DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Инфо за концерта на Депеш в Атина на 1 Август  (Прочетена 6323 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
24 Февруари 2006

Сериозно обмислям варианта за посещение на лайфа в Атина, надявам се да има желаещи след инфото, което ще дам, да се организираме хора от форума и да отидем заедно. Колкото повече - толкова по-добре!
Инфо за мястото, където ще се проведе концертът: http://www.terravibe.gr (има и English version)
Вчера получих инфо от създателя на фен сайт на ДМ в Гърция, че до сега са продадени около 2700 билета, като цената им е 60 евро (предварителна продажба), а в деня на концерта ще бъдат по 65 евро. Малко е скъпичко, но според мен си заслужава! Одобрение

Последна редакция: 24 Март 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #1: 24 Февруари 2006

po vreme na trite concerta v paris se zapoznahme s edna dvoika ot atina, momcheto beshe s korona i tunika, i te ni kazaha che koncerta shtql da bude na nqkakva ogromna polqna ili hulm izvun  atina, do koqto se hodilo samo s kola ili avtobus i   pochti sigurno, che bileti shtqlo da ima tolkova, kolkoto sa i jelaeshtite...tui che nqma mai da e taka napregnato kato v drugite strani

higher love
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #2: 24 Февруари 2006

stanimir_paparizov, на сайта, който съм посочила можеш да видиш и снимки от мястото, както и да прочетеш повече по въпроса. Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #3: 24 Февруари 2006

еи вярно, sorry не бях видял, 4е си дала саита, е зна4и пи4овете не са ме излъгали, ти била ли си там, изглежда много яко

higher love
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #4: 04 Март 2006

Току що научих, че подгряващи на Депеш ще бъдат датчаните The Raveonettes.
 http://www.theraveonettes.com/

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #5: 26 Юни 2006

Дали вече някой не е решил да ходи в Атина?
Като сме тръгнали да образоваме региона на тема "Как да се държим на концерт", нека направим показно и на гърците  Намигване

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #6: 02 Август 2006

С голям интерес днес се ровя в гръцкия форум на Депеш, за да събера повече впечатления за снощния концерт. Няколко души обширно са споделили своите впечатления, които общо взето се припокриват.
Имало е между 22 000 и 25 000 души на концерта, като 90% от тях не са могли да виждат добре сцената, която все още не мога да видя добре, защото чакам да постнат добри снимки, но от това, което казват феновете, е била както на всички предишни events в този парк, което със сигурност означава, че е същата като в Истанбул или даже по-малка.
Дейв е поздравил доста хладно публиката, казвайки само "Калиспера", което на гръцки означава "Добър вечер", вместо "Good Evening Athens". Казват, че и по време на целия концерт е бил по-сдържан с публиката, не е флиртувал с нея както тук или в Истанбул.
В същото време голяма част от тази публика не е знаела за какво е там, доста пасивна, като даже на някои хора са им правени забележки, че много крещят или че плачат на определена песен. Това на мен ми се случи в Истанбул, когато една туркиня пред мен се обърна и демонстративно си запуши ушите, като аз и казах да вземе да си ходи щом като я дразни, защото не е дошла на симфоничен концерт.  Побъркан
Според повечето, концертът през 2001-ва на Олимпийския стадион в Атина е бил по-добър, което може би се дължи на факта, че мястото е било по-добро и публиката не толкова "заспала".
Сет листът е същият като в София, само че без "Nothing's Impossible":
 A Pain That I'm Used To
Question Of Time
Suffer Well
Precious
Walking In My Shoes
Stripped
Home
It Doesn't Matter Two
In Your Room
John The Revelator
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
-------
Shake The Disease
Photographic
Never Let Me Down

Ако някой постне линк със снимки от концерта, ще го сложа после и тук. 
Последна редакция: 02 Август 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #7: 02 Август 2006

Благодаря за инфото, Майче. Това окончателно затвърждава едно твърдение, което се превърна в неоспорима истина. Най-добрата публика на Балканите сме това е. Няма съмнение, че ще ги видим отново тук, на вероятно още по-добър концерт  Одобрение

