DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Колко лева сте в състояние да отделите за вносен албум на Depeche Mode?
10 лв. - 2 (2.7%)
15 лв. - 7 (9.6%)
20 лв. - 8 (11%)
25 лв. - 16 (21.9%)
30 лв. - 40 (54.8%)
Общ брой гласове: 65

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: DM.org Магазин  (Прочетена 14380 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #15: 05 Юли 2006

Recoil, на първото ми влизане в сайта веднага отидох на "магазин" и се разочаровах, че не функционира. Аз лично не бих си ползвала кредитните карти в Бг онлайн, защото знам за какво става дума. За мен лично опцията поръчка-куриер е най-добра. Иначе цените, които си обявил са доста сносни, само за справка ще ти кажа, че един нов албум в Канада под $24-$32 не можеш да го пипнеш, а като прибавиш и данъците, цената отива към $28-$36... Playing the angel например го взех оригинален уж от Бг и само като видях, че на опаковката пише, че може да не работи в СД плейър кола и полудях. Кутията се разпадна още на първото отваряне  Объркан Канадските ми дискове не са мръднали, така че аз лично предпочитам неща, купени от UK   Одобрение

The pain that i'm NOT used to...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #16: 06 Юли 2006

Recoil, на първото ми влизане в сайта веднага отидох на "магазин" и се разочаровах, че не функционира. Аз лично не бих си ползвала кредитните карти в Бг онлайн, защото знам за какво става дума. За мен лично опцията поръчка-куриер е най-добра. Иначе цените, които си обявил са доста сносни, само за справка ще ти кажа, че един нов албум в Канада под $24-$32 не можеш да го пипнеш, а като прибавиш и данъците, цената отива към $28-$36... Playing the angel например го взех оригинален уж от Бг и само като видях, че на опаковката пише, че може да не работи в СД плейър кола и полудях. Кутията се разпадна още на първото отваряне  Объркан Канадските ми дискове не са мръднали, така че аз лично предпочитам неща, купени от UK   Одобрение

Мисля, че ясно е обяснено че идеята за магазин все още се обмисля. Не виждам защо си разочарована, че магазинът не функционира, след като той все още не съществува !
И аз не виждам каква връзка има мнението ти с темата за отварянето на секция "магазин". От поста не разбирам дали си склонна да я използваш или предпочиташ сама да си купуваш албумите на групата от UK и Канада (след като според теб, тези купени от България не струват, въпреки че са оригинални)
Но все пак благодаря за информацията за цените на албумите в Канада. Това ние, не пътуващите по света, няма как да го знаем

jump out of time
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #17: 06 Юли 2006

Не мисля, че suffering_angel имаше лоша цел с написаното, така че нека да не прибързваме с атакуващ ответен отговор.

Да, магазинът все още се обмисля и сме го обсъждали в доста детайли с хората от екипа. Най-вероятно първият продукт, който ще се продава на страниците на този сайт е кавър проекта на Ghostwheel, а ако това потръгне ще се опитаме да вкараме и други неща, пък току виж си направим и label! Усмивка

suffering_angel
Кукла
*

Профил
Отговори #18: 06 Юли 2006

zuu, успокой се само, въобще не си вникнал/а в смисъла на постинга ми. Казах, че на първото си влизане в сайта, първата ми работа беше да погледна магазина, форума и темата не бях чела.
Освен това не виждам какво лошо има в това да се знаят цените в другите страни. А щом съм казала, че предпочитам UK, значи съм имала в предвид да си поръчвам през dm.org. и съм дала гласа си в анкетата.
Хайде да се върнеш на първия постинг на темата и пак да прочетеш какво се казва...
Е, dobomode ме разбра чудесно, което в случая е важното.

The pain that i'm NOT used to...
kovadian
Кукла
*

Профил
Отговори #19: 06 Юли 2006

Хубаво е да има магазин online. Принципно си падам по качествените неща,така че предпочитам нещо по-скъпо/в рамките на нормалното/ отколкото ментаци.
В момента съм си поръчал от U.K. One Night In Paris поради факта, че и да има някъде в България , откъдето да си го купя/не менте/ ще е на много по-висока цена./и може пак да е некачествен/.

Така,че не се чудете и давайте смело.

Kaiser Cose is coming !!!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #20: 07 Юли 2006

zuu, успокой се само, въобще не си вникнал/а в смисъла на постинга ми. Казах, че на първото си влизане в сайта, първата ми работа беше да погледна магазина, форума и темата не бях чела.
Освен това не виждам какво лошо има в това да се знаят цените в другите страни. А щом съм казала, че предпочитам UK, значи съм имала в предвид да си поръчвам през dm.org. и съм дала гласа си в анкетата.
Хайде да се върнеш на първия постинг на темата и пак да прочетеш какво се казва...
Е, dobomode ме разбра чудесно, което в случая е важното.

