DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: Indochine  (Прочетена 14824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #30: 03 Октомври 2006

Много добра новина,песента ми е сред най-любимите от албума,а и определено е подходяща за сингъл! Готин Е,все пак френската версия наистина е по-хубавата.Филмчето е много интересно,очаквам с нетърпение да изгледам готовия клип.

Поради някакви мизерии между лейбълите на двете групи в сингълът няма да бъдат включени вокалите на Брайън. Което е комерсиално самоубийство отвсякъде. Затова пък ще има два клипа - към студийната версия и изпълнението от Ханой (Виетнам), където Индошин записаха новото си DVD.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #31: 16 Декември 2006

на 19 февруари ще излезе ДВД-то от Ханой / Виетнам от концертите на 6.6.6. и 7.6.6. с ханойския симфоничен оркестър.
отскоро ми се е притаила една идея за шарти на индошин през следващата година като ако идеята ми се осъществи датата ще бъде:

7.7.7.

забелязах, че в ориндж се продава ДВД:

Indochine
L'integrale des clips

при това на доста прилична цена. аз много си ги обичам клиповете и много силно ги препоръчвам.

Swetio,
понейе знам че имаш 3.6.3. исках да те питам точно преди началото на Popstitute Нико полказва среден пръст на двама човека като аз чувам че казва: ето един пръст за жорж и още един за не се чува добре, но звучи като Люж.
Имаш ли представа за кого става дума?

Moi je veux vivre
Vivre
Vivre
Encore plus fort
Последна редакция: 16 Декември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #32: 16 Декември 2006

понейе знам че имаш 3.6.3. исках да те питам точно преди началото на Popstitute Нико полказва среден пръст на двама човека като аз чувам че казва: ето един пръст за жорж и още един за не се чува добре, но звучи като Люж.
Имаш ли представа за кого става дума?

Представа си нямам...този Жорж да не е Джордж Буш?  Усмивка Има логика   Усмивка

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #33: 16 Декември 2006

хехе,
понякога направо ме удивяваш!
сега го слушах наново и се оказа, че явно започвам да оглушавам  Идиот
оказа се, че този, който аз набедих за Луж си е точно Буш. само че нико показва първо един пръст на Джордж и после още един и на Буш.
мерси, че ме спаси от това непоносимо чувство, че знам отговора но не мога да го открия.

La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #34: 18 Декември 2006

Ето го и клипът към Pink Water - без Брайън наистина сякаш нещо липсва, но пак се е получило добре, а и видеото не е лошо.

MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #35: 18 Декември 2006

Аз така и не мога да ''простя'' на Indochine,че пеят на френски и освен някои заглавия,не разбирам текстовете,което до известна степен осакатява цялостното възприемане,но така или иначе звучи екзотично- стига само английски и немски Намигване

Видеото към розовата вода наистина е приятно,но да,липсата на съществения  момент с намесата на Молко се усеща доста ясно.В този си вариант песента ми звучи някак недовършена.

Предполагам сте попаднали и на другия клип,който е към варианта с участието на Брайън.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #36: 18 Декември 2006

Предполагам сте попаднали и на другия клип,който е към варианта с участието на Брайън.

Хм, вероятно си попаднала някакво fan made видео, тъй като няма такъв клип  Усмивка Втория клип към песента ще е от концертът в Ханой, но и там Брайън го няма...интересно ми е на какво си попаднала....
Последна редакция: 18 Декември 2006 от The Fein

mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #37: 18 Декември 2006

Indochine са една е от любимите ми групи с френски произход. ОдобрениеВпрочем добре,че ги има тях,защото принципно не си падам по познатите на всички френски шансони.Доста тяхни неща съм слушала,но първо се сещам за МAO BOY,J'ai demende a la lune,L'aventurier.Може би е така,защото с тези песни се запалих по тях или пък,защото си остават най-големите им хитаве(поне за мен).

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #38: 23 Декември 2006

индошин са една от най-любимите ми групи поради факта, че не са група, която изкарва 3-4 хита в албум, които ги издава като сингли, а останалото - пълнеж. макар и наистина Paradize и турнето след него да са най-успешни, има още толкова много добри ппесни, че няколко дена няма да ти стигнат за да ги изслушаш.

La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #39: 01 Март 2007

Тази нощ от 1 часа *треперейки отброява оставащия половин час* ще дават концерт на групата по Канал 1  Усмивка

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #40: 02 Март 2007

кой концерт даваха?
за съжаление докато ти си треперил от нетърпение, аз спах и чак на сутринта прочетох един смс, който е било предвидено да бъде прочетен миналата вечер. целият ли концерт даваха или само част? а слуучайно сети ли се да го запишеш?

La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 02 Март 2007

кой концерт даваха?
за съжаление докато ти си треперил от нетърпение, аз спах и чак на сутринта прочетох един смс, който е било предвидено да бъде прочетен миналата вечер. целият ли концерт даваха или само част?

Даваха първите десет песни от Indo Live, лайв албумът от 1997-ма. Имах надежди за 363, но и Indo Live, който не бях гледал, не беше лош.

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #42: 27 Май 2007

с концерт в берси пред 17 000 приключи и турнето към последният албум Alice&June.

след два срива с техниката по време на A&J и принудителна 10-минутна пауза,  за радост после всичко продължи страхотно.

невероятна сцена, ефекти, публика и концерт, който никога няма да забравя и надявам се емоции, които ще изпитам отново.

голямата изненада беше оркестъра на ханойската опера, пристигнал по покана на индошин специално за този концерт(след успешният им концерт 666 във Виетнам миналата година) с който изпълниха няколко песни.
изненада беше и кавъра на Dead Or Alive на You Spin Me Round.

през лятото Индошин ще са хедлайнери на няколко френски фестивала.

Ето и 3 отткъса от концерта в Берси, които много добре са уловили настроението и емоциите по време на концерта:

http://www.youtube.com/watch?v=v-1vANMpyjk,
http://www.youtube.com/watch?v=yPOfjZOnQ1I
http://www.youtube.com/watch?v=B96B4GBA0SQ

Последна редакция: 27 Май 2007 от MAO BOY

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #43: 05 Януари 2008

Ами скоро се натъкнах на това парче постнато и в youtube. доскоро нямаше нищо от този концерт, но виждам, че вече всичко са качили.

едно любимо мое изпълнение:

http://www.youtube.com/watch?v=H5ZWgKmo8i0

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #44: 17 Ноември 2008

ето, че индо обявиха дата на стад дьо франс - 26.06.2010

La tête dans les nuages
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.