Има два вариатна където евентуално огромното табло може да бъде поставено така, че да не създава проблеми на седящите назад хора. Единият е на гърба на екраните, разположени около операторския пулт, ако видимостта е добра и разбира се, ако има такива.
Другият е да се вдинге над сектор "Б", директно срещу сцената, за което първо ще трябва ОГРОМНО табло, ще трябва да се изгради достатъчно здрава рамка и да се монтират прожектори, които да го осветяват, за да може все пак да се чете.

Представям си колко добре би изглеждало подобно нещо погледнато от сцената, но не мога да си представя, кой би позволил на някакви фенове да дупчат и коват по стадиона за да вдигнат надпис, за когото едва ли на някой от СМЕ или управата на стадиона му пука.

Иначе би трябвало да изглежда нещо подобно на това: