DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Причини за величието на Депеш.  (Прочетена 8611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
20 Август 2005

В тази тема бих искал да съберем причини, факти, подробности и т.н. обосноваващи величието на Депеш Мод. Винаги съм попадал в затруднено положение, когато някой невежа ме попита за Депеш. Колкото и да им обяснявам за тях, все накрая те си остават със стериотипа, че те са отминала работа от 80-те, че свирят несериозна музика и т.н. Ще бъде яко ако съберем една мощна листа тук с десетки факти и причини, които могат да се използват при подобни ситуации! Усмивка

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #1: 20 Август 2005

Ще започна аз:

• Депеш са продали над 50 милиона албума.
  • Депеш имат рекорд в в книгата на Гинес за най-много хит сингъли (повече от 35) в британската класация.
  • Депеш са изградили по-голямата част от кариерата си без истински договор с музикалната компания - само на едно ръкостискане.
  • Депеш имат огромно влияние върху редица съвременни (а и не толкова) банди. Множество банди са правили тяхни кавъри. Nine Inch Nails, Marylin Manson, Linkin Park, Coldplay, Placebo, Johnny Cash, The Cure, Tori Amos, Smashing Pumpkins, Ramstein, дори Shakira.
  • Депеш са изобретатели на ремикса такъв какъвто го познаваме в днешно време.
  • Депеш е една от супер-малкото банди с албум на челно място през първата седмица от издаването му едновременно в Англия и САЩ - Songs Of Faith And Devotion.

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #2: 22 Август 2005

Това начинание е похвално, но смятате ли, че има смесъл да обясняваш колко велика група е Depeche на човек, който не се интересува, тази музика му е безразлична или я смята за отживелица, както казва dobomode.
 Лично аз не се старая да убеждавам който и дае, просто казвам,че DM за мен са най-великата банда и винаги ще е така.Е, от време на време се изнервям при неадекватни реакции, винаги се намира по някой тъпак.Казвам тъпак, не защото не харесва DM, а защото не признава значението им в световната музика. Колкото и да ме е яд, обаче не мисля ,че това може до се промени с доводи ?!
 Но вие опитвайте  Усмивка

...you take me there, you take me where...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #3: 29 Август 2005

Здравейте и от мен!Много съжалявам 4е едва сега откривам форума, но по добре касно от колкото никога Усмивка
  А сега по темата, то е ясно можете изобщо да не спорите с който и да е за Великите!Който не може да 4уе музиката им и не може да я разбере то няма смисъл да му обеснявате колко са добри и т.н. Намигване

Angels of the Universe
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #4: 09 Септември 2005

мисля че алдиторията която не се радва на ДМ едва ли знаят и им е интересно тези факти които изреди.
само като им изредиш какви/кои групи са им правили кавъри и това че много и известни групи и изпълнители им използват вокалите и музиката за свои песни говори много.

Ego sum flagellum dei
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #5: 22 Септември 2005

Това начинание е похвално, но смятате ли, че има смесъл да обясняваш колко велика група е Depeche на човек, който не се интересува, тази музика му е безразлична или я смята за отживелица, както казва dobomode.
 Лично аз не се старая да убеждавам който и дае, просто казвам,че DM за мен са най-великата банда и винаги ще е така.Е, от време на време се изнервям при неадекватни реакции, винаги се намира по някой тъпак.Казвам тъпак, не защото не харесва DM, а защото не признава значението им в световната музика. Колкото и да ме е яд, обаче не мисля ,че това може до се промени с доводи ?!
 Но вие опитвайте  Усмивка
suglasna sum.samo za fenovete DM sa veliki,a i vseki lud fen na opredelena muzika bi iztuknal mije bi i po-dobri dovodi za velichieto na lubimata si banda,taka che e bez znachenie zashto sa veliki i dali sa izobshto,sled kato sum fen ne si zadavam takiva vuprosi.te sa veliki za men v mnogo lichen aspekt,a ne v cifri na prodadeni albumi......govorq samo za sebe si,vseki ima razlichno vijdane Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
a_velchev
Гратис Любовник
Публикации: 52

Профил
Отговори #6: 18 Октомври 2005

По мое мнение, най-големия успех на Депеш е това, че в дебютната си седмица SOFAD се нарежда на първо място в класациите на USA и GB. Такова постижение имат само няколко групи и изпълнители по света - Beatles, Oasis, Guns'N Roses, Elton John...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #7: 23 Октомври 2005

Имаме си художник във форума, а вече май си имаме и поет! Намигване

Angels of the Universe
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #8: 23 Октомври 2005

РАК ЛЪВОВЕ НАМИРА , ТЕЛЕЦ ВНИМАТЕЛНО ИЗБИРА , ПОСТЕПЕННО РИТЪМА НАМИРАТ, С ГОДИНИТЕ ИНЕРЦИЯ НАБИРАТ , ТЕКСТОВЕ САМИ ИЗВИРАТ , ФЕНОВЕТЕ КОЛАБИРАТ.
нали се разбрахме без поп-фолк.
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #9: 26 Октомври 2005

Причини много и най-различни.Не само в значението им на световна група,просто всеки ги чувства и изживява по различен,уникален начин.
Музиката им единствена влияе върху мен по различни начини,намира място във всяко едно настроение.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #10: 26 Октомври 2005

причината може би е нужда от нещо като тях и хоп те се появяват щом момента назрее.  Обаче после какво следва - нуждата става и следствие.
  Подовно на наркозависимост.  И така всички ние сме се превърнали  в
  depeche addicts.

for all the right reasons
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #11: 03 Ноември 2005

Ето ви още една причина за величието на Депеш:

Майка ми като страничен наблюдател на творчеството на групата, покрай мен, днес заяви, че няма друга група с толкова нежна и въздушна хармония, която се усещала дори в по-бързите и трудни за слушане песни.

Направо ме изуми моята майка, има потенциал за фенка!
 Одобрение
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #12: 03 Ноември 2005

Цитат
Направо ме изуми моята майка, има потенциал за фенка!
Такъв проницателен родител Одобрение
Давай да я взимаме на концерта Зъл Полицай
Аз моята отдавна се опитвам да я вкарам в правия път, но не се поддава Ухилен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #13: 03 Ноември 2005

Можеш да кажеш на майка ти, че е обрала овациите във форума, а освен това, става и за муз критик - с такива прецизни изказвания  Усмивка

...you take me there, you take me where...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #14: 04 Ноември 2005

Струва ми се, че една от причините за величието им е факта , например , че хора си задават въпроса  "вярвате ли му".  Такъв един въпрос, струва ми се, би бил несъстоятелен за която и да е друга група.

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.