и на 12 май...Доста ми е чудно-дали ще посрещаме членовата на Depeche Mode...или да гласуваме на изборните секции?! ОбърканА...пропо...аз съм аполитична личност.Отвратена съм от гадните нападки и ударите под пояса на политическите сили-в кавички!...Щом нямаме икономика,производство,промишленост,селско стопанство,за каква политика ще ми говорите?!А да не начеваме въпроса за българската култура...Демокрацията-за французите-означава-отговорност,а не- анархия,свободия  и хаос. Но май никой не го разбира...или повечето от тях...
Последна редакция: 02 Март 2013 от angel_depeche

*STRANGELOVE*
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #7: 02 Март 2013

чакай, чакай, да се върнем към концерта. и мен бирата не ме грее, щото никога не съм я консумирал по-време на концерт, нито пък ще гласувам на изборите.
angel, горе главата, като назначи шефа ти заместничка, тя с готовност ще се отзове на молбата ти да те замести в деня на концерта.

La tête dans les nuages
angel_depeche
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #8: 02 Март 2013

Е...поне имам утешение-да  качат концерта!-в Интернет-а!
                               Да мога да го гледам на моя лаптоп... Тъжен Плачещ

*STRANGELOVE*
kris
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #9: 07 Май 2013

Здравейте,
Във връзка с концерта на ДМ, бихте ли ми препоръчали един два хотела в близост до централна Автогара, на сносни цени...както и евентуално с какъв градски транспорт бих стигнала от там до стадиона? Предварително много ви благодаря  Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.