DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [13 ДЕКЕМВРИ] Повече подробности около Концерта  (Прочетена 8862 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
13 Декември 2005

На специална пресконференция СМЕ дадоха повече светлина около гостуването на Депеш Мод в България. На въпросите на медиите отговаряха Иван Несторов - Амебата и Димитър Ковачев - Фънки от SME   и Станислава Армутлиева - Саня от EMI/Анимато Мюзик.

Продажбата на билети за концерта ще стартира на 23 януари 2006 г. Цената им ще бъде между 25 и 50 лв.

"Все още не са уточнени съпорт актовете на Depeche Mode", каза Димитър Ковачев и подчерта: "Много искаме да има съпорт от българска страна, но той трябва да е на съответното ниво. Няма да е нито Sheky And The Bloodyboys, нито Artery, нито Нина Николина. Не е изключено да е от съседна държава."

Хонорарът на Депеш Мод остава в тайна, но организаторите разкриха, че той е единствено съизмерим с този на Металика от концерта им през 1999 г. Иван Нестеров разсея притесненията и каза, че дори и при лошо време, концерт ще има, тъй като стадион Локомотив разполага с нужното оборудване.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* sme.jpg (7.36 KB, 150x137 - видяно 4598 пъти.)
Последна редакция: 14 Декември 2005 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 13 Декември 2005

а какво става с подгряващите групи, с които Depeche Mode имат договор ?
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 15 Декември 2005

Bravery

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #3: 15 Декември 2005

А дали ще са те? Доколкото разбрах, все още не е ясно Объркан

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 15 Декември 2005

верно не е ясно, честно да си кажа предпочитам да са те, не че съм ги слушал. не мога да си представя фм подгрявани от българска група.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dragonfly
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #5: 15 Декември 2005

ако са остава може  Очиврът Очиврът Ангелче
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #6: 15 Декември 2005

100% няма да ги подгрява БГ група - depeche mode все пак не са нормална група ... при тях нещата са прекалено изпипани. Възможно е да са Bravery въпреки, че се съмнявам... много ми е чудно какво ще стане в крайна сметка

So High so Far to Fall
ema
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #7: 30 Декември 2005

sigurno li e dali konzerta 6te bade na stadion lokomotiv???
nekoi da znae ot kolko moje bi 6te bade konzerta???
kade moga da s kupia bilet???
kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #8: 30 Декември 2005

sigurno li e dali konzerta 6te bade na stadion lokomotiv???
nekoi da znae ot kolko moje bi 6te bade konzerta???
kade moga da s kupia bilet???

За сега е сигурно, че ще е на стадион Локомотив. Проджбата на билети започва от 23.01.2006 г. Ще се продават както обикновено в Билетния център на НДК.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #9: 08 Януари 2006

замислих се кога за последно групата е имала турне по стадиони... има-няма 12 години.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #10: 15 Януари 2006

Днес си играх със сателитните карти на Google, та наминах към стадион Локомотив в София, да огледам къде ще разпределяме публиката Ухилен

Направих една снимка за спомен...

* Stadion Lokomotiv.jpg (90.51 KB, 450x286 - видяно 561 пъти.)
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #11: 16 Януари 2006

Днес си играх със сателитните карти на Google, та наминах към стадион Локомотив в София, да огледам къде ще разпределяме публиката Ухилен

Направих една снимка за спомен...
Някаква идея(от този "птичи поглед") кой на къде ще се разпределя? Усмивка

freelove for everyone
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #12: 16 Януари 2006

Май няма да разберем до 23-ти. Все още си държа пари за VIP, но въобще нямам идея, дано поне тогава стане ясно всичко.

I need to drink, more than you seem to think
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #13: 16 Януари 2006

Не съм ходила на стадиона, но като гледам два сектора ги няма.
 Интересто ми е къде ще е сцената, най-вероятно по ширина, но от коя страна- от към Локо или другата и съответно къде ще е VIPа- за да не ми пречи питам.
 От др страна предпочитам да съм на трибуните, за да съм малко по-високо и предполагам, че ще се вижда по-добре, но все пак само ако си близо до сцената, а на този стадион нещо не мога да си го представя.

...you take me there, you take me where...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #14: 16 Януари 2006

Интересто ми е къде ще е сцената, най-вероятно по ширина, но от коя страна- от към Локо или другата и съответно къде ще е VIPа- за да не ми пречи питам.

Обикновено сцената се монтира по ширина, но ти явно говориш за дължина Зъл
Предполагам, че ще е от най-горната страна на снимката ... така беше на концерта на Black Sabbath (където аз така и не отидох) Зъл
Последна редакция: 16 Януари 2006 от julianep
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #15: 16 Януари 2006

За мен ширина-дължина-винаги объркани понятия  Ангелче

Значи ще е там на голото място, интересно ми е дали Депеш са пяли на такъв стадион ?

