DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Как узнахте за depeche-mode.org?  (Прочетена 24385 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #60: 13 Октомври 2006

Никога няма да забравя този ден.Когато бях по-малка почти не се интересувах от музика,впрочем сега имам чувството,че ако един ден не чуя поне една песен на Депеш,на следващия вече няма да съм на себе си!Добреыче по радиото чух Enjoy The Silence,та ми се отвориха очита и видях що е качествена музика!От момента,в който чух въпросната песен съм като пристрастена.Сякаш Депеш Мод са наркотик за мен!Синглите ме опияняват,отвеждат ме далеч от скучното ежедневие,но това е друга тема на разговор.

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #61: 22 Октомври 2006

Еми ей тъй ровичках се, търсеща информация за любимата група!Беше ми интересно какво е мнението за ДМ на българските фенове, за това търсих само в страници на бг. И така се оказах тук!Сташно мн се зарадвах! С всеки изминал ден се обеждавам ,  че това е едно страхотно място, където можеш не само да хвалиш, но и дискутираш, и не на последно място научаваш мн нови неща Усмивка!

Ай със здраве
и
Поздрави!!!

Обичайте се бе хора!
velikiq mao
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #62: 23 Октомври 2006

Аз разбрах от google.

We SeLL HeLL
anD SuFFer WELL
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #63: 31 Октомври 2006

Аз пък си търсих информация за noir desir и много се у4удих като видях 4е в бг форум някой ги е коментирал... после видял 4е форума е посветен на депеш, ахнах, после с за4етох, 4етох цяла нощ и накрая реших 4е против вси4ките си принципи да не се регистрирам във форуми го направих Зъл и не съжалявам
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #64: 04 Ноември 2006

Стана преди 20 минути,докато търсех превод в google на "In your room"
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #65: 07 Ноември 2006

И аз разбрах от google Усмивка

"I take pictures
photographc pictures"
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #66: 12 Ноември 2006

от start.bg Усмивка в линковете Depeche mode-форум на български език, то всъщност беше само преди наколко дни  ...
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #67: 13 Ноември 2006

а аз от едно парти във Варна , по скромно парти но с точните хора . та от тях , когато търсех снимките от партито изникна името на форума . това доиде в най-подходящия момент .от тогава се стремия да не пропускам събития органезирани от сайта . благодаря за всичко Усмивка

Finally I've found that I belong here
unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #68: 14 Октомври 2007

Един от съседите ми в last.fm членува в групата на сайта и реших да видя за какво става дума.

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #69: 27 Декември 2007

'ми...в Гугъл-а! Депеш на кирилица и..готово!:)
kris
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #70: 28 Декември 2007

То май и аз като повечето от вас попаднах на depeche-mode org съвсем случайно докато се ровех в Google за повече информация относно предстоящия им тогава концерт. Хареса ми и се регистрирах веднага. Но за съжаление  днес Тъжен не мога да се похваля, че съм много дейна и че участвам често във форумите на сайта, но със сигурност го посещавам редовно, дори когато нямам време и съм заета влизам за кратко като гост, колкото да се информирам за събитията и новините около DM. Одобрение
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #71: 09 Януари 2008

Бях попаднал на много хубав превод на Barell of a gun и като го търсих втория път (в гуугъл) под въпросния линк имаше страницата със преводи на текстове. Разгледах го и веднага се регнах.

I'm a man of flesh and bone.
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #72: 15 Ноември 2008

А аз попаднах на фотоапарата на едни много запалени фенове от Варна ( Kirilart, dmod, Admirer and more ) на едно парти в Зоната. Явно съм попаднал на подходящите хора  Одобрение . Така търсейки изтрещелите си снимки от партито стигнах до тук. И така събитие след събитие и събитие.......  С куп нови приятели.
Последна редакция: 18 Ноември 2008 от Admirer

Finally I've found that I belong here
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #73: 15 Ноември 2008

CNN

"The tin man says I'm doing fine"
enravota
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #74: 17 Ноември 2008

Аз разбрах от Миро (Recoil), с който обсъждахме възможноста за създаването на БГ трибют на Депеш.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.