DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Любими кавъри  (Прочетена 21116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #45: 17 Февруари 2006

Гледам я тая тема и се зачудих освен кавъра на Personal Jesus,който Мерилин Менсън направи дали ми харесва нечия друга интерпретация на ДМ,но като изключим In Flames-Everything Counts не се сещам за друга наистина вдъхновяваща версия.
То всъщност като цяло е тъпо да се правят кавъри....
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #46: 18 Февруари 2006

Цитат
Днес си намерих компилация от 6 диска Synthpop, та в единия има жесток кавър на Photographic изпълнен от Bigod 20. Групата е непозната за мен, но са се справили чудесно.

Джинджър, този може и да ти хареса, макар да е малко по-електронно ориентиран. Сдобих се с два албума на групата и съм приятно изненадан от тях!
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #47: 23 Февруари 2006

На мен любимите ми кавъри са "Enjoy the silence" на Tori Amos,(кавъра на Failure също e страхотен)."Never let me down again" на The Smashing Pumpkins е невероятен,звучи някак си супер акустично..Други любимци са ми "Black celebration" на Monster Magnet,"Somebody" на Veruca Salt и разбира се "Stripped" на Rammstein Намигване
според мен клипа е страхотен,парчето също, като цяло ми е доста любим кавър,гласувам за Плезене а и доста повече ми харесва от кавъра на Рамщайн  Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #48: 27 Март 2006

на мен Stripped na Rammstein, мног ме кефи, сутрин като трябва да се будя по пътя за някъде, си го пускам и съм супер после, а с риск да си навлека бъзик от някои относно моето невежество искам да попитам на кои е този кавър на Just can't get enough, тва е от една реклама на H&M, която много въртят напоследък, мен ли4но много ми допада.
Последна редакция: 25 Май 2006 от stanimir_paparizov

higher love
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #49: 12 Април 2006

на мен Stripped na Rammstein, мног ме кефи, сутрин като трябва да се будя по пътя за някъде, си го пускам и съм супер после

Наскоро чух Estonian Depeche Mode Tribute - No Hidden Catch и честно казано,в сравнение с него кавърът на Rammstein вече ми се струва като детска песничка. Усмивка Досега не бях слушала death metal кавъри на DM ,още съм в шок Шок!
Последна редакция: 25 Май 2006 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Nick at Night
Гост
Отговори #50: 09 Май 2006

Честно казано никога не съм харесвал кавърите на Д.М. чак толкова, макар че се срещат и сполучливи.
Някак си изпълненията на самите Депеш Мод -в личен план ми предоставят всичко онова,което ме кара толкова години да съм повече от щастлив,че живея във времето на Depeche Mode!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #51: 10 Май 2006

Тъй като се случи няколко пъти вече, ще напомня да не прикачате (или публикувате линкове към) песни, които са официално издадени на световния пазар.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dockapi
Гост
Отговори #52: 19 Май 2006

Stripped na Rammstein - малко тежко,а? Ухилен
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #53: 25 Май 2006

Може би най-любимия ми кавър е на Мистър Джони Кеш на
 Personal Jesus - звучи много блусарско и ме кара да усята песента по нов начин.
Разбира се харесвам и "Enjoy the silence" на Tori Amos, също  и "Just Can't Get Enough" на Nouvelle Vague
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #54: 20 Февруари 2008

Преди седмица попаднах на един приятен кавър на Little 15 създаден от групата N.ever.Endless и оттогава ми става все по-любим. Чудесен пример за това, как един кавър може да звучи близо до оригинала, без да губи своя самостоятелен характер и специфично звучене. Не на последно място вокала е чудесен! Одобрение
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #55: 21 Февруари 2008

Холодне Сонце - Stripped. Приятни на първо слушане украинци.
rado
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #56: 23 Февруари 2008

Наскоро попаднах на кавъри South Celebration - Un tributo a Depeche Mode.Повечето песни имат доста интересно звучение.Аз лично ви ги препоръчвам. Одобрение Одобрение
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #57: 26 Февруари 2008

Харесват ми някои интерпретации, които носят почерка на някоя друга силна индивидуалност: Personal Jesus изпълнен от Marilyn Manson, комичният Richard Cheese и разбира се Johnny Cash.
"World in My Eyes" на The Cure
"Just Can't Get Enough" на Nouvelle Vague
"Stripped" -Rammstein
Последна редакция: 26 Февруари 2008 от ZiZian

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
Toni
Гост
Отговори #58: 01 Март 2008

a da
ето намерих
http://www.vbox7.com/play:b6955c37
някакви спаркс
нищо общо с мартин  Шок

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #59: 02 Март 2008

Цитат
видях кавър на never turn your back , но не запомних чий беше 
ще проверя и щ епиша
честно казано не го изслушах въобще

Идеята на темата "Любими кавъри" е да се пише за такива, които не само сме слушали, но и ни е приятно да чуваме отново и отново. Полицай
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.