DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Editors  (Прочетена 7900 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
11 Февруари 2006

Изключително добра инди рок група, малко като Интерпол, но доста по-добри Усмивка
Още не съм си изтеглил албума им (май имат 1 или 2, но може и да бъркам), но това, което засега съм чул е просто прекрасно!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #1: 11 Февруари 2006

един албум

аз пък не мисля, че може да са по-добри след като ги имитират. твърде много приличат

.iMMersE your soUL in LOVE.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 11 Февруари 2006

един албум

аз пък не мисля, че може да са по-добри след като ги имитират. твърде много приличат

То напоследък всички се повтарят и сякаш няма в момента нова група, която да е някакси иновативна..както примерно Рейдиохед или Суейд в началото на 90-те. Докато я чакаме тази нова група, с Editors спокойно може да се отбие номера.

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #3: 11 Февруари 2006

толкова си прав, че чак ми се повръща... така или иначе преслушвам всичките наред и на тази се застоях по едно време. особено на камера, върнах я поне 5 пъти като я чух първия път. може интерпол пък да извадят нещо ново.
(и последният black rebel motorcycle club, убиват ме тези хора)

.iMMersE your soUL in LOVE.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 11 Февруари 2006

Бе дори и да има добри групи, някакси всички са...де да знам, някакси невинни. Докато гореспоменатите Рейдиохед или Суейд са всичко друго, но не и невинни Усмивка

Искам революция! Бияч

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 26 Август 2009

3 години и половина след започването на тази тема и всичко е толкова различно. Но е интересно да се види какви са били първите реакции и какъв път може да се извърви за това време.

След обещаващия дебютен албум, след изпепеляващия "An End Has a Start" (2007), сега идва третата глава в историята на Editors – нихилистичният "In This Light and On This Evening", който е продуциран от Flood. И вместо да се борят с китарите напред в битката с високите очаквания, героите от Бирмингам са ги ограничили до минимум и на преден на план са синтезаторите и изненадващото електронно и експериментално звучене, което се очаква.

Вокалистът Том Смит посочва "Violator" като един от източниците на вдъхновение по време на композирането, а в сайта им той обширно говори за желанието си в албума да се усети "мракът, който е толкова близо, че можеш да го помиришеш" и който е основна ос, около която се върти "In This Light and On This Evening". Editors са една от най-емоционалните групи днес и дано това да се окаже един от най-емоционалните албуми на годината.

Извъртях първия сингъл "Papillon" навярно 30-тина пъти, а когато сред новите заглавия се четат такива като "Eat Raw Meat = Blood Drool" и "My Life As A Ghost" нямам търпение за това, което следва.

Също така, наскоро групата направи концерт в Букурещ, където имаше и фенове от България!
Последна редакция: 27 Август 2009 от The Fein

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 02 Януари 2010

И от време на време се появяват някои неща, които те карат да ги гледаш всеки ден и които изтриват всякакви предишни асоциации. Ако имам едно музикално желание за следващите десет години, то ще бъде тази група да ги превземе.

<a href="http://www.youtube.com/v/IaH_S8wWf0c&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/IaH_S8wWf0c&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;</a>

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #7: 03 Януари 2010

С известно закъснение, оказаха се личното ми откритие за 2009.  През последните няколко седмици не мога да спра да въртя последния албум, покрай него се върнах и на An End Has a Start, с който някога по някакъв повод съм се сдобила и съм подминала.  Зорко ще ги следя тия момци за в бъдеще. 

still my broken wings you choose to mend
did
Опасен
*

Профил
Отговори #8: 24 Април 2010

Не съм сигурна какво казват, но ми е леко хипнотизиращо

http://www.youtube.com/watch?v=_T6GhYdwI7g

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 25 Април 2010

Според групата, видеото е за начина, по който от раждането ни ние сме манипулирани, контролирани, разсейвани от свободата и истинскoто в живота. А това истинското Editors го показаха много красноречиво на концерта си в Скопие, който видях така. Много ме радва и че с 'Eat Raw Meat...' се продължава тенденцията Editors да са винаги концептуални в клиповете си, давайки им някакво филмово усещане.

did
Опасен
*

Профил
Отговори #10: 25 Април 2010

Помечтах си само за този концерт, толкова ми се щеше да бъда там, вместо това обаче през последните дни в главата ми постоянно звучи Smokers Outside the Hospital Doors докато наистина вися и пуша пред тях.  Благодаря за ревюто, чаках го с нетърпение. 

TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #11: 25 Април 2010

Мелодията на You don't know love ми напомня на Suspicious love. ;)

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #12: 30 Април 2010

Много любими ми станаха още след първото слушане на дебютния им албум, с който се запознах преди около 2 години. В момента групата е на турне и мисля някакви варианти да ги гледам на живо някъде - заслужава си! Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
did
Опасен
*

Профил
Отговори #13: 14 Юли 2010

Гластънбъри - обръщам внимание къмто 0:58 и в края 

http://www.youtube.com/watch?v=43KLPGxgpIs&feature=related

Освен ако не е прадядото на Том, то си е живо доказателство, че фенството възрастови граници не знай  Усмивка

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #14: 05 Ноември 2011

Една любопитна новост от Tom Smith - заедно с Andy Burrows от I Am Arrows подготвят съвместен коледен албум носещ името Funny Looking Angels, който вече е записан и предстои да бъде издаден на 29-ти ноември. Продуцент е Tom Baxter, в чието студио е записан и самия албум. В него са включени както нови песни, така и кавъри на Yazoo - "Only You", The Longpigs - "On and On", а като гост вокал ще се изяви и датската изпълнителка Agnes Obel с класическата песен "The Christmas Song", най-популярна в изпълнението на Nat King Cole.
Под името Smith & Burrows, Том и Анди ще направят съвместен концерт на 12 декември в London Union Chapel.

* SmithAndBurrowsPRMattSpalding011111.jpg (106.85 KB, 405x270 - видяно 207 пъти.)
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.