DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: The Killers  (Прочетена 16520 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Август 2005

Едни казват,че тази група трябва да бъде осъдена за престъпление към музиката,други смятат,че те са новите надежди на рока.
Честно казано аз съм от вторите и в последните дни усилено си пускам Hot Fuss-изключителен албум,нито излизишно позитивен,нито излишно меланхоличен.Вярно е,че е доста повлиян от 80-те и главно от Дюран Дюран,Ню Ордър и разбира се Депеш Мод,но за втория албум имам доста надежди.Най-вече защото Flood ще работи с тях,а последния им клип е режисиран от Антон Корбейн(All The Things That I've Said-и видеото има доста препратки към Personal Jesus и I Feel You).И другото,което адски ме впечатлява в тях е,че за американска група,идваща от Лас Вегас звучат доста british или поне се опитват Усмивка
Тепърва ще се развиват според мен,и Hot Fuss е доста добро начало.Поздрав с "Indie Rock N Roll" Намигване

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 19 Август 2005

Цитат
в последните дни усилено си пускам Hot Fuss-изключителен албум,нито излизишно позитивен,нито излишно меланхоличен
.

Одобрение преди два дни го слушах отново и си мислех колко добре балансиран албум е! Все пак са млада група, нали Намигване

_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #2: 16 Януари 2006

И другото,което адски ме впечатлява в тях е,че за американска група,идваща от Лас Вегас звучат доста british или поне се опитват Усмивка

Да и аз доскоро мислех,че са британци.Преди ти да ми кажеш.че са от Лас Вегас,даже не съм се и замислял от къде може да са Намигване
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 17 Юли 2006

Тук може да чуете новия сингъл на The Killers "When We Were Young"
http://www.islandrecords.com/thekillers/

h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #4: 26 Юли 2006

Страхотна група . Hot Fuss беше номиниран за Грами през 2005  в категорията Best Rock Album . Аз доста често слушам Mr.Brightside и Somebody told me . Определено са новата надежда на рока . Четох , че в новият албум - Sam's town , който излиза през есента в САЩ групата остава вярна на стила си и звука , който ги е направил известен в целия свят .
Щом Ви допада звученето на The Killers няма да останете разочаровани от групи като Snow Patrol и Arctic Monkeys . Освен всички останали стилове и звучене , трите групи се водят инди рок .
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 26 Юли 2006

Щом Ви допада звученето на The Killers няма да останете разочаровани от групи като Snow Patrol и Arctic Monkeys . Освен всички останали стилове и звучене , трите групи се водят инди рок .

Snow Patrol са много добра група, но не мога да кажа същото за Arctic Monkeys, които са просто...дразнещи. Усмивка
Иначе се надявам новия на Килърс да покаже повече от предишния и дано да има в него повече талант и зрялост, отколкото търсене на някакво медиино внимание.

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #6: 26 Юли 2006

Аз пък очаквам да чуя новият албум на The Faint също доста приятна група, но знам ли... Killers ще ги продуцира Flood, а пък когато той е замесен, резултата винаги е интересен.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 26 Юли 2006

Аз пък очаквам да чуя новият албум на The Faint също доста приятна група, но знам ли... Killers ще ги продуцира Flood, а пък когато той е замесен, резултата винаги е интересен.

Да, The Faint не са никак лоши от това, което съм чувал, трябва да ги разузная по-задълбочено  Полицай
Има и една британска група - Boy Kill Boy, които са нарочени за UK версията на Килърс, но мен не ме впечатлиха с нищо..

h_t
Възбуден

Профил
Отговори #8: 31 Юли 2006

Новият албум на The Killers ще бъде последван от турне което ще започне в Европа и продължи в САЩ през ноември .На сцената ще присъства още един музикант - басистът Ted Sablay , родом от Лас Вегас . В момента участва в инди-фолк група наречена Darby O'Gill (от Лас Вегас) . Участвал е в група наречена Expert On October заедно с барабаниста на The Killers Ronnie Vannucci Jr.
h_t
Възбуден

Профил
Отговори #9: 01 Август 2006

The Killers ще бъдат едни от изпълнителите на тазгодишните MTV Video Music Awards , който ще се проведат на 31 август (четвъртък) в Radio City Music Hall (Ню Йорк) . Церемонията ще бъде излъчена на 2 септември .
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 28 Септември 2006

Две години след като The Killers издадоха Hot Fuss, който както за мен, така и за много други е един от най-добрите поп-рок албуми на това десетилетие, групата е готова със Sam's Town, който е продуциран от добре познатите ни Флъд и Алън Мълдър (работили по Violator и Songs Of Faith And Devotion, както и с U2, Smashing Pumpkins, Placebo, A-Ha, Nine Inch Nails и още много). Чакането се нажежи след като фронтменът Брендън Флауърс обяви новия албум на групата си за най-добрия рок албум за последните 20 години. Тоест по-добър от Songs Of Faith And Devotion (DM), Dog Man Star (Suede), The Bends (Radiohead)...хм, да видим...

