DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: С какво да изненадаме приятно групата на концерта им в София и каква сума бихте отделили за осъществяване на реализране на тази изненада?  (Гласуването приключено: 14 Април 2006)
- листове хартия с ваши предложения за надпис - 8 (34.8%)
- рози (изкуствени или естествени) - 2 (8.7%)
- светлинки (изкуствен източник, като телефони или запалки например) - 7 (30.4%)
- балони с надпис или изображение по ваше предложение - 3 (13%)
друго: посочете какво - 3 (13%)
Общ брой гласове: 22

Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: Концертът в София  (Прочетена 16966 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
31 Март 2006

След разговор в чата, реших да пусна тази тема, за да достигнем общо да най-подходящото съвместно взето решение за това, какво да направим на концерта в София.
Моля, посочете вашия вариант.
Що се отнася до сумата пари, тя разбира се, би била въпрос само на личен свободен избор с цел реализиране на решението.
На събирането в Пловдив на 15.04.2006 год. ще обсъдим крайните резултати от гласуването и надявам се, ще се пристъпи към реализирането на това, което сме решили заедно Усмивка

Уточнение! Тези, които искат два варианта (например гълъб и роза), гласуват в "друго" и обясняват в пост подробно варианта си Усмивка
Последна редакция: 31 Март 2006 от personal_Dessy

johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #1: 01 Април 2006

varianta s listove hartia ne  e lo6, no moje i da se izmisli ne6to kato golyam transperant s nyakakav nadpis.ako vi interesuva 6e saberem predlojenia za nadpisa.

"The tin man says I'm doing fine"
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 01 Април 2006

ми то е супер да се предлагат идеи, ама ако сме почнали с интересните... защо не сте включили запалка в едната ръка, табела на гърба, телефон в другата ръка, балонче завързанo за ухото, а на върха на шапката с напис - знаменце, преди да се появи групата да пуснем няколко бели гълъба и накрая всички да се наредим, че от птичи поглед да изписваме depeche mode.
и това, ако не им направи впечатление...
Последна редакция: 01 Април 2006 от Recoil
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 01 Април 2006

Бих застанал зад всеки от гореизброените варианти.

Мога да отделя 20 лева

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #4: 01 Април 2006

.. накрая всички да се наредим, че от птичи поглед да изписваме depeche mode.
Виж това много ме впечатли Ухилен как не се сетих първа Усмивка

Angels of the Universe
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #5: 01 Април 2006

Идеята с розите не е лоша, но мисля, че много добре би се получило, ако на едно голямо 20-30 кв. м. платно(например картон) се нарисува една голяма роза, или можеби ангел, някой от символите на ДМ и се разреже на парчета по около 1 кв. м. Целта е да се получи нещо като пъзел с името и инициалите на Депеш Мод, който да бъде сглобен от подходящо подредени хора от публиката.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 01 Април 2006

ето това е страхотна идея, ще бъде прекрасна изненада за глория, азис и другите местни образи, които ще са във вип зоната, тоест на трибуните.
Nick at Night
Гост
Отговори #7: 02 Април 2006

Моля да ме извините,че се намесвам,но Безкрайната ми обич към тази наистина Култува група ме кара да ви попитам за това парти,което е на 15.04.06 къде се намира това място където ще се състои.
Предварително ви благодаря.
Между другото този сайт ми се струва много сполучлив.Поздравления.
Последна редакция: 02 Април 2006 от Nick at Night
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 02 Април 2006

Моля да ме извините,че се намесвам,но Безкрайната ми обич към тази наистина Култува група ме кара да ви попитам за това парти,което е на 15.04.06 къде се намира това място където ще се състои.
Предварително ви благодаря.
Между другото този сайт ми се струва много сполучлив.Поздравления.

секция събития:
http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,14

тема във форума:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,811.0.html

а иначе можеше да се ориентираш и като кликнеш на някои от банерите, които мигат... те също съдържат линк към секция събития.
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #9: 02 Април 2006

Pove4eto idei mi dopadat, no vse pak glasuvah za rozite... organizaciqta na edin golqm pyzel bi bila prakti4eski po4ti nevyzmojna sred tulpata ot hora, pove4eto ot koito se borqt da dostignat po-napred...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #10: 02 Април 2006

Изобщо не ми хресва как се развива темата и понеже присъствах на разговора в чата, от който се зароди идеята за този топик, реших  да внеса малко уточнения.

Идеите на топика като цяло са няколко:

1. Да се дадат свежи идеи.

2. Да се отделят най-удачните, най-добре приети от потребителите идеи.

3. Да се събере информация ако има желаещи да се включат в инициативата и с колко лева биха се включили?

