DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Любими live изпълнения на песни на Depeche mode  (Прочетена 17140 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Izida
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #60: 05 Октомври 2006

Аз не съм имала възможност да ги гледам на живо, даже отскоро съм им фен, но изпълнението на Wallking In My Shoes в София е много добро и завладяващо.  Очиврът
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #61: 06 Януари 2008

Ех...за концерта в София, дали че беше на родна почва или просто си беше върхът...не знам! Мда...за любими концертни изпълнения...СОФИЯ! но иначе много харесвам One Night In Paris...А! и 101 разбира се...'бе..започвам да се съмнявам кое ми е любимото..Depeche Mode са група която на мен ми харесва даже повече live!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #62: 11 Януари 2008

John the revelator, World in my eyes и Goodnight lovers, It doesn't matter и Photographic от Милано 2006. Звучи доста мрачна, а Дейв пее "I take pictures, photographic pictures  Ухилен  Fly on the windscreen, In your room, Personal Jesus и I feel you от Devotional... ONIP - Black Celebration, просто изпадам в транс, Walking in my shoes и Home. А, да - Halo и The sweetest condition също. 101 - Sacred.
Но моят фаворит е Rush на Devotional! Това за мен е просто едно изключително изпълнение.

I'm a man of flesh and bone.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.