След като го слушах два пъти не мисля, че Sam's Town се отдалечава прекалено от Hot Fuss, но със сигурност звучи по-смело, като направен от група, която вече знае какво иска. Но лично аз си нямам представа какво те искат...очаквах някакво израстване, но по-скоро Килърс предлагат това, което масите са очаквали от тях.

Първият сингъл When You Were Young дава донякъде добра представа за звученето на албума - американизирано, с леко влияние от Брус Спрингстийн. Но винаги оставам разочарован като видя, че най-добрата песен от албума е всъщност нейния пръв сингъл. Началната Sam's Town започва обещаващо, но звукът и идеите на Килърс сякаш не бележат особено развитие до края на албума...и по всичко личи, че групата е попаднала в капана да се затвори в сигурното, опитвайки се да убеди публиката, че върви напред...
Последна редакция: 28 Септември 2006 от The Fein

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 04 Декември 2006

аз окрих килърс веднага след излизането на hot fuss и се запалих главно поради факта, че somebody told me се въртеше нон стоп по радиа и в заведенията в страната в която живеех тогава. в последствие чух и други парчета като естествено  Mr. Brightside ме спечели от първо слушане. Чак преди няколко седмици си купих оригинален Hot Fuss и даже в момента си го слушам. от първо слушане се запалих също и по Smile Like You Mean It, а и въобще целият албум е много свеж...определено ми дава много енергия. за съжаление още не съм се добрал до новия, но новото парче When You Were Young е убийствено.
все още не съм го виждал албума в български магазин, да се надяваме, че другата година може и да ни огрее.
Последна редакция: 09 Декември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #12: 09 Декември 2006

след много на брой слушания на албума, горещо го препоръчвам на всеки, който го няма в колекцията си, едва ли е възможно група да има по добър дебют. килърс поне за мен много добре са налучкали баланса между китари и синтезатори.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 23 Август 2007

The Killers ще издадат компилация, която ще обхване всички тяхни би-сайдове, както и песни, които не са влизали в албумите им като "Shadowplay" (кавър на Joy Division за саундтракът към "Control"), "Move Away" (от саундтракът към "Spider-man 3"), "Don't Shoot Me Santa" и "A Great Big Sled". Не се изключва възможността групата да запише и няколко нови песни.

Нов албум на The Killers може да се очаква през есента на следващата година.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 20 Октомври 2007

Ето какво ще включва компилацията:

1. Tranquilize (feat. Lou Reed)
2. Shadowplay*
3. All The Pretty Faces
4. Leave The Bourbon On The Shelf
5. Sweet Talk
6. Under The Gun
7. Where The White Boys Dance
8. Show You How
9. Move Away
10. Glamorous Indie Rock and Roll
11. Who Let You Go?
12. The Ballad of Michael Valentine
13. Ruby, Don't Take Your Love To Town
14. Daddy's Eyes
15. Sam's Town (Abbey Road Version)
16. Romeo and Juliet
17. Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)

*Когато Остава подгряваха Пласибо с Миро бяхме леко учудени, че една от песните на Остава (която се оказа, че е озаглавена Baby) има почти идентичен риф с кавърът на Shawdowplay. Днес случайно попаднах на пост на Жоро във форума на Остава, казвайки, че групата останала крайно изненадана, като преди няколко дни чула кавъра на Килърс и "nie li4no onemqhme i tuk 2-3 dni ne mojem da povqrvame..,no vseki pyt puskaiki si par4eto na Killers idva taq sysipva6ta melodiika ot Baby...iii tova e polojenieto,vyrvi dokazavi 4e si go izmislil predi pove4e ot godina. Taka ,4e molq da ni izvinite.. ,4e ve4e nqma da svirim Baby s taq poznata ve4e melodiika...i 6te se naloji da izmislim druga,taka 4e ne se 4udete.". Тва е положението.
Последна редакция: 20 Октомври 2007 от The Fein

Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.