DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  
Автор Тема: 15 АПРИЛ 2006 - depeche-mode.org Convention в град Пловдив  (Прочетена 22005 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
15 Февруари 2006

Засега заглавието казва почти всичко, което е абсолютно сигурно, затова ще ви спестя безбройните промени в хода на организацията на несигурна за момента информация. Имаме договорка с няколко клуба в Пловдив и в момента избираме най-подходящото място за провеждане на събитието! Условията в Пловдив са повече от чудесни, за да прекараме един незабравим уикенд в началото на пролетта. Заделяйте си бюджет за средата на Април, говорете с шефовете си и обяснявайте на приятелките(ите) си (ако се налага), колко е важно да присъствате на това събиране Зъл
Скоро ще ви запознаем със заведението избраник, ще публикуваме снимки, както и оферти с места за спане и друга полезна информация... Разбира се ще запазим няколко изненади до последния момент.
Екипът на dm.org Ви благодари, че сте с нас, надяваме се ще бъде така и през Април! Одобрение
Последна редакция: 17 Февруари 2006 от kirilart
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #1: 16 Февруари 2006

наистина доста добра новина УхиленКирил,мога малко да ти помогна със подбора на хотелите....бях преди две седмици в Пловдив и попаднах в доста добър хотел,мисля,че на всички би им харесал,ако ги устройват цените-45 лв нощувка,доста добри са стаите....аз мисля натам да се упътвам Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #2: 16 Февруари 2006

Там съм  Ухилен
Точно след концерта в Загреб ще можем да се видим и да обменяме снимки и впечатления  Намигване
Започвам да заделям черни пари за бели дни  и да се обяснявам на
Цитат
приятелките(ите)
  Зъл

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #3: 16 Февруари 2006

за да прекараме един незабравим уикенд в началото на пролетта.

Ще бъде страхотно, още повече, че на 18.04. имам рожден ден и това ще бъде нещо като предпарти и едновременно много хубав подарък  Усмивка

...you take me there, you take me where...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 17 Февруари 2006

Идеално е като дата! Тъкмо ще мине достатъчно време,за да дойдем на себе си след концерта в Загреб. Ангелче Не знам тази година кога точно се падат Цветница и Великден,но сигурно ще са някъде по това време.Някой ще празнуват рожден ден,други имен ден Намигване...Дано този път се съберат още повече хора.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 17 Февруари 2006

Великден се пада седмица по-късно (23-ти)! Предвидихме това при избора на дата, тъй като ще има хора, които ще искат да са с близките си на празника. Колкото до Цветница, ако има именници ще е още по-добре! Дано се съберем максимален брой хора, в момента работим активно по подготовката на програмата, за да не скучаем не само по време на партито, но и през целия уикенд!
Обзема ме празнична еуфория, макар и да е твърде рано, два месеца преди събитието.
 Усмивка
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #6: 17 Февруари 2006

Ми, докато чакаме, може всички да помагаме с нещо? Ако е възможно да бъдем полезни... Аз лично съм бил за последно в Пловдив преди около 20години, хахах...

I hurt my most beloved...
MO.
Гост
Отговори #7: 20 Февруари 2006

Trip to Plovdiv звучи добре и според мен....обичам този град и бих се разходил с кеф, дано само нещо не се окаже по-важно и неотменно в програмата ми, но засега съм фри този уикенд!  Усмивка Имам си любим хотел, може да го препоръчам и тук ако искате, на добра цена и близо до центъра е!  Намигване Не разбрах нищо за това къде ще е сбирката и дали ще има пак парти и танци, ако има нужда от хелп свиркайте да помагаме с квото можем!  Одобрение Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 24 Февруари 2006

Цитат
Аз лично съм бил за последно в Пловдив преди около 20години, хахах...
Е сега ще имаш добър повод да наминеш пак Усмивка
Цитат
Имам си любим хотел, може да го препоръчам и тук ако искате, на добра цена и близо до центъра е!

