DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Erasure  (Прочетена 4758 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
26 Януари 2006

Албумът е озаглавен Union Street и ще е първата дългосвиреща акустична продукция на групата. Заглавието се очаква да излезе на 3-ти април, а след това Erasure ще направят мини-турне във Великобритания. Първата дата е на 14-ти април в Единбург, а обиколката завършва с концерт в Лондон на 19-ти април. Union Street е създаден от Анди Бел и Винс Кларк, които са преработили класически парчета на групата от различни периоди на своята кариера, която започва преди 20 години. Erasure имат 32 последователни хита, които влизат в Топ 40 на Великобритания.  Union Street е записан в малко студио в Бруклин, Ню Йорк. Идеята е, както казва Анди Бел, “да се покажат песните в една различна светлина и да се разбере как звучи всяка една от тях на даден инструмент: било то китара или синтезатор.” Винс Кларк споделя: “В един момент решихме, че имаме песни, на които нещо им липсва. Тогава попаднахме този прекрасен китарист Стийв Уолш и професионалното студио Юнион Стрийт. Така че просто събрахме двете.”
Съжалявам ако е стара новината,просто реших че е интересна.

Ego sum flagellum dei
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #1: 26 Януари 2006

албумът от миналата година албум беше меко казано невероятен!изобщо не знаех,че ще издават нов,благодаря за информацията! Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 27 Януари 2006

абе имат готини парцхета за дискотека, ама албум не мога зиал да им слуушам

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #3: 17 Април 2007

Позволих си да преименувам заглавието на темата (макар и малко нескопосано) от "нов албум на Erasure" само "Erasure", защото смятам, че този дует заслужава цяла собствена тема.
Лично за мен работата на Винс Кларк след напускането на ДМ никак не ми е неприятна. Доста често в песните на Erasure може да откриете онова звучене познато ни от дебютният албум на ДМ. И понеже аз доста харесвам '81, това което прави Винс определено привлича вниманието ми. А това което "предстои" да излезе още повече ме заинтригува, казва се :
Light At The End Of The World

Чисто новичкият албум престои да види бял свят в края на Май (UK 21 US 22)
Това което различава двете издания на албума е присъствието на две бих казал b-side парчета в лимитираната серия на албума. В стандартият вариант ще се насладите на десет типични според мен за Erasure парчета. Албумът както обикновено е добре балансиран из между по-динамични и почти баладични синт изпълнениния, също така характерни за Винс и Анди (не този Анди а онзи Анди Намигване )

Пилотният сингъл от албумa на дуета е вече на пазара от началото на Април.

I Could Fall In Love With You

За съжаление скромничкото им турне тази година се простира далеч от границите на родината, така че вероятността да видим още един член на ДМ, макар и бивш, на живо са бих казал нулеви.

Good Evening, Sofiaaa!
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #4: 17 Април 2007

Песничката е типично Еrasure-ска!Абсолютно съм съгласна че работата на Винс след напускането на Депеш много напомня на 81! Одобрение

И определено смятам, чеще закупя новият им албум!

Но жалко че турнето е скромно !С радост бих присъствала на техен концерт!

Let me show you the world in my eyes...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 19 Декември 2007

Лично за мен работата на Винс Кларк след напускането на ДМ никак не ми е неприятна.

Докато за Erasure имам противоречиво мнение, Yazoo от пост-Депеш периода на Винс винаги са ми били много любима група, която предстои...да се завърне на сцената!

Според Side-Line двата албума на Yazoo ще бъдат преиздадени през следващата година, като се планира и концерт, който ще бъде първият им от 25 години.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #6: 20 Юни 2008

Лично за мен работата на Винс Кларк след напускането на ДМ никак не ми е неприятна.

Като става въпрос за работата на Винс Кларк и да не отварям нова тема Усмивка Усмивка снощи гледахме  втората му успешна банда след ДМ, Yazoo и да си призная това беше един от наи хубавите концерти на които сме били Усмивка направо си беше Завращане в миналото Пощурял средната възраст на хората беше 45/50 год и вси4ки бяха с блузи на ДМ,Еrasure  или Yazoo,всички толкова много танцуваха и се радваха на бандата и самият концерт си имаше самото усещане че си в началото на 80-те абе още не мога да се осъзная
Ето тук ендо клипче от ютюбе докато кача моите Усмивка

YAZOO DONT GO

Нашият концерт си беше абсолютно като това клип4е Пощурял Пощурял като се сетя  че снощи бяхме в 80-те трапки ме побиват Усмивка Усмивка исках да остсана там малко по дълго но
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 20 Юни 2008

Страхотно!!!
Откровено ти завиждам, дори не знам дали благородно.  Ухилен

С мениджъра на ДеВижън си говорехме за това. Той също бе присъствал на техен концерт дни преди да дойде в София, и в общи линии имаше сходни впечатления като теб. 
 Утехата ми е че преди няколко месеца се докоснах до това, което прави Винс на живо с Erasure.  Тъжен

Good Evening, Sofiaaa!
deiv4o
Гост
Отговори #8: 20 Юни 2008

ето и ONLY YOU BY YAZOO

deiv4o
Гост
Отговори #9: 21 Юни 2008

вто и една любима песен nobody's diary
deiv4o
Гост
Отговори #10: 15 Септември 2008

Ето  нещо добро Усмивка

Yazoo Live Dublin 2008 Video Full HD
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 16 Септември 2008

Страхотно!
Някой се е постарал да ни предаде атмосферата в отлично качество и успява. Почувствах се на концерта! Не им ли се идва до България на тез хора бе? Нали уж сме станали много популярна дестинация на острова? Или това само според нашите медии.

Good Evening, Sofiaaa!
deiv4o
Гост
Отговори #12: 16 Септември 2008

Не им ли се идва до България на тез хора бе? Нали уж сме станали много популярна дестинация на острова? Или това само според нашите медии.
Популярна дестинация сме ама за работническата класа англииски простаци които обичат да ходят на Слънчев Бряг каде има само крачми и не ги интересува нищо друго освен да се напият евтинко УсмивкаЕто затова сме популярна дестинация  на острова
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #13: 26 Септември 2011

Новият албум на Erasure, Tomorrow's World, е онлайн в сайта на Гардиън, където могат да се прочетат и коментари от Анди Бел към всяка една от песните.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #14: 26 Септември 2011

Мерси Светльо, точно ми се бяха прислушали Erasure. Направо в 10-ката ме уцели с този пост. Скоро слушах първия сингъл When I Start To (Break It All Down) и честно казано го намерих за твърде лековат, след последните албуми на Винс и Анди. Дано като цяло албума звучи по-стабилно.
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.