DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [07 ОКТОМВРИ 2008] Новият албум на Depeche Mode излиза на 20 АПРИЛ 2009  (Прочетена 21533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
07 Октомври 2008

Новият, все още неозаглавен, 12-ти студиен албум на групата ще излезе на 20-ти Април 2009-та в по-голямата част от света и ден по-късно, 21-ви Април, в Съединените Щати. Това стана ясно по-рано днес, когато EMI официално излязоха с подробностите около сделката за предстоящите албум и турне на Depeche Mode.
И този път по традиция албумът ще бъде разпространяван от Mute, включително и в САЩ, където EMI имат значително присъствие.

Припомняме ви, че в началото на Август тази година, момчетата решиха да напуснат Warner MG, които дотогава отговаряха за тяхното присъствие ма музикалния пазар в САЩ.

* DM-.png (36.58 KB, 150x150 - видяно 29144 пъти.)
Последна редакция: 07 Октомври 2008 от Aleksandrovster
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 07 Октомври 2008

Yeah!

Значи ще имаме по-малко от месец да научим текстовете от новия албум  Пощурял

See what I see!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #2: 07 Октомври 2008

Yeah!

Значи ще имаме по-малко от месец да научим текстовете от новия албум  Пощурял

Е, надявам се да имаме достъп до тези скъпоценни думички, по рано от уреченото. Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #3: 07 Октомври 2008

само да не мънкаме под нос! ей я! к'во пък? нали уж знаем английски! който не знае ще пита!!! Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 07 Октомври 2008

Ще се учи здраво! И ще се изпитваме, ей! Излагации не са позволени  Зъл

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 07 Октомври 2008

Вече имаме и конкретна дата Одобрение! Ех, надявах се да излезе малко по-рано албумът, но пък все си мисля, че новите песни ще се появят в нета поне месец преди 20-ти април, макар и с не най-доброто качество Ангелче!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #6: 07 Октомври 2008

^^
Да се надяваме, дамз ^^
Ня'ам търпение, за вас не знам!!! Пощурял

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #7: 10 Октомври 2008

Не, че ми се вярва това да е обложката, но се появи в нета.

* aspects2ol3.jpg (40.36 KB, 451x451 - видяно 1469 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #8: 10 Октомври 2008

Не ми се вярва да е това...доста набързо скалъпено ми се вижда, но като се сетя, че и за фитърса си мислех същото... Млъкнал

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #9: 10 Октомври 2008

на мен ми е по-интересно дали има нещо вярно в посоченото тук заглавие. Aspects of the Universe - дали това е провокативното име, което спомена Мартин. нещо не ми се струва особено ... арогантно или каква точно дума използваха те, за да го опишат?

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #10: 10 Октомври 2008

на мен ми е по-интересно дали има нещо вярно в посоченото тук заглавие. Aspects of the Universe - дали това е провокативното име, което спомена Мартин. нещо не ми се струва особено ... арогантно или каква точно дума използваха те, за да го опишат?
Не знам предположението за това заглавие се появи преди пресконференцията. Между другото на мен ми звучи по-добре от Masters of the Universe. Иначе те толкова се бяха заиграли с журналистите, че човек трудно може да прецени това с арогантното заглавие на шега ли беше или сериозно. Заглавието може да е арогантно точно толкова, колкото Мартин ще се шматка по сцената със сребристи прашки. Намигване

"I'm my own worst enemy"
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #11: 10 Октомври 2008

Днес се появи интервю с Дейв,проведено след пресконференцията.Не знаех къде точно да го публикувам.Дейв споделя някои новости около предстоящото турне,както и други интересни неща :

http://www.radioeins.de/musik/interviews/2008/dave_gahan_von_depeche.html

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #12: 10 Октомври 2008

Немския ми малко куца Ухилен--ако може някой поне да преразкаже основното... Благодаря!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #13: 10 Октомври 2008

Немския ми малко куца Ухилен--ако може някой поне да преразкаже основното... Благодаря!

то и на Дейв малко му куца немския Намигване затова набляга на английския, единствено въпросите са на немски Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #14: 10 Октомври 2008

то и на Дейв малко му куца немския Намигване затова набляга на английския, единствено въпросите са на немски Усмивка

Нали все пак трябва да разберем и ние лаиците относно немския какво го питат момчето, за отговорите няма проблем.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.