Вече нямам търпение

Good Evening, Sofiaaa!
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #8: 04 Август 2006

За концерта в Атина мога да ви кажа,че беше 101 пъти по-добър от този в Турция,защото бях там и то на първия ред до Мартин. Не знам от къде сте рзбрали,че публиката не е знаела за какво е там, но от мястото на събитието всеки знаеше за какво е там и се наслаждваше максимално. А Дейв и Мартин направиха страхотно шоу двамата. Концерта в София и в Атина най-много ми харесаха,въпреки че Дейв в София се държеше като пън спрямо концерта в Турция. В Турция Дейв се кефеше много повече отколкото тук в България.
Дейв постояно флиртуваше с публиката в Атина, оставяше ги да пеят много повече отколкото българите, просто емоцията не може да се опише с думи, тя трябва да се почувства.
Имах възможноста да присъствам на концертите на ДМ в Истанбул и Атина и мога да ви кажа,че в Атина много повече ми хареса, а и гърците са готини хора.В Истанбул освен да ти викат, да те бутат, да те целят с к'вот им падне и да не ти оставят въздух да дишаш, аз друго не видях.А Дейв много ме ядоса,че се кефеше на турците много повече отколкото на българите. В Истанбул Дейв излезна много доволен и даде всичко от себе си, докато тук, в България - той излезе студен, намръщен и изглеждаше като дърво.
А в Атина имах възможноста да съм пред Мартин и да го видя толкова близо колкото не можех да си представя, даже и Дейв не съм виждала толкова близо. Понеже видях българската агитка в Турция(даже ми дадоха плаката с WE RUSH FOR YOU - много се изкефих тогава, защото се ядосвах, че съм си забравила плаката в Пловдив и няма как да посрещна ДМ пак като в БГ) и не можах да застана от страната на Мартин и да си бъда с българите (за което много ме е яд),защото бях от страната на Дейв, затова в Атина бях до Мартин и му показах плаката  WE RUSH FOR YOU и не предадох българските фенове, които подкрепят Мартин  Усмивка
В Истанбул българските фенове бяха със нашето знаме и го дадоха да го сложат най отпред на сцената на оградата и много ме изкефиха. Дано Депеш да са го видяли и дано като имат пак турне да не забравят да минат и през нашата страхотна България.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #9: 04 Август 2006

За концерта в Атина мога да ви кажа,че беше 101 пъти по-добър от този в Турция,защото бях там и то на първия ред до Мартин. Не знам от къде сте рзбрали,че публиката не е знаела за какво е там, но от мястото на събитието всеки знаеше за какво е там и се наслаждваше максимално. А Дейв и Мартин направиха страхотно шоу двамата. Концерта в София и в Атина най-много ми харесаха,въпреки че Дейв в София се държеше като пън спрямо концерта в Турция. В Турция Дейв се кефеше много повече отколкото тук в България.
Дейв постояно флиртуваше с публиката в Атина, оставяше ги да пеят много повече отколкото българите, просто емоцията не може да се опише с думи, тя трябва да се почувства.
Имах възможноста да присъствам на концертите на ДМ в Истанбул и Атина и мога да ви кажа,че в Атина много повече ми хареса, а и гърците са готини хора.В Истанбул освен да ти викат, да те бутат, да те целят с к'вот им падне и да не ти оставят въздух да дишаш, аз друго не видях.А Дейв много ме ядоса,че се кефеше на турците много повече отколкото на българите. В Истанбул Дейв излезна много доволен и даде всичко от себе си, докато тук, в България - той излезе студен, намръщен и изглеждаше като дърво.
А в Атина имах възможноста да съм пред Мартин и да го видя толкова близо колкото не можех да си представя, даже и Дейв не съм виждала толкова близо. Понеже видях българската агитка в Турция(даже ми дадоха плаката с WE RUSH FOR YOU - много се изкефих тогава, защото се ядосвах, че съм си забравила плаката в Пловдив и няма как да посрещна ДМ пак като в БГ) и не можах да застана от страната на Мартин и да си бъда с българите (за което много ме е яд),защото бях от страната на Дейв, затова в Атина бях до Мартин и му показах плаката  WE RUSH FOR YOU и не предадох българските фенове, които подкрепят Мартин  Усмивка
В Истанбул българските фенове бяха със нашето знаме и го дадоха да го сложат най отпред на сцената на оградата и много ме изкефиха. Дано Депеш да са го видяли и дано като имат пак турне да не забравят да минат и през нашата страхотна България.

