DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Относно новия форум  (Прочетена 4076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
29 Април 2007

Забелязвайки, че в много от чуждестранните форуми за други групи има субфорум, който предоставя възможността потребителите да изразяват творческото у себе си, решихме и ние да развием тази идея тук. Силно се надяваме да видим интересни, вдъхновяващи и качествени неща - каквито съм сигурен, че привързаните към музиката на ДМ могат да покажат Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 29 Април 2007

Знаем, че сред нас има художници, фотографи, музиканти, дизайнери, поети и писатели... някои са професионалисти, други любители, но в този форум всички ще могат да се изявят и да представят творчеството си, да си направят вид реклама и да получат отзивите на хората... това и досага се случваше под формата на различни теми, разпръснати из форума, които скоро ще преместим тук... така че приятели творци, покажете ни какво можете!!! Одобрение

See what I see!
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #2: 01 Май 2007

А мненията за творенията къде да ги изказваме? В темата за снимки няма ли да стане много флъд или бъркам форума?
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 01 Май 2007

А мненията за творенията къде да ги изказваме? В темата за снимки няма ли да стане много флъд или бъркам форума?

Мненията за творенията ще е добре да се изказват в темите, все пак една от целите е и да се получават дискусии. В темата за снимките наистина става натъпкано, поради което предлагам потребителите ако искат да си направят персонална тема за нещата, с които се занимават, примерно "Лицето X: Фотография", "Лицето Y: Изобразително изкуство" или нещо подобно. Ако всички са съгласни с този план може по него да действаме.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #4: 04 Май 2007

Отлична идея да се създаде отделен субфорум, където всеки, който има желание би могъл да представи нещо свое  Усмивка
Въобще през изминалите няколко месеца, през които не бях особено активен, забелязах, че екипа е хвърлил не малко усилия за да направи някои промени и нововъведения, с които сайта определено е станал още по-атрактивен.Поздравления!
Аз смятам да се насоча към темата на фотографите(макар че самият аз съм просто любител - и като умения и като техника Усмивка).

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #5: 03 Юли 2007

Чудесна тема! Имате моите поздравления за нея  Одобрение
Ще взема и аз да се включа скоро с някои мои творения в различни сфери на изкуството  Намигване То си ми е в кръвта някак...

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.