DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: Любими live изпълнения на песни на Depeche mode  (Прочетена 17153 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 27 Януари 2006

да, верно че имаше такова нещо,макар че не годаваха по нашият мсм ами по белгийският май. да има логика, щото гафове винаги стават.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #16: 03 Февруари 2006

Айде пак на темата, Дейв на живо ли пее. Recoil, изненадан съм, че точно ти твърдиш, че нещата се презаписват в студиото. Това е абсурдно.

За издаването на един концертен филм, обикновено видеото и аудиото потеглят по различен път.

За видеото: Депеш обикновено снимат няколко вечери и после редактират най-удачните неща от всяка вечер. Например, тази година ще записват в Милано, но там те ще свирят 2 поредни вечери - и двете ще бъдат заснети, а след това филмът ще бъде сглобен от елементи от всяка една.

За аудиото: Тук, няма ограничения. Те могат да запишат и 10 поредни вечери и след това да ги сглобят в едно, като извадят най-доброто от всяка. Това се вижда лесно в Devotional, където на много места се чуват виковете на Дейв "yeah!", "oh!" и т.н., когато той фактически не държи микрофона или пък въобще не си отваря устата.

Но в никакъв случай групата не влиза в студио, за да изпълни задкулисно вокали и инструментални партии, това е абсурдно.

За Useless, не си спомням как беше, но това, което си спомням от Ultra Party изпълненията е, че на сингъла издадоха Barrel Of A Gun live с вокалите от албума. Същото важи и за It's No Good където вокалите бяха от албума с изключение на второто 'To make you mine', което е на живо.

panica
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #17: 09 Февруари 2006

Цитат
Black Celebration от 101
nikoto
Гост
Отговори #18: 17 Април 2006

Най-много ме кефи Stripped от Devotional,на второ място е Enjoy the Silence oт ONIP и след това In Your Room пак от Devotional(тък Дейв има изключителен глас Усмивка
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #19: 19 Април 2006

Сега се сетих за един друг много любим лайв (макар че ако не се лъжа песента е на playback и не знам дали е подходяща за тази тема)-Master And Servant-Live At Beat Club от 1984 г. (продължават доста често да го пускат по VH-1).Има страшно много енергия и заряд в това изпълнение,направо ми останаха очите там като го гледах за пръв път Пощурял Шок!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Lin
Гост
Отговори #20: 20 Април 2006

ONIP ми е тотален фаворит от всички техни изпълнения на живо...обожавам го този концерт...но песните,които най-много ме зареждат с енергия са Dead Of Night,Enjoy The Silence & Personal Jisus Очиврът
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #21: 21 Април 2006

Enjoy the silence от One night in Paris, просто настрьхвам на кадьра когато  дават публиката на фона на пьрвите ноти ( и аз сьм там, ама предпо4етоха да не ме снимат), мисля 4е това е наи-доброто live изпьлнение на Depeche, заради публиката, аражимента поведението, на групата, "I've got you Martin", след това  In Your Room ot Devotional, David е епохален 6те ми се да по4не пак да се мята по публиката, току вий ми с4упил някои прьст и доиде в болнитзата на визита да ми попеее ли4но

higher love
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #22: 21 Април 2006

За любими концертни изпълнения можем да говорим много.....Но едни от най-любимите ми live изпълнения, на които Dave и Martin ме кефят са :
1. "Еnjoy the silence" - Devotional DVD. Там Dave ме изгустира като се качи на сцената на втория етаж и започна да пляска с ръце и да танцува Пощурял
2. "Freelove" - One Night In Paris. Накрая на песента ми харесва как публиката пее  Доволен
3. "Never Let Me Down Again" - 101 DVD  Готин
4. "A Question Of Time" - концерта от 98-ма година
5. "Something To Do" - Live in Hamburg
6. "Somebody"
7. "Everything Counts" - Devotional DVD.
Въобще много може да се пише на тази тема и да се коментира. Има още много песни, които страшно много ми харесват, но ..... те си остават за мен  Намигване

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #23: 23 Април 2006

101 си е класиката.
 NLMDA оттам за мен е по-добро от всякакви ктудийни версии
на strangelove пък, когата 70-80 000 се чува как викат:
 "pain will you return it... като лавина в ехо на Дейв си е момент, който ме изстрелва някъкъде далеч всеки пък като го чуя.
  от devotional бих отличил rush
  от турнето през 98 бях свидетел как музика светлина и публика изригваха наведнъж в края на  personal jesus, а после го издадоха и даже по Mtv въртяха клипа.
   dead of night също зареждаше на следващото турне.
   А на това най-силно впечатление ми правят policy of truth, с интрото, където много добре се представя пича на барабаните,  и
 just cant get enough, когато оставят в края напева на публиката.

for all the right reasons
for all the right reasons
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #24: 27 Април 2006

Enjoy The Sillence и I Feel You от One Night in Paris ми докарват психически отклонени, всеки път когато ги слушам или гледам.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #25: 27 Април 2006

Акустичната версия на Enjoy the silence от KROQ almost acoustic Christmas 1998 e невероятна,гласа на Дейв е един от най-добрите,които съм чувал при изпълнение на живо.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Nick at Night
Гост
Отговори #26: 14 Май 2006

"Житната нива"от 101/както някой беше споменал в по-предишен пост/ е гледката,която ме кара да изпитвам невероятни чувства свързани с Депеш Мод.Бих се радвал особено много ако го зърна и с очите си,и изпитам тази абсолютно несравнима поне за мен емоция!
dockapi
Гост
Отговори #27: 19 Май 2006

Never Let Me Down от The Singles Tour,It Doesn`t Matter Two и Freelove oт One Nigth In Paris,The Things You Said от 101,Somebody от The World We Live In And Live In Hamburg,почти целия Devotional и соло изпълненията на Мартин ,и още , и още.... Усмивка Усмивка Усмивка
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #28: 17 Август 2006

След като споменах черното кожено облекло покрай Елвис,непременно искам да добавя тук към любимите си лайв изпълнения на DM това на It Doesn't Matter Two от London Wembley Arena - 16-04-1986. Очиврът Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #29: 17 Август 2006

Сега като преглеждах темата видях, че съм пропуснала най-любимото ми лайф изпълнение - Strangelove от 101 Усмивка Също и от концерта в София - почти всички песни вече спадат към графата "най-любими лайф изпълнения", особено Photographic, Walking In My Shoes и A Question Of Time Усмивка
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.