DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: другата бг музика  (Прочетена 14867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #30: 27 Април 2007

Ей, как сме изпуснали досега да го споменем. Аз също съм фен  Усмивка Текстово много ми харесват и силно препоръчвам да пробвате!  Доколкото знам има 2 или 3 албума, не издавани. И не съм сигурна, но май наскоро се очаква да се издаде диск.  Нека Кеви да каже какви са новините от първо лице.
А може би е казал Сашо в интервюто?

Може да се чуе нещо на myspace профила.
Ето и ласт.фм страничката, от където даже може да се изтеглят няколко песни.

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #31: 27 Април 2007

Изслушах песните от Myspace профила им и сякаш имат потенциал, но ми се струва, че им липсва състоятелност в музиката - всичко е малко като някакво преследване на различни посоки, откоето не се получава нещо цялостно, но се надявам да намерят правилния за тях път по някое време. Вокалите са ми доста ала Воев на моменти също...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #32: 27 Април 2007

всичко е малко като някакво преследване на различни посоки, откоето не се получава нещо цялостно, но се надявам да намерят правилния за тях път по някое време.
с това никак не съм съгласна, за мен парчетата които чух и от двете страници си звучат като част от нещо цялостно, и съвсем не виждам някакви различни посоки (можеш ли да уточниш?), просто в този стил експериментите са повече от желани, и те понякога могат да създадат илюзията, че всъщност не знаят по кой път искат да поемат... все едно да твърдиш, че Tuxedomoon (напр.) също се лутат горките от години в търсене на някакъв път Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #33: 27 Април 2007

Аз също не съм съгласна със Светльо - Пролетарии е проект, който според мен далеч вече не е просто експериментален... аз също не мисля, че звучи разпокъсано, напротив даже... не знам обаче дали е редно аз да го класифицирам по някакъв начин, защото мнението ми е доста субективно и ми е по-интересно да разбера какво мислите вие по въпроса Намигване

...  Нека Кеви да каже какви са новините от първо лице.
А може би е казал Сашо в интервюто?
...

Странно, днес се видяхме с едни дружки и Сашо беше там... та албум ще има, не е ясно кога обаче, но по въпроса се работи усилено Одобрение... очаква се също да има и участия, но ще ви кажа, когато имам по-конкретна информация...

Иначе за тези, които се интересуват ще се опитам да намеря къде из нета могат  да се открият неща на Пролетарии, защото помня, че бяха качени някъде Одобрение

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #34: 27 Април 2007

Иначе за тези, които се интересуват ще се опитам да намеря къде из нета могат  да се открият неща на Пролетарии, защото помня, че бяха качени някъде Одобрение
качени са в last.fm, както каза snqg, откъдето могат да се дръпнат не само няколко парчета, а 2 цели албума, или поне на мен ми изглеждат цели Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
embryodead
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #35: 27 Юни 2007

Алтернативната рок група JAMES  CROW е основана през 2004 година в Пловдив от Кристиан Николов (вокали) и Михаил Гроздев (барабани). По-късно към тях се присъединяват китаристът Явор и басистът Станислав.

В края на 2005 година издават първото си демо, което включва песните
“Damn You”, “Love Pill”, и “Then”. След записа на демото Явор напуска, а Никола замества Станислав.

Официален сайт:
James Crow @ MySpace: http://www.james-crow.com/  http://www.myspace.com/jamescrowofficial
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.