DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Covenant  (Прочетена 4994 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 11 Януари 2011

Слушайки новия албум на Covenant - Modern Ruin си мисля, че идването на Даниел Майер в групата, не е най-доброто, което можеше да им се случи. Не казвам, че албума е лош, дори напротив - харесва ми, но усещам нотки на намеса в уклон, който не носи светли мисли за бъдещето им. Modern Ruin ще бъде издаден официално на 17-ти януари в Европа, а в Щатите на 8-ми февруари.

Траклист:
"Modern Ruin" - 1:28
"Lightbringer" - 5:41
"Judge of My Domain" - 6:05
"Dynamo Clock" - 5:32
"Kairos" - 1:11
"The Beauty and the Grace" - 4:52
"Get On" - 4:40
"Worlds Collide" - 4:16
"In the Night" - 3:20
"Beat the Noise" - 6:00
"The Road" - 4:53
"Unlisted Track" - 9:35

* modern-ruin-cover.jpg (69.21 KB, 404x202 - видяно 276 пъти.)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #16: 14 Декември 2012

Преди броени минути Covenant съобщиха, че Даниел напуска групата, за да се концентрира върху собствените си проекти. Лично аз съм доволен от това им решение, защото искам да си слушам старите Ковънант, а не някакви електронни бийтове Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #17: 14 Януари 2013

Още новини от Covenant! Само преди месец от групата пуснаха официално изявление, че Даниел напуска групата, а днес съобщиха, че работят над нов материал, който ще бъде издаден в края на годината. В изявлението се казва още, че в ролята си на текстописец влиза отново Йоаким.
Eskil споделя:
“Имам много добро предчувствие относно новия ни материал. В музиката долавям пулса на наши класически албуми, като Northern Lights and United States Of Mind. Новата (стара) конфигурация на бандата е много приятна за работа и резултатите до момента са обещаващи. Вярвам, че новия албум ще се хареса на феновете.”
Стискам палци за един умопомрачителен албум от Ковънант  Одобрение
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.