DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 42250 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #90: 07 Март 2007

Днес след работа изтичах до Билетния център на НДК и се наредих на голямата опашка с фенове, но какви фенове само...разни белокоси каки и батковци, та ми стана малко странно дали за билетчета за Ин Екс Ес или за Айрън Мейдън са се наредили, а то се оказа, че за тазвечершния концерт на народния певец Илия Луков.  Очиврът
Както си чаках и изведнъж някакъв служител се провикна, че спират да продават всякакви други билети освен за концерта тази вечер. Това малко ме изнерви, защото бях изгубила достатъчно време да се редя на опашката, а и исках да си взема днес билет за Ин Екс Ес, та реших все пак да не мръдна от мястото си и да изчакам докато ми дойде редът и най-нахално да си поискам билетчето. И не сбърках, касиерката все пак ме погледна навъсено из под вежди, но ме обслужи.  Готин
Взех си от тези на цена 45 лв. за пред сцената  Ангелче Но билетчетата изглеждат малко странно, картонени са, нямат хартиено талонче, както онези на Депеш, и имат разни кафяви и зелени петна, все едно някой си е разлял капки кафенце из целия билет.  Млъкнал Малко се притесних да не би да са ми дали дефектен, имайки предвид каръка, който ме преследваше цял ден и звъннах на Blagovesta, която малко преди мен си беше взела,  да проверя дали и нейният изглежда така странно, и се оказа, че и той е "маскиран" по този начин и се успокоих. Така че, който си купи билет да знае, че не само неговият е такъв странен на външен вид.
Надявам се да се видим на концерта с повечето от вас.  Намигване
Последна редакция: 08 Март 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #91: 08 Март 2007

Честно казано се колебая дали ми се иска да дам 45 лева за INXS в сегашния им състав и поне за момента ще се въздържа. Струва ми се несправедливо цялото им турне, знам че темата сме я предъвквали 101 пъти, но това не ми помага особено в случая. Пожелавам на тези, които ще отидат един чудесен концерт на... хм INXS?
Колкото до стадион Академик, доста е мизерничък, за последно бях там на концерта на Underworld...бля поредното нескопосано, като организация събитие на нашите промоутърски фирми.
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #92: 08 Март 2007

INXS в България....Супер, но и аз не знам дали бих отишла на концерта им, защото за мен тази група е цяла единствено с Майкъл Хътчинс, а той сега сигурно е някъде в Небесата....От една страна искам да ги чуя и видя на живо, но...като си представя, че са с друг вокал и ми се отщява...Казват, че новият вокалист имал същият глас като на Майкъл, но не искам да повярвам, че е така. Не искам да си разбивам представата за истинките и неповторими INXS...

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #93: 08 Март 2007

35 лв. стандартните, 45 лв. пред сцената....хмммм Млъкнал

Аз, след като проведох няколко разговора с организаторите и разпространителите, продължавам да не съм наясно с билетите от 45 "за пред сцената". Защото тези от 35 са седящи, ВИП-а също е седящ... Така, някак по подразбиране, всички билети за тревата са на 1 цена и следователно няма да има ограждения пред сцената ... На сайта на групата няма фен клуб тикетс ...
Явно ще важи римския принцип пръв по време - пръв по право ...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #94: 08 Март 2007

Ако организаторите ползват схемата от концерта на Underworld, звучи логично всичко, което казва lanfear. Тогава сцената беше построена в средата на дългата страна на стадиона, само на няколко метра непосредствено след пътеката за бягане. Правостоящите бяхме не повече от 1000 души, които изпълваха пистата за бягане и тревата в края на стадиона. Трибуната на академик е една...средната и част сигурно ще е ВИП, а крилата - седящи места по 35 лв. Според броя на продадените билети, предполагам ще преместят сцената навътре на терена към центъра или ще я изнесат по-близо до пътеката за бягане.

Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #95: 08 Март 2007

...Казват, че новият вокалист имал същият глас като на Майкъл, но не искам да повярвам, че е така.

