DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Информация за Tour Passes  (Прочетена 1333 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Julian
Някой
Публикации: 18

Профил WWW
24 Юни 2006

Съжалявам, ако темата е пусната неправилно, но просто не знам към коя част от форума се отнася, но ще Ви бъда благодарен ако ми помогнете с малко информация, тъй като не съм много запознат и сумата която съм вложил е много за мен, и се надявам да не съм бил излъган.

Купих си от eBay следното нещо: http://cgi.ebay.com/Depeche-Mode-2-All-access-passes_W0QQitemZ6638592136QQcategoryZ29885QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Човекъм ми обясни, че важат за всички концерти, обаче малко не може да ми обясни както трябва, а и аз не мога да повярвам че е истина и реших да се обърна към вас, защото предполавам че ще имате информация дали съществува подобно нещо.
Мерси предварително.
Последна редакция: 24 Юни 2006 от Julian

Vote for my Depeche Mode - Peace Remix @ Beatportal if you like it
Click
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 24 Юни 2006

Ами за съжаление не мога да потвърдя със сигурност, тъй като има поне 10 вида пропуски.
Някой са Local и са за екипа, който е местен. Има и отделни за фотографи, журналисти и т.н. И на последното турне мисля, че имаше и дефинирани като V.I.P Guest пропуски.

За съжаление, тези на които пише "All Access" не ми говорят нищо. Пробвайте да се промъкнете на някой концерт Усмивка и ще проверите дали работят.
Последна редакция: 24 Юни 2006 от Recoil
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.