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #16: 16 Януари 2006

Цитат
Предполагам, че ще е от най-горната страна на снимката

И аз с такова предположение излязох, да видим дали и тези от СМЕ са на същото мнение...Проблема с транспорта дотам също е налице, защото стадиона се намира на края на града...и то далеч от всяка входно-изходно артерия, свързваща големите градове със София. Дори мисля да постна карта на града с обяснение как да стигнем до "г..а на географията".
Цитат
интересно ми е дали Депеш са пяли на такъв стадион ?
Винаги има първи път. Ухилен Дано поне хора има, че да поскрият това празно пространство извън секторите.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #17: 16 Януари 2006

Цитат
За сега е сигурно, че ще е на стадион Локомотив.
Цитат
Те сигурно не са виждали такава цигания, каквато е по пътя до стадиона. Много ми е странно ЗАЩО точно този стадион? Но както и да е. Дано всичко е наред.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #18: 16 Януари 2006

Надявам се през лятото този стадион да изглежда поне малко по-добре,че това,което виждам на снимката ми действа доста подтискащо   Тъжен.За проблема с транспорта не знаех,но сигурно ще се уговорим да се срещнем някъде по-рано и да ходим заедно към "мястото на Събитието".

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #19: 16 Януари 2006

Аз съм ходила преди две години на стадиона и не беше толкова зле. Много мизерно беше около стадиона обаче Объркан предполагам ще го пооправят за концерта. А що се отнася за транспорта има много варианти. За пътуващите с влак или с автобус е най лесно. Слизат на Централна гара или на Автогара, взимат автобус №85 и след 15-тина минути са до стадиона. Или качват се на маршрутка № 8, № 36 ...и трамвай също минава набдизо, но за номера не съм сигурна. Ако пък се хване такси за 10 мин. и 3 лв. си пак на стадиона. Има и още маршрутки, които минават от там, ама не съм сигурна за номерата им и за това не искам да ги поствам. Няма да се притеснявате, ако трябва ще ви посрещнем и пак ще отидем Намигване

Angels of the Universe
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #20: 17 Януари 2006

Вижте на какво попаднах:

* DM.jpg (53.52 KB, 651x522 - видяно 397 пъти.)
Последна редакция: 17 Януари 2006 от julianep
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #21: 17 Януари 2006

определено ВИП-а не ми е по вкуса,гледката не е особено добра,защото е странично...така или иначе,мисля,че повечето хора ще се набутат пред цената,има дотатъчно място..но и аз все още се чудя защо на този  стадион Объркан то май с българските организации е все така
Последна редакция: 17 Януари 2006 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 17 Януари 2006

Благодаря на julianep за бързата реакция днес с публикуването на скицата! Вече е официално публикувана навсякъде...затова нещо малко по-различно. Поиграх си с още малко със сателитната снимка, така ще имаме съвсем визуална представа, кой къде ще е. Ухилен

Пояснението е за билетите на правостоящите, 25 лв. е цената за първите 3000, останалите са на цена 30 лв. и така до деня на концерта, когато цената става 35 лв.

П.П. Не забравяйте, че с ВИП мястото си получавате и неуточнена все още напитка...не е ясно също, дали към нея ще има включено и мезе, ако случайно президента и мис Горна Оряховица огладнеят  Зъл

и едно последно нещо, отнасящо се към тези, които ще си пазаруват билети от Пловдив, билетите там ще пристигнат на 24-25. По думите на продавачите, ще има от всички видове цени.

* loko new.jpg (171.04 KB, 716x584 - видяно 435 пъти.)
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #23: 18 Януари 2006

И 00.00лв за тези по дърветата в сектора/липсващия/ зад сцената.

А билетите с цени 40 и 45лв пак ли от 23.01. ще се продават ?
 Синята зона - тази на 45те левчета колко е голяма/колко метра между сцената и зоната билети 25-35лв./

Интересно ми е и друго - ако си взема билет от 40лв, с места ли ще бъде, защото не искам да съм до VIPа, а там, където е "локо".
Последна редакция: 18 Януари 2006 от Nyna

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #24: 23 Януари 2006

попитай за място,билетите за трибуните са с определени места по номера Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #25: 23 Януари 2006

Гледам страницата на ticketpro и установявам че в наличност има 6000 билета общо. И то първите 3000 са продадени! Надявам се, че тези цифри важат само за online продажба, иначе 500 те с билети от 45 лв горе-долу се знаем кои сме....

25.00 лв. 2.50 лв. 
Правостоящи (промоционална цена за първите 3 000 билета) Билетите са изкупени.

30.00 лв. + 3.00 лв.
правостоящи (цена до деня на концерта)
Билети в наличност: 1000 бр.

40.00 лв. + 4.00 лв.
Седящи
Билети в наличност: 1000 бр.

45.00 лв.+ 4.50 лв.
Правостоящи (близо до сцената)
Билети в наличност: 500 бр.

50.00 лв. + 5.00 лв.
VIP (седящи, с включена безплатна напитка)
Билети в наличност: 500 бр.

Последна редакция: 23 Януари 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.