DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: Любими live изпълнения на песни на Depeche mode  (Прочетена 16840 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_DaRkest_StaR_
Гост
24 Януари 2006

Тук искам да ви попитам кои са ви любимите live-изпълнения на песни на DM от различни концертии,участия и тн.Например на мен са ми "Enjoy the silence" от "Devotional","Precious" от KROQ Acoustic Christmas,"Walking in my shoes" от  "One Night In Paris","Stripped" от "Devotional","Everything counts" от 101,"Black celebration" и "Never let me down again" от "One Night In Paris","Useless" от "The Singles Tour","Home" от "One Night In Paris" и още много...
Последна редакция: 24 Януари 2006 от _DaRkest_StaR_
kid
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #1: 25 Януари 2006

Всички live изпълнения от Devotional са ми любими!  Пощурял

The moon
Is shining in the sky
Reminding me
Of so many other nights
But they're not like tonight...
21/06/2006
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 25 Януари 2006

За мен номер 1 си остава Never Let Me Down Again от 101-"житната нива" образувана от хилядите ръце-един велик момент от историята на групата! Очиврът Други мои фаворити: Higher Love,Personal Jesus,Condemnation,Judas от Devotional.
Halo,Enjoy The Silence,Freelove от One Night In Paris и много други...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #3: 25 Януари 2006

бих казала че сред най-любимите ми определено е от Black Celebration от 101 Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 25 Януари 2006

Condemnation-ONIP

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
YourFavouriteSlave
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #5: 25 Януари 2006

Моите любими са : Black Celebration от 101 и Enjoy the silence от Singles Tour Намигване
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #6: 25 Януари 2006

Higher Love, Condemnation - Devotional Одобрение.
Breathe -One Night In Paris- The Exciter Tour Готин.
Последна редакция: 25 Януари 2006 от kiira
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #7: 25 Януари 2006

Never Let Me Down и Stripped от 101,Personal Jesus и Rush oт Devotional,Enjoy The Silence и When The Body Speaks от One Night In Paris са сред любимите ми  Очиврът
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #8: 26 Януари 2006

Едно много live парче е Photographic, има някакъв power, енергия в него.Харесва ми от A Broken Frame Tour, както и от '83 и live-видеото от Some Great Videos 81<85 ,което не знам от кое турне е - изглежда ми да е от '83 или '84 туровете.

Това парче, ако го видя на живо, ще се побъркам от кеф и скачане, много би ме зарадвало.

А има и един live акустичен Little 15 от World Violation Tour, който много ми харесва.

Ако си говорим за видео вариант - това е невероятната усмивка на Дейв след първото O,My little girl на Behind The Wheel от Devotional. Незабравима!

...you take me there, you take me where...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #9: 26 Януари 2006

Аз лично се кефя на live изпълнения,които по-рядко влизат в сетлистите на Депеш Мод, така че любими са ми Photographic,Lie To Me,Mercy In You,Fly On The Windscreen.
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #10: 27 Януари 2006

Напоследък не спирам да слушам "Condemnation" от "Оne Night In Paris".
Дейв дава всичко от себе си,почти ме просълзява  Плачещ Намигване Готин
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #11: 27 Януари 2006

не знам какво разбирате под live изпълнения и live версии, но тези, които сте изброили от официално издадените концерти не са съвсем записани на живо и голяма част от вокалите и инструментите са презаписани в студио.

а пък тази тема смятам, че до известна степен се припокрива с тази:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,321.0.html
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #12: 27 Януари 2006

Recoil,
Аз съм технически неграмотен, знам, че двд-тата са пипнати тук там, но едва ли е толкова много. това ти го казвам, защото съм бил на концерт, който е излизал на двд и това което видях на живо се припокрива с видяното на двд-то.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #13: 27 Януари 2006

като звук

La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #14: 27 Януари 2006

live monsters ако не се лъжа е записан от mcm и навремето го излъчиха на живо. та... там едва ли има кой знае каква продуцентска работа, но в останалите, примерно one night in paris се забелязва разлика в сравнение с двата концерта от париж.
по време на ultra party-то в лондон, дейв си забравя текста, но ако си обърнал внимание на версията, която е в useless... там дейв си пее навсякъде.
Последна редакция: 27 Януари 2006 от Recoil
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.