DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  
Автор Тема: Как узнахте за depeche-mode.org?  (Прочетена 24330 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #45: 01 Август 2006

Пазя я аз, затова съм вече всевиждащ.  Ухилен
Добре дощли на новите потребители, пожелавам ви приятни часове във форума и сайта. Одобрение
insight
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #46: 02 Август 2006

Аз разбрах гледайки Нова телевизия миналата събота...
Мацката която каза за него...и аз след предаването влязох и се регистрирах Усмивка

Още един аналогичен случай, от моя страна Намигване Въпросната мацка е причината да вляза тук и да се регистрирам, за което й благодаря персонално, а иначе и на всички вас Усмивка Трябва да се появявате по-често по средствата за масова информация. Като гледам има ефект Одобрение
ivche
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #47: 03 Август 2006

Ами всъщност от гугъл. Беше ми интересно дали има сайт на български фенове. Като го видях веднага се регистрирах и изобщо не сгреших. С удоволствие чета много от публикуваните теми и статии и ми харесва Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #48: 05 Август 2006

Всъщност вчера, поради явна липса на работа, се рових из нета и установих, че нашия любим сайт фигурира, като линк в доста музикални БГ сайтове.... чудесно просто.... Доволен

... И все пак телевизионната реклама прави чудеса... а Миряна (мацката.... хихихихихихихи) се справи превъзходно! Одобрение Доволен

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #49: 13 Август 2006

След концерта в София,реших да се поровя из нет-а и да потърся няма ли някакво виртуално средище за всички тези хора ,които се бяха събрали в реално време Усмивка
Помогна и един приятел,който ми каза че имало 'някакъв','май че официален' сайт на Д.М. за България,дето бил с домейн .org. Намигване
После беше лесно с Google Ухилен
Много се радвам че го намерих Ухилен

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #50: 14 Август 2006

Здрасти на всички фенове, първи пост от мен;-)
Разбрах за сайта на импровизирана среща с няколко фена, които пишат тук, и веднага се шмугнах да чекна за какво иде реч:) Голяма реклама му дръпнаха  Одобрение Надявам се да се виждаме често, още съм в процес на разучаване, много опции, много чудеса Пощурял
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #51: 14 Август 2006

Веси, добре си ни дошла... Намигване

Ти си голяма свежарка и се радвам, че стана част от този форум... дано ти хареса при нас... Одобрение

... разглеждай си спокойно, никой не ти дава зор! Плезене

See what I see!
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #52: 22 Август 2006

ем тукмо се бях зарибил зверски преди около 1,5 година и се регистррах,но нямах много време за форума и си забравих паролата и сега наскоро чак реших пак да се присъединя  Готин

flesh and bone by the telephone
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #53: 27 Август 2006

Аз пък разбрах от start.bg - на частта за музика има линк "Още Depeche Mode", а пък оттам има форуми... И се изкефих супер много като видях, че DM.org си е абсолютно пълноценно действащ форум ( а не като някои псевдо-форумчета, където последното обновление е през 2002 ) и че е пълно с истински ДМ-фенове... С една дума ми стана доста интересно, прииска ми се да стана част от купона и затова се регистрирах Ухилен
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #54: 29 Август 2006

Аз разбрах гледайки Нова телевизия миналата събота...
Мацката която каза за него...и аз след предаването влязох и се регистрирах Усмивка

Добре дошли на всички новозаписали се от Мацката  Зъл

Честно казано се надявах на повече регистрирли се потребители след рекламата на сайта, която дръпнах пред камерите.../макар и много поорязана в последствие /. Според мен и идеята с тениските беше добра, но много малко от получилите ги бяха с тях. Е, все пак има един регистриран и благодарение на тях.  Усмивка
Повече от щастлива съм, че преди това предаване бяхме около 500, а вече сме над 700...дано около Нова година се поздравим и с над 1000!  Одобрение

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #55: 30 Август 2006

Admirer идеите с тениските и с твоето рекламно слово наистина бяха супер,а и имаше хора които си бяха и продължават да са със тях  Намигване,а що се отнася до това дали е хванало ред мисля,че ЛОША РЕКЛАМА НЯМА.
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #56: 31 Август 2006

Бях прочела за такъв сайт някъде в интернет дни преди концерта,но беше изписан погрешно-depechemode.org. А след концерта имаше инфо в clubs.dir.bg
P.S.По-добре късно отколкото никога!

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #57: 31 Август 2006

Да и аз научих от Кеви в дира, явно сме доста хора така. Може да я назначим за почетен посланик без портфейл  Ухилен
The_White_Raven
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #58: 01 Септември 2006

Ровичках се в интернет пространството за нещо интересно покрай Depeche Mode и страшно се изненадах когато видях български сайт.Реших да кликна на линкчето и ето ме тук  Усмивка

Mandy:"Love is for the weak minded."
lily
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #59: 01 Септември 2006

Аз сьщо разбрах от Нова телевизия и се радвам , че с всеки изминал ден се регистрират нови хора. Усмивка
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.