4. Ако до конвенцията в Пловдив се прецени, на база отговорите на този топик, че имаме нещо на което да се опрем и имаме принципно съгласие за вариант, как да продължим по нататък, да търсим ли пари и от друго място или да разчитаме на пари събрани само от дм.орг потребители? След като се оформи някаква реална идея и знаем горе-долу на какви средства можем да разчитаме трябва да постигнем съгласие с екипа на дм.орг за да правим всичко това от името на дм.орг, а не всеки за себе си.

5. Това е за най-накрая но не забравяйте, че ако имаме ясна концепция и средства, някой или по скоро няколко човека трябва да се наемат с осъществяването на тази мисия.

6. Естествено, ако нещата не изглеждат розови просто да го зарежем вместо да се захващаме с нещо, което не можем да изпълним.

Понеже, имахме малък спор, че не трябва да се говори за пари в сайта. Вие преценете. Според мен това тук е задължително, ако искате да правим нещо сериозно и е хубаво да имаме тази информация, за да знаем къде горе-долу се намираме или с други думи коя идея може да осъществим със средствата, които евентуално бихме събрали. Тук не става въпрос за събиране на пари за момента и нищо не е решено. Целта на този топик е да се събере достатъчно информация за идеята за изненада, която се харесва на много хора и постепенно ако има позитивен отговор от потребителите да се задвижат нещата. Ако модератори и потребители сме на едно мнение, да не се губи излишно време в Пловдив за обсъждане на неща, които би трябвало да са изчистени дотогава. Да знаем дотогава повече неща, за да се наблегне на забавлението!

За да е още по структуриран топика, моля всеки потребител, който се включва в този топик задължително да отговаря на тези въпроси:

1. Ново предложение, ако има такова или интеренса идея, свързана с този проект.

2. Предпочитан вариант и вариант, който не ви харесва и за който не бихте се включили със сума.

3. Каква сума бихте отделили за осъществяване на тази идея?

Ако потребителя няма възможност ил просто не иска да се включи, но има интересни идеи и иска да ги сподели, ще се радваме да ги прочетем.

P.S. Нека модераторите внимателно да погледнат това, което съм написал и те да решат, дали екипа на дм.орг изобщо би имал желание да се замесва с нещо подобно и да отрази решението си тук и ако не, да се каже дали тази идея може да се обсъжда във форума.

Последна редакция: 02 Април 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #11: 02 Април 2006

Благодаря на maomode, че направи уточнението и разгърна темата.
Това, кото аз мога да кажа по този въпрос е:

1. Свежа идея за мен  е тази с гълъбите (особено ако са различни цветове, не само бели). Но заради трудната й практическа реализация гласувах за розитe - според мен, те имат особено символно значение за цялото творчество на групата.
Но ще подкрепя всяка друга идея, която общо бъде приета. Само тази с пъзела ми се струва неудачна и неподходяща за концерт.

2. Мога да дам 20 лв. и да участвам в организацията, доколкото зависи от възможностите ми в даден момент и за конкретно нещо.
Ще се радвам и да го направя!

Надявам се до Пловдив да имаме вече формулирана идея и да се пристъпи след партито там към реализирането й.

nikoto
Гост
Отговори #12: 03 Април 2006

ideqta s listovete e nai-qka!!predstavete si samo 30000-dno more ot listove!!6te bude nai-evtino i nai-lesno da go organizirame su6to i nai-efektno!!aide do 15 v pld tam 6e se razberem Плезене Очиврът Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #13: 03 Април 2006

1.В момента не се сещам за различни от вече предложените идеи. Разбира се,важно е отдалеч да ни личи на концерт на коя група сме тръгнали,а всеки сам ще си прецени как точно ще постигне този DM-ефект  Готин .
2.Продължавам да се придържам към варианта "балони с надпис или изображение".Според мен Mr. Feathers си остава най-удачното изображение,имайки предвид заглавието на албума и цялостната стилистика на групата за това турне. Ангелче
Розите винаги ще ги асоциирам с Violator,а и ако са истински най-вероятно много бързо ще повяхнат. Тъжен Морето от листове определено би било зрелищно,но ще има проблеми с организацията и синхронът между многото фенове.
3.Сумата 15-20 лв. по принцип е ОК, много зависи за какво точно ще се послужи. Дано да имаме достатъчно време да го обсъдим и да стигнем до някакво окончателно решение в Пловдив.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #14: 07 Април 2006

Taзи вечер обсъждахме с един приятел идеите и той предложи нещо интересно, но опрелено скъпо за изпълнение (не и невъзможно обаче!).
Та според него, би било много хубаво, да мине хеликоптер със светещ надпис по време на концерта. Мисля, че е наистина много хубава идея! Но като гледам колко е слаба инициативността за толкова елементарни идеи досега, съм малко обезкуражена. Разбира се, ще е нужно разрешение за полет точно над това място по това време, по-скъпо ще бъде, но според мен, че си заслужава!

Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.