Ще е чудесно, пусни го като инфо. В близките дни ще обиколя потенциалните места за спане, за да направим оферта с различни цени за различните варианти.
Относно мястото на партито вече избора е сведен до два от най-култовите клубове в Пловдив. След последно уточняване, кое е най-подходящото място в града за провеждане на DM/New Wave събитие, ще оповестим окончателния си избор. Прекрасно е, че срещаме разбиране и съмишленици на идеята, така ще можем да изберем най-добрите условия, за да си изкараме жестоко.
Очаквайте скоро нова по-подробна информация. Зъл Ангелче
Последна редакция: 24 Февруари 2006 от kirilart
salo
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #9: 25 Февруари 2006

plovdid rulz! Побъркан

Television lifestyle
People come on down
Welcome to the future
Your feet won’t touch the ground
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #10: 25 Февруари 2006

Прекрасно е, че срещаме разбиране и съмишленици на идеята, така ще можем да изберем най-добрите условия, за да си изкараме жестоко.
Сега пък и жестокости...при най-добри услови.Става все по-интересно Зъл

freelove for everyone
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 03 Март 2006

and the winner is...
ПЕТНОТО на роршах
MO.
Гост
Отговори #12: 03 Март 2006

Хотела, който аз ползвам, когато съм в Пловдив се казва "Сага". Намира се близо до "Фешън кафе" и родният дом на Recoil4o, а от "Петното" е на 10 минути пеша по главната! Ще погледна визитката и ще постна инфо, не знам имат ли сайт, но е доста добре като условия и локация. Относно новата визия-дигитален флаер, който излиза на заглавната страница за сбора ми е любопитно какво ли повече от самите Вас/ние са сторили Анимато и какво е участието им в този форум? Интересно ми е кои са и другите помощници......просто за инфо, да не прозвучи като повече от любопитство!  Намигване Нали все бягахме от това заведение с хлебарките и мухъла, а точно там се забиваме....а и според мен думата "култово" хич не му приляга! Знам колко трудно е подобно нещо за организиране, но ми се ще да не си развалим хубавият вкус от Търново.....не, че беше идеално, но поне романтиката да не става съвсем черна!  Одобрение Усмивка Готов съм да помагам ако има с какво, така, че го имайте в предвид, драги ми организатори!  Готин
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 03 Март 2006

MO., не знам кога за последно си бил в ПЕТНОТО, но заведението е обновено изцяло и изглежда отлично. Ще съм ти благодарен ако не се изказваш неподготвен, особено когато не си наясно с даден въпрос. Получихме съгласие от всички заведения в града, с които преговаряхме, но сметнахме, че ПЕТНОТО е най-удачен вариант.
А култово, приляга на заведение от ранга на ПЕТНОТО, защото е институция в града...особено що се отнася до хубавата музика. За вкуса не се притеснявай, ще е добър...за това ще помогнат двамата специални гости: DJ Shunt и DJ Julianep
Гответе се за велико парти!
Последна редакция: 03 Март 2006 от kirilart
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #14: 03 Март 2006

MO. не знам кога за последно си бил в ПЕТНОТО, но заведението е обновено изцяло и изглежда отлично. Ще съм ти благодарен ако не се изказваш неподготвен, особено когато не си наясно с даден въпрос. Получихме съгласие от всички заведения в града с които преговаряхме, но сметнахме, че ПЕТНОТО е най-удачен вариант.
А култово приляга на заведение от ранга на ПЕТНОТО, защото е институция в града...особено що се отнася до хубавата музика. За вкуса не се притеснявай, ще е добър...за това ще помогнат двамата специални гости: DJ Shunt и DJ Julianep
Гответе се за велико парти!

Абсолютно съм съгласесен с теб.Петното е истинска икона за всички фенове на яката музика в Пловдив.Аз лично всяка седмица съм там и си прекарвам супер.Условията са страхотни,клуба е в перфектно състояние.Мился,че Петното е известен не само в Пловдив,но и в цялата страна като място,за хора като нас.(имам предвид там няма да видите чалгарки и "гъзарчета")

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 1c48scd.jpg (41.82 KB, 480x360 - видяно 584 пъти.)

* db86scd.jpg (28.31 KB, 480x360 - видяно 561 пъти.)
Последна редакция: 03 Март 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.