DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Песните на Дейв - Топ 3  (Прочетена 7804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #15: 21 Април 2006

на мен пьк I want it all супер много ме кефи, Nothing's imposible е яко брутално пар4е, Suffer well, e култова, само 4е леко се издразних, като видях варианта и на Slims, 4естно стори ми се леко превзето, като
U2 Ipod maina

higher love
Nick at Night
Гост
Отговори #16: 07 Май 2006

Няма да скрия,че Dave Gahan е моят фаворит в групата,но навремето,започвайки да се интересувам от Депеш,тогава Mr.Gore пишеше текстовте.
За мен лично изненадата беше приятна,когато се появи Paper Monsters.
Албумът беши приет доста добре,и това като чели отключи и насърчи Дейв,като текстописец.
В PTA също ми допадат песните му.Скромното ми мнение е ,че Дейв и Мартин са добър тандем в създаването на текстове на песни в един албум,тъй като тематиката на песните е по- различна и широка,когато двамата пишат текстове на песни.Мисля,че по този начин Dave и Martin намират нови пътища напред за Depeche Mode.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #17: 11 Май 2006

1. Nothing's Impossible Одобрение (тази песен си остава най-любимата ми като текст и цялостно звучене от 3-те песни на Дейв (дори и от песните в Paper Monsters),а и много повече ми допадна като live-версия,в сравнение със Suffer Well.
2. Suffer Well (страхотна песен,особено в съчетание с клипа,но все пак, както казах,не ми звучи много добре live Тъжен )
3. I Want It All (и аз,както повечето от вас,бих я заменила с Newborn или Free Объркан)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dockapi
Гост
Отговори #18: 20 Май 2006

Някъде четох(или гледах Идиот),че Ben Hillier казва,че това не са най-добрите песни на Дейв,но на-добре са пасвали на настроението на албума.На мен лично не са ми любими,но все пак  Одобрение за опита.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #19: 21 Май 2006

Rose, на мен пък Suffer Well ми звучи най-дрбре лайв от всички песни от новият албум, песен на която се скача от началото до края Идиот

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #20: 21 Май 2006

На мен Дейв ми е любимец и си мисля, че дори да напише текст, който звучи нанана нанана или нещо от сорта пак ще ми харесва Усмивка
Nothing's Impossible е невероятна.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #21: 01 Юни 2006

nothing s impossible определено е най-добра, но не знам заЩо аз съм с впечатление, че dave не е особено даровит в създаване на текстове....иначе е най-прекрасният frontman....

vi veri UniverSum viciiiiiiii
Lyu
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #22: 21 Юни 2006

1. Nothing's impossible
2. I want it all
3. Suffer well
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #23: 04 Юли 2006

На мен лично Nothing's Impossible най-много ми харесва...може би и от целия албум, има една такава лирична китарка...  Усмивка След това в топ 3 Dave's от PTA ми са I Want It All и Suffer Well

Music is your only friend. Until the end.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #24: 04 Юли 2006

Nothing's Impossible като емоционален заряд е най-отпред, но Suffer Well се връзва с албума концептуално, и не само с него, а и с Pleasure/pain линията на Депеш. I Want It All е твърде тривиална за мен за да влиза където и да е било ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
suffering_angel
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #25: 04 Юли 2006

Отначало не можах да разбера какво точно не ми харесва в албума, докато не погледнах, че и Дейв е пипнал 3 песни. Мартин пак е изкарал хитове, мисля, че двамата не трябва да смесват проектите си в Депеш. Иначе в момента NI ми е любима от албума, гласа и темпото просто ме побъркват.

The pain that i'm NOT used to...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #26: 04 Юли 2006

1. Nothing's impossible
2.Suffer well
3.I want it all
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.