Оффф, не знам какво ми беше станало. Всъщност, аз наистина не съм те разбрала...Изтълкухах думите ти по съвсем друг начин.
Сега, като си чета поста, си мисля че наистина е много злобарски...
Те и други хора трябваше да изтърпят лошото ми настроение този ден. Ухилен
Извинявам се, за което..

jump out of time
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #21: 07 Юли 2006

хихихи, зу и на мен ми направи впечатление, че много остро реагира без причина, какво да се прави не винаги денят е слънчев, небето чисто и птичките пеят и подухва съвсем лек прохладен ветрец, а през нощта звездите са венчето от маргаритки на дядо Боже...както казваше една героиня на Удхаус  Ухилен и не си на работа. на всеки се случва да е в кофти  настроенмие или да му е криво и да си го изкарва на другите, понякога много помага Усмивка...но е хубаво, че я има думичката извинявай, още повече ако знаеш кога да я използваш...само когато е нужно де, в никакъв случай не прекалено често.
Последна редакция: 07 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
DM-Troyan
Новороден
Публикации: 6

Профил WWW
Отговори #22: 29 Юли 2006

Дадох глас за 20,но смятам че дори и 30 лв са една добра цена за оригинално CD....поне за България

John The Revelator
From Troyan
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #23: 30 Юли 2006

в момента българтските копия вървят към 15 икинта по магазините май, а западни издания се намирад за 20 кинта, някои малко по-скъпи, но определено откъм гледна точка на албуми сега всичко се намира, виж със синглите е по сложна ситуацията.
Последна редакция: 30 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #24: 30 Юли 2006

Най-странното нещо, което видях, беше албумите Music for the Masses, A Broken Frame (и двата май ремастери, но не съм сигурна), Remixes (04) и Playing the Angel за 14,99лв в едно "Хепи Бар+Грил" на магистралата м/у София и Бургас. Обложките бяха с доста лошо качество. След това ги видях на доста по-друга цена в Orange, дето е над площад Славейков. Не се сетих да гледам качеството на печата на обложките. Тези разминавания в цените обаче нещо ме усъмниха.

Иначе, не знам колко бих дала, зависи от версията на дисковете, аз много си падам по Делукс работки с разни глезотийки като 5.1 звук и ДВД с клипове. Ако има оферта обаче за всички ремастери с леко намаление, съм за, вече даже пестя за тях.

More than a party...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #25: 30 Юли 2006

Най-странното нещо, което видях, беше албумите Music for the Masses, A Broken Frame (и двата май ремастери, но не съм сигурна), Remixes (04) и Playing the Angel за 14,99лв в едно "Хепи Бар+Грил" на магистралата м/у София и Бургас. Обложките бяха с доста лошо качество. След това ги видях на доста по-друга цена в Orange, дето е над площад Славейков. Не се сетих да гледам качеството на печата на обложките. Тези разминавания в цените обаче нещо ме усъмниха.

A Broken Frame го няма ремастеризиран още. Виждал съм Some Great Reward за 26 лева или SoFaD и Ultra за по 30...и честно казано ще изчакам ремастърите на тези албуми, защото според мен е лудост за едно нормално CD да се дават толкова пари. Хубаво е, че ги има поне вносни, но цените са крайно несъобразени с българските стандарти.
А иначе по магистралите албумите са винаги по-евтини, забелязвал съм разлика от 2-3 лева...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #26: 30 Юли 2006

Луд Учен,
дисковете, които си видял на магистралата са българско издание, а тия в ориндж не.

La tête dans les nuages
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #27: 06 Юли 2007

У мен се надигна едно желание да попитам.. какво става с DM.org магазина? Усмивка Мина доста време от както се обсъждаше тая тема, а и Ghostborn проекта е на финална фаза(ако не се лъжа). Има ли някакво развитие по тоя въпрос? За мен лично(а сигурен съм и на много други хора) би било доста удобно да купувам от тук(DM.org), още повече, че и малкото неща които се намират в БГ са много скъпи. Един ремастър(CD+ DVD) е около 60лв.(...след кратка справка в Amazon.co.uk установих, че ако се поръча от там с доставката илиза около около 19 паунда, умножено по 2.86(курса в лева)... мм, разликата май не е голяма, но е разлика Усмивка ). Вносно CD не пада под 30лв. Цените, за които говорите са доста нормални(не за нашия пазар разбира се) за едно качествено оригинално вносно копие и мисля, че човек може да отдели 20- 30-тина лева, при цена на БГ изданието 15лв. Аз лично бих.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #28: 06 Юли 2007

В момента сме в процес на активно обсъждане на Магазина и неговото изграждане. Очаквайте повече информация съвсем скоро! Усмивка

construction man
Гост
Отговори #29: 27 Август 2007

Аз също се надявам на скорошна информация относно магазина , защото ако той стане реалност , аз само от него ще пазарувам!Определено подкрепям идеята.Относно цените и това как седят нещата на пазара в България , напълно подкрепям Aleksandrovster.Смятам , че за едно качествено вносно CD около 30 лева бих отделил (25-35 лева)!Ще чакам още полезна информация за Магазина!!
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.