Абе според мен тъкмо там е проблема - същият е. На моменти звучи като имитация... Но пък Майкъл е мъртъв от почти 10 години, а малкия е голям фен и е доста емоционален към това което прави с групата. Откачи като разбра решението им:

http://youtube.com/watch?v=4G8M1zU2CYQ

Аз лично ще му дам шанс.

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #96: 08 Март 2007

Цитат
Аз лично ще му дам шанс.

Аз вече му го дадох Намигване. Доста време мрънках, съсках, категорично отказвах да чуя за кастинги, албуми  и всичко свързано с новия INXS. Вчера щях да си счупя краката от почти тичане до билетния център  Плезене и сега се радвам, че живот и здраве ще бъда на този концерт Доволен.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #97: 08 Март 2007

Абе според мен тъкмо там е проблема - същият е. На моменти звучи като имитация... Но пък Майкъл е мъртъв от почти 10 години, а малкия е голям фен и е доста емоционален към това което прави с групата. Откачи като разбра решението им:

http://youtube.com/watch?v=4G8M1zU2CYQ

Аз лично ще му дам шанс.

Като гледам е симпатично момчето, но нещо не мога да приема, че това си е същата група от преди... По-добре да бяха си сменили името. Нищо против нямам малкия, но...все едно да сменят вокала на Депеш и пак да се казват така. Вакалистът е визията и гласа на дадена група. Може и да си помисля за концерта да отида, не знам. Той кога беше?

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #98: 08 Март 2007

Ето го и разпределението на стадиона:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* INXS.jpg (34.8 KB, 400x262 - видяно 299 пъти.)

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #99: 08 Март 2007

Не знам дали това, което виждам е от питието ми  Ухилен но ми се струва, че хората ще сме почни вън от стадиона а той самия ще е празен?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #100: 08 Март 2007

Така и предполагах, разпределението е същото каквото беше за концерта на Underworld.
Поне организаторите ми помогнаха с решението - всички правостоящи места по 45 лева...отказвам се от това удоволствие. Само че си задавам въпроси, с какво залязваща група, с един лигльо за вокал заслужава цена на билетите 45 лева? Дали тя самата е поставила висок хонорар за себе си или организаторите в алчността си са загубили всякаква мярка. Защото INXS в сегашния си вид едва ли са нещо повече от редовите групи, които се канят в България. Най-вече ме е яд, че не си смениха името преди световното си турне, да видя колко публика щяха да съберат тогава и с каква цена на билетите щяха да довтасат в България. Пълно неуважение към паметта на Майкъл Хътчинс. Само като си представя, че може да изпеят Us от новия албум и ми се повдига. Няма да коментирам повече темата, за да не помрачавам радостта на онези, които ще ходят на концерта. Извинявам се и за този пост, но трябваше да си излея гнева от ситуацията и собственото си безсилие да променя нещата.
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #101: 09 Март 2007

Така че, който си купи билет да знае, че не само неговият е такъв странен на външен вид.

Може би има два вида билети - току що получих моите: имат си всички екстри, холограма на евентим, 2 + 1/2 сектори за откъсване и са сини.

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #102: 09 Март 2007

Така че, който си купи билет да знае, че не само неговият е такъв странен на външен вид.

Може би има два вида билети - току що получих моите: имат си всички екстри, холограма на евентим, 2 + 1/2 сектори за откъсване и са сини.

Мими, а тези сини билети, дето си си купила за кой сектор са? Правостоящи, седящи или ВИП?

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Мария Гурлевска
Опасен
*

Профил
Отговори #103: 09 Март 2007

Е! Правостоящи, рабира се Усмивка

Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #104: 09 Март 2007

Мими, а тези сини билети, дето си си купила за кой сектор са? Правостоящи, седящи или ВИП?

Мая я провери хубаво, да не са ти объркали билета с тези за концерта на "мегазвездата" Илия Луков  Намигване Ухилен, за който спомена в по-горен пост.

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.