DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: Как узнахте за depeche-mode.org?  (Прочетена 24279 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #30: 04 Юни 2006

Разбрах мисля август миналата години, как Идиот, като съм  ръчкала из нет-а, най-вероятно! Тогава беше още проект или в съвсем прохождащ етап, метнах го във Favorites и разбира се съм забравила Побъркан. Наскоро реших да прочистя малко, прегледах запазените адреси открих DM.org и .......ето ме тук Готин
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #31: 15 Юни 2006

и аз попаднах във форума от Google.bg - тъй като търсих информация за предстоящия концерт в бълг. страници. Регистрирах се от един интернет клуб, но след няколко месеца си пуснах интернет вкъщи и вече може да се каже че съм от редовните посетители.

jump out of time
Lin
Гост
Отговори #32: 18 Юни 2006

Как попаднах тук въобще не помня....нещо този епизод ми се губи...
знам само, че когато се регнах тук бях много объркана, но сега ми е много хубавичко и се чувствам в свои води...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #33: 20 Юни 2006

Видях сайтът в Wikipedia.
velitaz
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #34: 26 Юни 2006

Здравейте!
Узнах едва днес, за жалост... Имаме тема във форума бг-мамма.ком http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=108538.0 и там някой пусна линк...
Поздравления за форума!
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #35: 28 Юни 2006

Здравейте!
Намерих този сайт отдавна и все влизах за малко като гост само да прочета това-онова :-) Но от многото бачкане не можех да се задържам за много тук. Едва след концерта се регистрирах, защото знаех че това е единственото място на което мога да намеря сродни души  Намигване Четях какво е написал всеки от Вас и се кефех до полуда  Пощурял Пощурял Пощурял ..Е и плаках от щастие, защото една моя мечта се изпълни. Пропуснах две турнета на ДМ заради шантави причини (тип работа) но третия път нямаше прошка...
На всички тук БЛАГОДАРЯ че Ви има  Готин Супер сте!!!
А на всички които са сътворили това готино място 10х 10х 10х - невероятни сте ! :-)

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
kovadian
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #36: 06 Юли 2006

За сайта узнах няколоко седмици преди концерта в София. С гугъла намерих http://www.depechemodeforum.com. Влезнах и се регистрирах. Ама като го прегледах по-обстойно нещо не ми харесваше-изглеждаше много сухарски.
И там някой беше писал за depeche-mode.org. Като влезнах и го разгледах много се изкефих.Особено за това, че трябва да се пише на български. А иначе няма да обяснявам, че като чета мненията на повечето потребители относно впечатления от концерти, албуми и т.н. все едно аз съм ги писал.Толкова са ми познати и близки.

Естествено като нов потребител не се чувствам комфортно ако искам да сваля малко музика или аудио. Но приемам напълно ограниченията за "новобранците". Дори ако зависеше от мене сайта щеше да бъде платен-примерно такса за регистрация.
Това ще е един вид филтър за псевдо-фенове./Няма да разказвам за няколко подобни елементи,които бяха дошли на концерта да се напушат.И на половината да си тръгнат/.

Иначе за създателине на сайта-аплодисменти.

Kaiser Cose is coming !!!
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #37: 06 Юли 2006

Съвсем случайно го намерих и много се изкефих!

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #38: 10 Юли 2006

На концерта, когато раздаваха табелките WE RUSH FOR YOU, след като приятелите ми ми взеха и казаха че става дума за форум, аз много се изкефих Усмивка А да, а след това се регистрирах когато бидях темата за Истанбул.

More than a party...
contradictor
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #39: 15 Юли 2006

Аз разбрах за depeche-mode.org от Jamais vu  Намигване

"If you wanna use guitars,use guitars..."
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #40: 18 Юли 2006

Видях ви на концерта с тениските с адреса на ръкавите и си казах, че при първа възможност ще вляза да видя какво е пък това. всъщност след концерта заминахме за Пловдив / моят любим град/ да си го видя най-накрая след 5 години. веднага се лепнах на РС-то на приятелката ми. И сега е момента да ви кажа, че много ви се радвам за тази инициатива и за възможността след толкова време / щото ученическата ДМ компания - МО ти си част от нея - специални поздрави от къдравата Надя - отдавна се разпадна, животът ни пое и .../ да има с кого на български и в България да обменям ДМ love and everything. Всъщност оттогава досега влизах само инцидентно в сайта, защото такъв ми бе и достъпа до нет, а не обичам клубовете, но с голяма радост искам да споделя, че от тази вечер веч си имам нет в къщи и разбира се, това беше първото място след пощата ми където влязох и направо се заплеснах - тотално зарязах всичко друго.
DM-Troyan
Новороден
Публикации: 6

Профил WWW
Отговори #41: 29 Юли 2006

Аз разбрах гледайки Нова телевизия миналата събота...
Мацката която каза за него...и аз след предаването влязох и се регистрирах Усмивка

John The Revelator
From Troyan
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #42: 31 Юли 2006

Одобрение и аз от тази същата мацка разбрах - иначе се рових за подобно място преди това, ама така и не попаднах на това точно. сърдечно здравейте от мен - драго ми е да съм вече тук  Очиврът

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #43: 31 Юли 2006

Случайно попаднах на предаването по телевизия ММ и така.....радвам се, че попаднах тук.Харесва ми

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #44: 31 Юли 2006

Аз разбрах гледайки Нова телевизия миналата събота...
Мацката която каза за него...и аз след предаването влязох и се регистрирах Усмивка

... лелелеееее... мацкаааа...хихихихихихи... г-н Модератор, пазете си жената, че вЕрно е мацка, пък сега, като гледам, вече е и известна... Зъл Ухилен Ухилен Пощурял

See what I see!
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.