Усмивка Информацията я имам от мои познати от гръцкия фен клуб (вчера говорих с някои от тях) както и от впечатленията им в техния форум. И всички до един казват, че Дейв бил много студен с публиката, и същата е пяла само на класиките ETS и PJ. А на Photographic повечето са се пулили и са се питали дали това е новият сингъл на групата.  Побъркан
Както и да е, имам основание да вярвам на моите познати, защото с разказите си ме накараха да се потопя в атмосферата на концерта и до най-малката подробност...Пък и ще изчакам някой от тях да ми изпрати запис на концерта.
А за Турция всички знаем как беше...Казваш, че там Дейв се кефел много повече, отколкото тук в БГ...да беше в много добро настроение и флиртуваше с публиката, но не бих казала, че се кефеше много повече отколкото тук, доказва го и записът от нашия концерт.  Доволен
Последна редакция: 04 Август 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #10: 04 Август 2006

Ще се опитам да си намеря аудиото на концертите от Турция и Гърция и тогава ще си извадя заключение, къде, как е било. Sinner in Me, нормално е на първите редове емоцията да е страшно силна, но това  не я прави представителна за цялата публика. Доказателство за това е Румъния, където от 50 000, хората в ограждението в по-голямата си част пееха и скачаха, докато назад и по трибуните са чоплели семки и са си говорили по мобилните...както и да е, на концерта в София около мен се пееше на абсолютно всички песни от начало до край, а в аудиото на LiveHereNow публиката се чува отчетливо само на тези места, където всичките 30 000 пеят заедно. Затова смятам, че база за сравнение може да се изгради, само след прослушване на трите концерта, трите записани с една апаратура (LiveHereNow) и мастерирани от един екип...тогава няма лъжа и измама.
Вярно е, че в София излязоха малко сковани на сцената, но с течение на концерта се пролича много ясно промяната в отношението им към нас, което е още по-ценно признание към публиката. Колкото до Истанбул, флирта с публиката не беше на музикална основа. Освен това ми направи впечатление, че между заучените движения на Дейв имаше доста сериозни паузи, придвижваше се по сцената малко тромаво, а не с пъргавината, с която сме свикнали да го наблюдаваме. За Атина не мога да коментирам публиката, тъй като не съм бил там, но дори всеизвестните факти -малката сцена, без топката, пътеката, екраните, както и липсата на Nothing's Impossiblе в сет листа ме карат да предпочета във всяко едно отношение концерта в София.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #11: 10 Август 2006

Имало е между 22 000 и 25 000 души на концерта, като 90% от тях не са могли да виждат добре сцената, която все още не мога да видя добре, защото чакам да постнат добри снимки, но от това, което казват феновете, е била както на всички предишни events в този парк, което със сигурност означава, че е същата като в Истанбул или даже по-малка.

Тук има доста добри снимки от последния концерт на DM...for this tour. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #12: 10 Август 2006

Oт доста време търся снимки на концерта в Атина. Мерси Роузи!
Излиза че на въпросната Disco Ball наистина и е станало нещо, защото не е "присъствала" и на този концетр. Тоест на няколко от последните, зощото така и не можах да намеря снимки на всики концерти след този в София. Не знам вие дали имате някаква информация защо на последните концерти сцената е била такава. Виждам че и екраните са били по-малко. Интересно е да ес разбере...

jump out of time
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.